Torrent-Oyun | Life is Strange: True Colors [CODEX] (+Repack'ler) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Oyunun 9 Ekim tarihli son sürümü aşağıdaki torrent'te mevcut.Update konusunda çözüm bulamazsan aşağıdaki torrent'ten son sürümünü indirebilirsin istersen.

Ekli dosyayı görüntüle 249412
9 Ekim tarihli son sürüm olan v1.1.192.628695 sürümü eklenmiştir.
Sorun yaşayan arkadaşlar varsa bu sürümü deneyebilirler.
İyi oyunlar herkese.

》》[24,1 GB_Steam-Rip (kurulumsuz)] (v1.1.192.628695) Life.is.Strange.True.Colors-P2P.torrent
Sagolasın ama tek dileğim konusma ve videolar silinmemiş olsun. :)

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Sagolasın ama tek dileğim konusma ve videolar silinmemiş olsun. :)
Rica ederim, bu tür torrent'lerin hiçbirinde video veya ses kesme gibi bir durum söz konusu değil.Eğer video veya ses konusunda bir sorun yaşıyorsan; ya oynadığın (eski) sürümde varolan bir sorundur veya sisteminle alakalı uyumsuz bir durumdan dolayı yaşanan bir sorundur.Oyunla alakalı bir durum olduğu zaman genelde birden fazla kişiden olumsuz geri dönüş oluyor ama senin haricinde ses veya video ile alakalı sorun yaşayan birine denk gelmedim.Umarım bu sürümde sorunsuz oynayabilirsin, şimdiden iyi oyunlar.

fsamuk

Seviye 1
Oyunun 9 Ekim tarihli son sürümü aşağıdaki torrent'te mevcut.Update konusunda çözüm bulamazsan aşağıdaki torrent'ten son sürümünü indirebilirsin istersen.

Ekli dosyayı görüntüle 249412
9 Ekim tarihli son sürüm olan v1.1.192.628695 sürümü eklenmiştir.
Sorun yaşayan arkadaşlar varsa bu sürümü deneyebilirler.
İyi oyunlar herkese.

》》[24,1 GB_Steam-Rip (kurulumsuz)] (v1.1.192.628695) Life.is.Strange.True.Colors-P2P.torrent
Son sürümüde yükleyip denedim işe yaramadı malesef. Çok ilginç bir durum. Başka bir çözüm ihtimali varsa forumu takip ediyor olacağım.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Son sürümüde yükleyip denedim işe yaramadı malesef. Çok ilginç bir durum. Başka bir çözüm ihtimali varsa forumu takip ediyor olacağım.
Başka çözüm yolu bilmiyorum maalesef, belki mesajına denk gelip çözümünü söyleyen biri çıkabilir, iyi forumlar.

İlk başta oyunun kurulu olduğu yere gidip alttaki resimde gösterdiğim DLC klasörünü silin.

Buradan güncellemeyi indirin ve DLC PACK klasörünün içindeki Siren klasörünü oyunun ana dizinine atın. DLC'ler düzelmiş olacaktır.

Rar şifresi: .x.X.RIDDICK.X.x.
Selam cevap için teşekkür ederim dediklerinizi yaptım fakat oyuna girdiğim de dlc ye giriş sekmesine tıkladığımda açılmıyor connecte kalıyor bir süre sonrasın da connect yazısı da gidiyor
https://www.hizliresim.com/8kvf6v0

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Selam cevap için teşekkür ederim dediklerinizi yaptım fakat oyuna girdiğim de dlc ye giriş sekmesine tıkladığımda açılmıyor connecte kalıyor bir süre sonrasın da connect yazısı da gidiyor
https://www.hizliresim.com/8kvf6v0
Önceki sayfanın sonunda paylaşılan son sürümü deneyebilirsiniz. Anladığım kadarıyla orijinal oynayanlarda da dahil oyunda birçok sorun var. Son sürümü indirmeniz düzeltebilir.

Önceki sayfanın sonunda paylaşılan son sürümü deneyebilirsiniz. Anladığım kadarıyla orijinal oynayanlarda da dahil oyunda birçok sorun var. Son sürümü indirmeniz düzeltebilir.
onu indirmiştim zaten ingilizcem zayıf oldugundan yama bekliyorum zaten tekrar güncellenmesi durumunda oyniyacam gibi :D teşekkür ederim yardımın için

life is strange true colors steph's story torrent ( steph'in hikayesi ) 'nin torrenti var mı acaba arkadşlar?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Ekli dosyalar

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt