Logitech F710

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

T3T1KC1

Torrent-Oyun.com
index.jpg index2.jpg 1.jpg index3.jpg

beyler fazla kullanılmamış temiz faturalı garantili sorunsuz çalışıyor fiyat 170 tl dir pazarlık olur
istanbul üsküdardayım

Son düzenleme:

ZeuS

* G a M e R *
Takım Lideri
Ürün satışlarında konuda fiyat belirtilmesi zorunludur. Konuya 24 saat içinde fiyat eklemez isen konu kapatılacaktır.

T3T1KC1

Torrent-Oyun.com
170 tl suan sıfırını 270 230 arası pazarlık payı vardır

sadlkaslfjksa

The World Can't Be Changed With Pretty Words Alone
Letgo gibi ikinci el pazarlarında çok daha ucuza bulunabiliyor ve sende ikinci el pazarında satmak istiyorsan o pazara uygun fiyat koyman gerekir.

komes6189

Torrent-Oyun.com
ben 0 ürünü kutusu faturası bile benim üstümeydi 110 liraya aldım. Asla da satmam :D

BlackAncalagon

Çay içen adamdan zarar gelmez.
Ben 140' almıştım o da kazıkçı teknosadan :D alıcısı bozuldu logitech mail attım bozuldu diye , adamlar hollandadan alıcı yolladılar ücretsiz gerçi bir defaya mahsus aynı zamanda gittim teknosaya kolu verdim garantisi var alıcısı bozuk diye onlar da yenisiyle tamir ettiler çöp olacak alet 2 alıcısı oldu öyle bir durum yaşarsanız aklınızda bulunsun.

kenarda çürüyordu sırf bu yüzden kullanıyorum :D

ISonDarBeI61

Gereksiz mesajlar atmayınız!
2.el piyasası o modelden uyguna satanlar sahibinden,letgo, gibi yerlerde daha uyguna var bence biraz yüksek yazmışsınız sıfır fiyat değerinde bir fiyat uygulamışsınız :)

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt