MAD MAX SAVE DOSYASI NERDEE

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

sawyer_syler

Torrent-Oyun.com
selamun aleyküm herkese... mad max in save dosyalarını bulamıyorum internette araştırdım denilen her yere baktım bulamadım yardımcı olabilecek varsa sevinirim... bu arada bunu neden istiyorum yeni bi sistem yaptım eski pc deki harddiski de yeni sisteme taktım ancak ssd de aldım eski harddiskteki kurulumu ssd ye alacam bu arada kurulu olan oyunları yeniden yüklermiyim bilemiyorum ne olur ne olmaz save dosyalarını alayım da eğer yeniden kurmam gerekiyosa oyunları kaldığım yerden devam etmek istiyorum... diyorsanız ki sorun olmaz oyunlar kaldığı yerden devam eder o zaman gerek kalmaz save dosyasına... tşk ederim...

sawyer_syler

Torrent-Oyun.com
C:\Program Files (x86)\Mad Max\3DMGAME\3DMGAME\remote

yada

Program Files (x86)\Steam\userdata\38135736\234140\remote

yada

My Documents\WB Games\Mad Max\Backup Saves
internette bulduklarım bunlar... oyun wb gamesin oyunu ancak öle bi klasörde daha önce oynadığım shadow of war ın save dosyalarını buldum mad max in yok

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt