TO Haber | Mafia 1 Remake Hikaye Fragmanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Mafia 1 Remake Hikaye Fragmanı

Yayıncı 2K Games ve geliştirici Hangar 13, 2002'de çıkan Mafia oyununun remake'i Mafia: Definitive Edition için ‘Yeni Başlangıçlar’ başlıklı hikaye fragmanı yayınladı.

Mafia suç efsanesinin birinci bölümü - 1930’lar, Lost Heaven, IL

Sıfırdan başlayıp organize suçun Yasak çağında Mafya'da rütbenizi yükseltin. Tommy Angelo, mafyayla yaşadığı bir anlaşmazlık sonrasında yeraltı dünyasına dahil olur. Salieri'ye katılmaktan önce rahatsızlık duysa da, Tommy kısa zamanda ödüllerin çok büyük olduğunu görür.

Bir Mafya Filmi Oynatın:
Bir Yasak çağı gangsterinin hayatını yaşayın ve Mafya camiası rütbelerinde yükselin.

Lost Heaven, IL:
1930'ların şehir manzarası göze, kulağa hitap eden ve etkileşimde bulunabileceğiniz savaşlar arası mimari, otomobil ve kültür öğeleriyle dolu bir şekilde yeniden oluşturuldu.

Yenilenen Klasik:
Genişletilmiş hikaye, oynanış ve orijinal oyun müziği ile sadık kalınarak yenilendi. Bu, hatırladığınız ve çok daha fazlasını içeren Mafia.

Mafia: Definitive Edition 28 Ağustos'ta PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak. Xbox Store ve Steam'de 259,00 TL'den ön siparişte.

koca kafa

Her şeyi salla ama çayı demle hacı
güzel gözüküyor ama yine de temkinli olmak lazım

KΛIROS

Yönetici Yardımcısı
Üst-Yönetim
Müzikler filan her şey güzel ama... Hangar 13...

tunahan43

Torrent-Oyun.com
Gameplay hala yok .bu oyuna güvenmiyorum .mafia 3 gibi pek sevilmeyen oyun olacaktır

KΛIROS

Yönetici Yardımcısı
Üst-Yönetim
Gameplay hala yok .bu oyuna güvenmiyorum .mafia 3 gibi pek sevilmeyen oyun olacaktır
Oyunun temellerini koruyup modernleştirmeleri bile Mafia 3ten iyi bir oyun yapar bence bu kez hata yapmazlar yani umarım şaşırtır bizi

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Forum Yetkilisi
Mafia 3'teki tek büyük hataları yapay zekaydı.Oyunun mekanikleri gayet yeterli ve düzgün çalışıyordu.Araba sürüş mekanikleri olsun, vuruş hissiyatı olsun, siper gibi diğer mekanikler olsun gayet iyiydi bence.Bir tek yapay zekada tökezlemişler.Yanlış anlaşılmasın bu Mafia 1'in remake'ine uyarlanabilecek kısmı olduğu için bunu söyledim.Yoksa Mafia 3'ün plansız görev yapısı ve sürekli tekrarlanan görevlerini kötü olmayan kısımdan saymıyorum.Remake'in görevlerini çok büyük bir değişiklik veya hata yapmadıkları sürece orijinal halindeki gibi olacağını söyleyebiliriz.Burda yapmaları gereken tek şey grafikleri ve mekanikleri yenilemek.Mafia 3 bu anlamda iyi bir oyundu.

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Videodaki "not actual gameplay" ibaresi beni biraz ürküttü açıkçası. Sanki hemen oyun içi video sanıp sevinmeyin der gibi :) bilemiyorum belki teaserdan daha iyi bir şey de çıkabilir, çok daha kötü bir şey de çıkabilir karşımıza. Düzgün adam gibi bir gameplay paylaşsalar da fikir edinebilsek..

KΛIROS

Yönetici Yardımcısı
Üst-Yönetim
Mafia 3'teki tek büyük hataları yapay zekaydı.Oyunun mekanikleri gayet yeterli ve düzgün çalışıyordu.Araba sürüş mekanikleri olsun, vuruş hissiyatı olsun, siper gibi diğer mekanikler olsun gayet iyiydi bence.Bir tek yapay zekada tökezlemişler.Yanlış anlaşılmasın bu Mafia 1'in remake'ine uyarlanabilecek kısmı olduğu için bunu söyledim.Yoksa Mafia 3'ün plansız görev yapısı ve sürekli tekrarlanan görevlerini kötü olmayan kısımdan saymıyorum.Remake'in görevlerini çok büyük bir değişiklik veya hata yapmadıkları sürece orijinal halindeki gibi olacağını söyleyebiliriz.Burda yapmaları gereken tek şey grafikleri ve mekanikleri yenilemek.Mafia 3 bu anlamda iyi bir oyundu.
Mafia 3 grafiksel olarak da harika bir oyundu fakat fizik motoru çokta iyi sayılmazdı. Vuruş hissi(tepkiler vs) dışındaki fizik motorundan bahsedıyorum

EfsaneGazoz

Çok mu acıktın ferman? Acıkma.
Benim merak ettiğim kamera açısı o gıcık kamere açısın lütfen kullanmasınlar. :D Aslında alışınca çok sıkıntı olmuyor ama o kadar GTA oynadıktan sonra o kamera açısı baya bir sinir bozuyor.

Umarım başarılı bir iş olur yaptıkları Remake oyunları ile ekonomilerini düzeltip 4. Oyunuda rahatlıkla çıkarırlar umarım bugünler çoğu efsane oyununu ısıtıp önümüze koyuyor güzel şey güzel ama bu da yaratıcılığın artık azaldığı anlamına geliyor.

Transient Ghost

Forum Yetkilisi
Mafia 3 grafiksel olarak da harika bir oyundu fakat fizik motoru çokta iyi sayılmazdı. Vuruş hissi(tepkiler vs) dışındaki fizik motorundan bahsedıyorum
Hangi fiziki unsurdan rahatsız olmuştun, biraz daha açar mısın o konuyu?

optimize özürlü olmasında mafia 3ün ki berbattı çünkü yanlış hatırlamıyosam
Bende gayet düzgün çalışıyordu.Yalnız çok hatırlamıyorum ama belki 1-2 küçük ayar çekmiş olabilirim.Ama yine de gayet akıcı bir şekilde oynayabilmiştim.

Benim merak ettiğim kamera açısı o gıcık kamere açısın lütfen kullanmasınlar. :D Aslında alışınca çok sıkıntı olmuyor ama o kadar GTA oynadıktan sonra o kamera açısı baya bir sinir bozuyor.

Umarım başarılı bir iş olur yaptıkları Remake oyunları ile ekonomilerini düzeltip 4. Oyunuda rahatlıkla çıkarırlar umarım bugünler çoğu efsane oyununu ısıtıp önümüze koyuyor güzel şey güzel ama bu da yaratıcılığın artık azaldığı anlamına geliyor.
Orasını değiştirmeyecek kadar saf olamazlar bence. :) Sonuçta bu bir remake, yani yeniden yapım.Grafikleri ve mekanikleri değiştirecekleri için kamera açısını da değiştirirler.Üçüncü oyundaki sipere geçme mekaniğini de eklerler büyük ihtimal.

KΛIROS

Yönetici Yardımcısı
Üst-Yönetim
Hangi fiziki unsurdan rahatsız olmuştun, biraz daha açar mısın o konuyu?

Bende gayet düzgün çalışıyordu.Yalnız çok hatırlamıyorum ama belki 1-2 küçük ayar çekmiş olabilirim.Ama yine de gayet akıcı bir şekilde oynayabilmiştim.

Orasını değiştirmeyecek kadar saf olamazlar bence. :) Sonuçta bu bir remake, yani yeniden yapım.Grafikleri ve mekanikleri değiştirecekleri için kamera açısını da değiştirirler.Üçüncü oyundaki sipere geçme mekaniğini de eklerler büyük ihtimal.
En basit örneği, bilmiyorum belkide ben yaşadım sadece bu sorunu, bir araç çarptığında geç tepki verip ağaç devriliyormuş gibi yere yıkıldığımı -ki defalarca- hatırlıyorum.

Transient Ghost

Forum Yetkilisi
En basit örneği, bilmiyorum belkide ben yaşadım sadece bu sorunu, bir araç çarptığında geç tepki verip ağaç devriliyormuş gibi yere yıkıldığımı -ki defalarca- hatırlıyorum.
İlginç.Hiç öyle bir durum yaşadığımı hatırlamıyorum.Ya da olduysa bile beni pek rahatsız etmemiş olabilir.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt