Logan (2017) - BluRay - 1080p - Torrent İndir - Türkçe Altyazılı - Hızlı İndir

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Logan (2017)
Torrent İndir | Hızlı İndir | 1080p | Türkçe Altyazılı

:filmturu: Aksiyon, Dram, Bilim-Kurgu

:filmsure: 137 Dakika

:filmimdbpuan: 8,1/10

:filmyonetmen: James Mangold

:filmdil: Türkçe Altyazılı

:filmboyut: 10.95 GB

:filmcikistarihi: 3 Mart 2017

:filmden:

:filmin:

Yakın gelecekte yaşlanmış ve yorgun olan Wolverine ve Professor X, Meksika sınırında saklanmaktadır. Fakat Logan'ın dünyadan gizlenmesi ve mirası, karanlık güçler tarafından takip edilen genç bir mutant geldiğinde sona erer. Şimdi Wolverine'de genç bir kadın klonunu Nathanial Essex'in liderliğindeki kötü bir organizasyondan korumalıdır.

Hugh Jackman'ı son kez Wolverine olarak gördüğümüz film Logan'ı James Mangold yönetiyor. Başrollerinde ise Hugh Jackman dışında Boyd Holbrook, Patrick Stewart ve Doris Morgado yer alıyor.

:filmoyuncular:

:filmfragmani:

https://www.youtube.com/watch?v=XaE_9pfybL4​

Ekli dosyalar

OnlyMyDream

Torrent-Oyun.com
Ynt: Logan (2017) - BluRay - 1080p - Torrent İndir - Türkçe Altyazılı - Hızlı İndir

yalnız link yok ?

Ynt: Logan (2017) - BluRay - 1080p - Torrent İndir - Türkçe Altyazılı - Hızlı İndir

6.57 Gb boyutunda 720p alternatif de ekte mevcuttur. Ayrıca Noir Edition sürümü de eklenmiştir, iyi seyirler dilerim.

Fatih Sarman

Torrent-Oyun.com

Güzel film izlemenizi tavsiye ederim. thanks:.

muhme9

煵嫠楤案

TheDivision' Alıntı:
6.57 Gb boyutunda alternatif de ekte mevcuttur. Piksel değerleri eşdeğer olup aralarında bit rate farkı vardır. Ayrıca Noir Edition sürümü de eklenmiştir, iyi seyirler dilerim.
Merhaba TheDivision,
Ben bu film indirme konusunda yeniyim. Noir Edition nedir ? 1080p olarak sen hangisini indirirdin ? Birde bunun türkçe dublajı çıkar mı ?

muhme9' Alıntı:
Merhaba TheDivision,
Ben bu film indirme konusunda yeniyim. Noir Edition nedir ? 1080p olarak sen hangisini indirirdin ? Birde bunun türkçe dublajı çıkar mı ?
Film Noir genelde karanlık filmler için kullanılır. Karanlık derken siyah beyaz demiyorum. Filmin havası hem siyah beyaz oluyordu hemde ek olarak kapalı kendi havası oluyordu. Misal 40-50-ci yıllarda çıkan filmlerin hepsi film noir sayılmıyordu. Kendi özellikleri vardı. Suç bulundurması, filmin kapalı, karanlık geçmesi gibi. Yeni çıkan filmlerden en iyi örneklerden Sin City gösterilebilir. Burada ek olarak noir alternatifinin olması Loganın siyah beyaz versiyonudur büyük ihtimalle. Türkçe Dublaja gelince. Online izleme sitelerinde dublaj bulunuyordur büyük ihtimal. Torrent olarak bizim siteye eklenmeyecekdir.

Cashmere

the Cannibal

Teşekkürler.

emrehakan584

Torrent-Oyun.com

İzleyeceğim teşekkürler

ARM83

Torrent-Oyun.com

Sinemada izlemiştim efsane bir filmdi herkeze tavsiye ederim

EfeOzturk

Torrent-Oyun.com

Merhabalar öncelikle filmi indirdim fakat mkv dosyası hemde flimde ses yok nasıl yapmam gerekiyor acaba biraz acemiyim windows movie player ile açtım ses yok acaba başka birşeyle mi açmam geek yoksa flim mi sıkıntılı yardımcı olursanız sevinirim bu arada 1080p olanı indirdim

EfeOzturk' Alıntı:
Merhabalar öncelikle filmi indirdim fakat mkv dosyası hemde flimde ses yok nasıl yapmam gerekiyor acaba biraz acemiyim windows movie player ile açtım ses yok acaba başka birşeyle mi açmam geek yoksa flim mi sıkıntılı yardımcı olursanız sevinirim bu arada 1080p olanı indirdim
Büyük ihtimal player-de filme uygun codec bulunmuyor. Gom Player-le deneyin.

Uchihaİtachi1

Torrent-Oyun.com

zaten gom player ile deniyorum fakat hala ses yok

LittleBoss

The World Can't Be Changed With Pretty Words Alone

Uchihaİtachi1' Alıntı:
zaten gom player ile deniyorum fakat hala ses yok
VLC ile denesene birde.

Leeskywalker

Torrent-Oyun.com

Bütün seri gibi harika.

CS:GO Sunucumuz

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt