Torrent-Oyun | Life is Strange: True Colors [CODEX] (+Repack'ler) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Hikayesi ilk oyunlarına bağlı mı ? Daha önce hiç oynamadım, direk bundan başlayabilir ?miyim

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
mrb oyunun tr yamasını anonymous harici çeviren site varmı acaba ?
Bilmediğim için soruyorum. X bir grup X bir oyunun Türkçe Yamasını hazırladığını duyurduktan sonra başka bir grup, neden aynı oyuna Türkçe Yama yapmak için uğraşsın?

Bahsettiğiniz gruptan ayrı kişi veya kişiler çeviriyor. Lakin hangi aşamadalar bulamadım.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
mrb oyunun tr yamasını anonymous harici çeviren site varmı acaba ?
Araştırdığım kadarıyla DH'de bir arkadaş ücretsiz olarak çeviriyormuş (CV'si için bir proje olarak görüyormuş bu çeviriyi).17 Eylül'de 1 hafta bile sürmez demiş, aşağıdaki linkten takip edebilirsin.Bu arada ben pek fazla takip edemiyorum bu tür yamaları, sana zahmet çıktıktan sonra burda da paylaşırsan sevinirim.Şimdiden teşekkürler.
Bilmediğim için soruyorum. X bir grup X bir oyunun Türkçe Yamasını hazırladığını duyurduktan sonra başka bir grup, neden aynı oyuna Türkçe Yama yapmak için uğraşsın?

Bahsettiğiniz gruptan ayrı kişi veya kişiler çeviriyor. Lakin hangi aşamadalar bulamadım.
Kimi zaman GPT-3 ile kolay çeviri yapılabildiği için, kimi zaman ücretsiz olanın daha çok dikkat çekmesinden dolayı, kimi zaman da ücretliye tepki olarak.Ücretlinin ücretsizini yapanlar yeni bir grupsa bunu prestij sağlamak için yapıyordur çoğunlukla (şahsi fikrim).Yani sebepleri durumdan duruma göre değişebiliyor.

cvp için sağol bende netten baktım şimdi , birkaç gurubun yapım aşamasında olduğunu gördüm..yukarda bahsettiğim gurup uyelik adı altında ücret karşılığı yapıyor..yapanlara saygı duyarım adamların emeği var ve karşılğını almak ister..benim sorduğum üçret talep etmeyen gurup varmı buna bakıyorum iyi forumlar

İletileriniz Birleştirildi (Lütfen Flood Yapmayınız)

Araştırdığım kadarıyla DH'de bir arkadaş ücretsiz olarak çeviriyormuş (CV'si için bir proje olarak görüyormuş bu çeviriyi).17 Eylül'de 1 hafta bile sürmez demiş, aşağıdaki linkten takip edebilirsin.Bu arada ben pek fazla takip edemiyorum bu tür yamaları, sana zahmet çıktıktan sonra burda da paylaşırsan sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

Kimi zaman GPT-3 ile kolay çeviri yapılabildiği için, kimi zaman ücretsiz olanın daha çok dikkat çekmesinden dolayı, kimi zaman da ücretliye tepki olarak.Ücretlinin ücretsizini yapanlar yeni bir grupsa bunu prestij sağlamak için yapıyordur çoğunlukla (şahsi fikrim).Yani sebepleri durumdan duruma göre değişebiliyor.

cvp için teşekkürler takıpte kalıp burdan paylaşim yapacam iyi forumlar..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
cvp için sağol bende netten baktım şimdi , birkaç gurubun yapım aşamasında olduğunu gördüm..yukarda bahsettiğim gurup uyelik adı altında ücret karşılığı yapıyor..yapanlara saygı duyarım adamların emeği var ve karşılğını almak ister..benim sorduğum üçret talep etmeyen gurup varmı buna bakıyorum iyi forumlar

İletileriniz Birleştirildi (Lütfen Flood Yapmayınız)

cvp için teşekkürler takıpte kalıp burdan paylaşim yapacam iyi forumlar..
Teşekkür ederim hocam, bekliyor olacağım.

tamavrA

Seviye 1
Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
mrb oyunun hali hazırda beta tr yaması çıktı deneyip bakabilirsiniz iyi forumlar..
dosya şifresi : https://gameolog.net dir
çıkan dosyayı ''PAK'' kalsörüne atıyoruz
https://cdn.discordapp.com/attachme...3334967799858/gameolog-democracy4-tr-yama.rar
Cevap için teşekkürler hocam, linki vs. kontrol edip konuya ekleyeceğim yalnız, oyun bende mevcut olmadığı için deneme şansım yok maalesef.Onu da diğer arkadaşlardan deneyen olursa ve bize de bilgi verirse çok makbule geçer.

Merhaba wavelength dlc sini içeriyormu ? oyunu bitirdim fakat dlc ye giriş yapamıyorum

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Merhaba wavelength dlc sini içeriyormu ? oyunu bitirdim fakat dlc ye giriş yapamıyorum
İlk başta oyunun kurulu olduğu yere gidip alttaki resimde gösterdiğim DLC klasörünü silin.

Buradan güncellemeyi indirin ve DLC PACK klasörünün içindeki Siren klasörünü oyunun ana dizinine atın. DLC'ler düzelmiş olacaktır.

Rar şifresi: .x.X.RIDDICK.X.x.

fsamuk

Seviye 1
oyunun bir bölümünde ''corrupt data found,please verify your installation.' hatası alıyorum ne yaptıysam olmadı bilgisi olan var mıdır?

naCrimed

oyunun bir bölümünde ''corrupt data found,please verify your installation.' hatası alıyorum ne yaptıysam olmadı bilgisi olan var mıdır?
Hataya dair bir çözüm bulamadım ama forumlarda savelerde bug olduğu söyleniyor o yüzden çözüm olarak oyunu updatelemenizi öneririm. Alttaki linkte çıkmış tüm updateleri topladım sırasıyla hepsini uygularsanız belki çözülebilir.

Link

fsamuk

Seviye 1
Hataya dair bir çözüm bulamadım ama forumlarda savelerde bug olduğu söyleniyor o yüzden çözüm olarak oyunu updatelemenizi öneririm. Alttaki linkte çıkmış tüm updateleri topladım sırasıyla hepsini uygularsanız belki çözülebilir.

Link
updateleri hangi dizinin içine kopyalıyoruz peki?

naCrimed

updateleri hangi dizinin içine kopyalıyoruz peki?
İlk update için alttaki gönderiyi takip edin, diğer updateler .exe dosyasında normal setup şeklinde.
İlk başta oyunun kurulu olduğu yere gidip alttaki resimde gösterdiğim DLC klasörünü silin.

Buradan güncellemeyi indirin ve DLC PACK klasörünün içindeki Siren klasörünü oyunun ana dizinine atın. DLC'ler düzelmiş olacaktır.

Rar şifresi: .x.X.RIDDICK.X.x.

fsamuk

Seviye 1
İlk update için alttaki gönderiyi takip edin, diğer updateler .exe dosyasında normal setup şeklinde.
update patch.exe dosyasını çalıştırdıktan sonra bir adres istiyor. oyunun kurulu dizinini giriyorum,başlıyor ve 2 saniye sonra hata veriyor.

''failed to close process handles. please repor this error to the author''

tüm patchler de aynı hatayı aldım

naCrimed

update patch.exe dosyasını çalıştırdıktan sonra bir adres istiyor. oyunun kurulu dizinini giriyorum,başlıyor ve 2 saniye sonra hata veriyor.

İlk update'i (dosya kopyalamalı olan) yapıp diğerlerini de sırayla uyguladığınızdan eminseniz sorunun çözümü bilmiyorum maalesef. Paylaşılan sitede böyle bir sorun yaşayan da görmedim. İlerde oyunun güncellenmiş halinin torrenti çıkarsa onu deneyebilirsiniz.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Oyunun 9 Ekim tarihli son sürümü aşağıdaki torrent'te mevcut.Update konusunda çözüm bulamazsan aşağıdaki torrent'ten son sürümünü indirebilirsin istersen.

güncelleme.png

9 Ekim tarihli son sürüm olan v1.1.192.628695 sürümü eklenmiştir.
Sorun yaşayan arkadaşlar varsa bu sürümü deneyebilirler.
İyi oyunlar herkese.

》》[24,1 GB_Steam-Rip (kurulumsuz)] (v1.1.192.628695) Life.is.Strange.True.Colors-P2P.torrent

Ekli dosyalar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt