Logitech F710

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

excalumune

Torrent-Oyun.com
Ben 140' almıştım o da kazıkçı teknosadan :D alıcısı bozuldu logitech mail attım bozuldu diye , adamlar hollandadan alıcı yolladılar ücretsiz gerçi bir defaya mahsus aynı zamanda gittim teknosaya kolu verdim garantisi var alıcısı bozuk diye onlar da yenisiyle tamir ettiler çöp olacak alet 2 alıcısı oldu öyle bir durum yaşarsanız aklınızda bulunsun.

kenarda çürüyordu sırf bu yüzden kullanıyorum :D
ben sinirlenip yere atmıştım çalışmamıştı. Götürdük bu çalışmıyo falan diye 0 kutulu jelatinli vermişlerdi.

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt