Torrent-Oyun | Little Nightmares 2 - Digital Deluxe Edition [CODEX] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Little Nightmare 2 Kapak 1.3.png

Little Nightmares 2 - Digital Deluxe Edition [CODEX]
(+Repack'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: Steam (Digital Deluxe Edition)
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: 4,8 GB

:pccikistarihi: 11.02.2021

:psnot: 64 bit işletim sistemi ve Windows 10 gerektirir!

türkçe.png
Yama Linki: https://505ceviri.blogspot.com/2021...showComment=1613334135994#c852467102491009519

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:
https://www.gog.com/game/little_nightmares_ii
https://store.steampowered.com/app/860510/Little_Nightmares_II/

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

Lüks Sürümü satın al ve şu dijital içerikleri kazan:

- Eksiksiz Little Nightmares II Oyunu
- Bıdığın Çatı Katı İndirilebilir İçeriği

Bu özel oyun içi bulmacayı bulmak ve tamamladıktan sonra ödül olarak Bıdıkların şapkasının kilidini açmak için Bıdıkları takip et.

- Tüm Dijital Müzikler
Tarsier Studios'dan Tobias Lilja'nın bestelediği tüm Little Nightmares II müziklerinin tadını çıkar.

- “Little Nightmares II Sanatı” Dijital Sanat Kitabı
Tarsier Studios sanat ekibinin yaptığı çizimler, sanat çalışmaları ve tasarım kararlarıyla dolu bu 56 sayfalık sanat kitabıyla Little Nightmares II'nin tasarım hikâyesinde kendini kaybet.

- Bir Duvar Kağıdı Seti
- Mono & Six avatars

Uzaklardaki bir kuleden gelen vızıldayan radyo dalgalarının çarpıttığı bir dünyada kısılan Mono adlı küçük bir çocuğu oynadığın merakla beklenen macera oyunu Little Nightmares II'de cezbedici korku dünyasına geri dön.

Mono, sarı yağmurluklu kız Six'in rehberliğinde Sinyal Kulesi'nin karanlık sırlarını keşfetmek için yola koyuluyor. Bu kolay bir yolculuk olmayacak; Mono ve Six bu dünyanın korkunç sakinlerinin yeni tehditleriyle karşı karşıya gelecekler.

Bu yeni küçük kabuslarla yüzleşmeye cesaret edebilecek misin?

:sistem_gereksinimleri:

:oyunfragmani:

FULL OYNANIŞ VİDEOSU

:psnot:

İlk torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Narayanna

Bur(Sa)msun
Teşekkürler, ben ilk eklediğin repack'sız olanı indiriyorum millet çoktan sömürmüş bile, indirme hızı baya yükseliyor :)

tunahan43

Torrent-Oyun.com
Ne zamandır korsan oynamıyordum ve unuttum bu oyunu pahalı olduğu için korsan oynamayı düşünüyorum ilk oyun gibi yada ona yakın olsaydı orijinal alırdım neyse soruma geçeyim ben korsan oynadığımda genelde fitgirl indirirdim ama fitgirlü çok yavaş kurduğundan bircoin kasılan programlar kullanıyorlar felan diyorlar codexle kurmak için bir program felan gerekiyor muydu fitgirl ile direk kuruyordu da

Oyun çok hoş gözüküyor. İlkini de oynamadım. Tavsiye eder misiniz?

melek12345x

Torrent-Oyun.com

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

blackshu

Torrent-Oyun.com
Ellerine sağlık. Oyunu indirdim çalıştırdım masa üstüne attığı kısa yolu açtığımda steam açılıyor.Bir şeyi yanlış yaptım sanırım yardımcı olman mümkün mü?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Ellerine sağlık. Oyunu indirdim çalıştırdım masa üstüne attığı kısa yolu açtığımda steam açılıyor.Bir şeyi yanlış yaptım sanırım yardımcı olman mümkün mü?
Teşekkürler.Oyunu crack'lememiş olabilirsin. :)
Repack olmayan sürümü indirdiysen beraberinde crack dosyasını da indirmişsindir.Onun içindekileri oyunun ana dizinine yapıştırıp değişim sorusunu oynaylayarak crack'lemiş olacaksın.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt