Machinarium Definitive Version [PLAZA] | Full indir | Torrent İndir | Hızlı İndir | Tek link | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Machinarium definitive version[PLAZA]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: PLAZA

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 820.94 MB

:pccikistarihi: 21 Temmuz 2018

:pcnot: Türkçe Arayüz ve Seslendirme

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Machinarium'un nihai sürümü çıktı!

Robot Josef'e, Kara Şapka Kardeşliği çetesi tarafından kaçırılan kız arkadaşı Berta'yı kurtarırken yardım et. Başarımlar, ilave diller ve oyun kumandası desteği ile şimdi tam ekran modunda.

Machinarium; Samorost ve Botanicula'nun yaratıcılarının geliştirdiği, ödüllü bir bağımsız macera oyunudur.

:sistem_gereksinimleri:
Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi:Microsoft® Windows® XP/Vista/7/8/10
İşlemci:1.8 Ghz İşlemci
Bellek:1GB Ram
Boş Alan:1GB Boş alan

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

Pro-Man

Seviye 1
Türkçe yama var mı? Biraz oynamıştım çok güzel oyun ama konuya hakim olamamıştım.

Arkadaşlar selamlar, Torrent dosyasını nasıl indirebiliriz amatörce bir soru gibi algılanmasın , bulamadım yani.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt