Torrent-Oyun | Life is Strange: True Colors [CODEX] (+Repack'ler) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
LIS KAPAK.png

Life is Strange: True Colors [CODEX]
(+Repack'ler)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: - Deluxe Edition [v 1.1.190.624221+DLC'ler]
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: - 20,9 GB

:pccikistarihi: -09.09.2021

:psnot: 64 bit işlemci ve Windows 10 işletim sistemi gerektirir!

:psnot: İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

https://store.steampowered.com/app/936790/Life_is_Strange_True_Colors/

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

LISSS.png

Yepyeni oynanabilir bir baş karakter ve çözülmesi gereken heyecan verici bir gizemle ödüllü Life is Strange'in cesur ve yeni bir dönemi başlıyor!

Alex Chen uzun zamandır 'lanetini' bastırdı: Başkalarının güçlü duygularını deneyimleme, özümseme ve manipüle etme doğaüstü yeteneği, bunu parlak, renkli auralar olarak görüyor.

Kardeşi sözde bir kazada öldüğünde, Alex gerçeği bulmak ve küçük bir kasabanın gömdüğü karanlık sırları ortaya çıkarmak için uçucu gücünü benimsemelidir.

GERÇEKLER ACI VERECEK

Duygusal bir macera treninde kardeşinizin ölümünün ardındaki şok edici sırları keşfedin.

HERŞEYİ HİSSET

Empatinin psişik gücüyle kaderi değiştirin ve hayatları değiştirin.

DERİN İLİŞKİLER KURUN

Kasaba halkıyla güven inşa edin ve Ryan ve Steph ile arkadaşlığı veya romantizmi kucaklayın.

GERÇEKTEN KİŞİSEL BİR HİKAYE

Zor kararlar verin ve kendi geleceğinizi seçin. Haven Springs'in sokaklarında, mağazalarında ve gizli alanlarında özgürce dolaşın ve unutulmaz karakterlerle tanışın.

SESİNİZİ BULUN

Gardırobunuzda 24 adede kadar kıyafetle Alex'in stiline karar verin.

ÖZEL SES PARÇASI

mxmtoon ve Novo Amor'dan yeni parçalar ve Radiohead, Phoebe Bridgers, Gabrielle Aplin ve daha fazlasını içeren kapsamlı lisanslı şarkılar

YETİŞKİN İÇERİK AÇIKLAMASI
Geliştiriciler içeriği şu şekilde tarif ediyorlar:
Life is Strange: True Colors, şaşırtıcı bir doğaüstü güce sahip genç bir kadın olan Alex Chen'in başkalarının güçlü duygularını deneyimleyebildiği bir anlatı macerasıdır. Alex'in gücü büyük Sevinç anlarına yol açarken, aynı zamanda onu şiddetli Öfke, dünyayı değiştiren Hüzün ve önlenemez Korkunun yörüngesine getiriyor. Alex, Haven Springs'in gizemlerini araştırıp sırlarını açığa çıkarırken, sessiz aşkınlık anlarını keşfedecek - ama aynı zamanda ani, kanlı şiddet anlarına çekilecek ve kalıcı sonuçları olacak. Oyun ayrıca ağır bir dil, uyuşturucu referansı, bazı müstehcen temalar ve alkol kullanımı içeriyor.
:sistem_gereksinimleri:
Screenshot_2.png

:oyunfragmani:

FULL OYNANIŞ VİDEOSU (ortalama 9-10 saat)

:psnot:
İlk 2 torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.
2. torrent isminden de anlaşılacağı üzere hız bakımından alternatif olması amacıyla eklenmiştir.
Yeni eklendikleri için hızları düşük olabilir, SABIRLA indiriniz.Ayrıca Utorrent yerine
Qbittorrent'e geçmeniz önerilir.

NOT: DODI ve FitGirl Repack oyunun Windows 7'de de oynanabilmesi için Windows 7 Fix'i içeriyor.
CHROME TEHLİKE UYARISININ ÇÖZÜMÜ İÇİN TIKLAYINIZ!
güncelleme.png

SON SÜRÜM İÇİN TIKLAYINIZ!

LiS-290.png

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Ben oyunun FitGirl sürümünü yükledim. Ama oyun açılırken fatal error hatası veriyor. Sizce bu sorun imzamda ki sistemimden kaynaklı olabilir mi?

tunahan43

Torrent-Oyun.com
Denuvo olması ve hemen kırılması iyiydi ama Türkçe yama olmadığı için youtubedeb izlemek durumunda kalıyorum adam çok yavaş paylaşıyor daha 1.bolumu yeni bitirdi .ben karakterleri beğendim 2.oyunu hiç ilgimi çekmemişti karakterleri sevmemiştim ama bunu oynamak isterdim belki ücretsiz yaması çıkarsa ve YouTubedeki izlediğim kanalda daha bitirmezse oynayabilirim ilk oyun kadar olmasada gayet güzel teşekkürler

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
oyun tam oyun değil mi episode episode çıkmicak diye biliyorum
Evet oyun tam sürüm, erken erişim falan değil.Aşağıdaki Steam sayfasından da görebilirsiniz.Ben de artık episode episode olarak çıkarmayacaklar diye biliyorum.
tr yama çıkınca bakarız tabi ücretsiz yama olursa :D
Ben pek takip edemiyorum hocam, Türkçe yamayla ilgili bir bilginiz olursa ve paylaşırsanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

Denuvo olması ve hemen kırılması iyiydi ama Türkçe yama olmadığı için youtubedeb izlemek durumunda kalıyorum adam çok yavaş paylaşıyor daha 1.bolumu yeni bitirdi .ben karakterleri beğendim 2.oyunu hiç ilgimi çekmemişti karakterleri sevmemiştim ama bunu oynamak isterdim belki ücretsiz yaması çıkarsa ve YouTubedeki izlediğim kanalda daha bitirmezse oynayabilirim ilk oyun kadar olmasada gayet güzel teşekkürler
Rica ederim, iyi oyunlar.
Bu arada evet oyunun Steam sayfasında Denuvo var gibi görünüyor ama Codex'in NFO'sunda koruma olarak Denuvo diye belirtilmemiş.Normalde Denuvo olduğu zaman Denuvo diye belirtiyorlar.Muhtemelen bir sızıntı veya hernhangi bir şey yüzünden oyun Denuvo'suzken kırılabilmiş.

Edit: Reddit yorumlarından anladığım kadarıyla ön inceleme sürümlerinde Denuvo varmış.

1631452307137.png

Arkadaşlar oyunun life is strange 1 ve 2 ile bağlantısı var mı devam bölümü gibi?
Tüm episodeler mevcut mu yani tam sürüm mü yoksa eksik mi şuan?
Son olarak Türkçe yama mevcut mu Teşekkürler ^.^

Selamlar, oyuna giriş yaptığım zaman "please login to steam with an appropriate account" hatasını alıyorum nasıl çözebilirim?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt