Little Nightmares [GOG] - Torrent Oyun indir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

IAmRockMan

Torrent-Oyun.com
Ynt: Little Nightmares [GOG] - Torrent Oyun indir | Hızlı İndir | Download | PC

Bunu bekliyordum oldukça sıra dışı bir oyun.

Geç kaldı biraz ama olsun beklememe değer diyerekten indiriyorum iyi forumlar teşekkürler :thumbup: 8)

fc312

Torrent-Oyun.com

güzel bir oyun ;)

HatsuGashira

Torrent-Oyun.com

Teşekkürler. 2 saat gibi bir sürede bitiyormuş galiba. Çerezlik. İndirip deneyeceğim.

Oyun dosyası olan bin dosyasını Daemon Tools ile açamıyorum. MagicISO isimli program ile de iso dosyasına çeviremedim. Daemon Tools ile açmaya çalıştığımda "Windows bu diske erişemiyor." uyarısı alıyorum. Yardım edebilir misiniz?

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Oyun dosyası olan bin dosyasını Daemon Tools ile açamıyorum. MagicISO isimli program ile de iso dosyasına çeviremedim. Daemon Tools ile açmaya çalıştığımda "Windows bu diske erişemiyor." uyarısı alıyorum. Yardım edebilir misiniz?
Deamon Tools ne alaka hocam, bin dosyasını açmanız gerekmiyor ki.Aşağıdaki gibi sadece exe uzantılı dosyaları çalıştırmanız yeterli olacaktır.1 diye adlandırdığım oyunu kuracak dosya, 2 ve 3 ise oyunun DLC'lerini kuracak dosyadır.

Screenshot_1.png

Ana oyunu bitirdim. Teşekkür ederim. Torrentin içindeki iki DLC yi de kurdum fakat DLCler oyuna girdiğimde gözükmüyor yardım edebilir misiniz

Caineiru

keyneyru
Forum Yetkilisi
İnternette hikaye DLC'lerine ana menü > Chapter Selection > First Chapter'ın altındaki bölümde oynamak istediğiniz Chapter'ı seçerek erişebileceğiniz yazıyor hocam. Chapterlar arası geçiş yapmak için WASD tuşlarını kullanmalıymışsınız.
Hikaye sırası olarak The Depths, The Hideaway, The Resistance olarak oynanması daha iyi olur denmiş.
Maskelere ise Extras kısmındaki Masks bölümünden erişilebilirmiş.
@kartal2731

Konudaki torrent eski bu arada, en güncel sürümü indirmek isterseniz aşağıdaki ekte verdim.

Ekli dosyalar

İnternette hikaye DLC'lerine ana menü > Chapter Selection > First Chapter'ın altındaki bölümde oynamak istediğiniz Chapter'ı seçerek erişebileceğiniz yazıyor hocam. Chapterlar arası geçiş yapmak için WASD tuşlarını kullanmalıymışsınız.
Hikaye sırası olarak The Depths, The Hideaway, The Resistance olarak oynanması daha iyi olur denmiş.
Maskelere ise Extras kısmındaki Masks bölümünden erişilebilirmiş.
@kartal2731

Konudaki torrent eski bu arada, en güncel sürümü indirmek isterseniz aşağıdaki ekte verdim.
Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Chapter bölümünde WASD tuşları ile sağ ve sola gidebiliyorum fakat alttaki DLC'ler gözükmüyor, bu yüzden onlara giremiyorum. Exe dosyalarından kurdum da. Fikri olan var mı?

Bu oyunu kardeşim ile birlikte severek oynadık. 2. oyunu oynamadan önce DLC'leri de oynamak istiyoruz fakat DLC'ler gözükmesi gereken yerde gözükmüyor. Çözümü için yardımcı olabilir misiniz?

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt