Torrent-Oyun | Life Is Strange 2 Complete Season (Tüm Bölümler) [EMPRESS] (+Repak'ler) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
LIS SON kapak9.png

Life Is Strange 2 Complete Season (Tüm Bölümler) [EMPRESS]
(+Repak'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: Complete Season (Tüm Bölümler)
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: -41,8 GB

:pccikistarihi: 22.04.2021 (Compelete Season)

:psnot:64 bit işletim sistemi gerektirir!

türkçe.png
Yama Linki:
https://yamatr.com/life-is-strange-2-turkce-yama/

:psnot: İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:
https://store.steampowered.com/app/532210/Life_is_Strange_2/
https://www.microsoft.com/tr-tr/p/life-is-strange-2-tum-sezon/bsw8gkbvb5w8

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

TÜM BÖLÜMLER ŞİMDİ OYNANABİLİR!

header.jpg
header (1).jpg
header (2).jpg
header (3).jpg
header (4).jpg

Tüm Sezonu satın alın ve oyun içi sırt çantanızı özelleştirmek için 'Arcadia Bay' yama paketini alın.

Ödüllü Life is Strange serisi, DONTNOD Entertainment'tan yepyeni bir hikaye ile devam ediyor.

Trajik bir olaydan sonra Sean ve Daniel Diaz kardeşler evden kaçar. Polisten korkan ve Daniel'in yeni ortaya çıkan telekinetik gücüyle - nesneleri zihninizle hareket ettirme gücü - ile uğraşan çocuklar, güvenlik için babalarının Meksika'daki memleketi Puerto Lobos'a gitmeye karar verirler.

Aniden, on altı yaşındaki Sean, Daniel'in güvenliğinden, barınağından ve ona doğruyu yanlış öğretmekten sorumludur. Daniel'in gücü arttıkça, yaşadıkları kurallara karar vermek Sean'a kalmıştır. Gücü gizli mi tutmalı yoksa yolculuklarında onlara yardım etmek için mi kullanmalı? Yalvarmak, ödünç almak veya çalmak mı? Ailene mi ulaşacaksın yoksa gizli mi kalacaksın?

Sean olarak seçimleriniz Diaz kardeşlerin kaderini ve tanıştıkları herkesin hayatını şekillendiriyor.

Seattle'dan Portland'a, California'ya ... benzin istasyonlarından, terk edilmiş kulübelerden, arka sokaklardan ve ormanlardan ... Meksika'ya giden yol uzun ve tehlikelerle dolu - aynı zamanda dostluk, mucize ve fırsatla.

Bu, Sean ve Daniel'i sonsuza kadar bağlayabilecek ya da kardeşliklerini parçalayabilecek yolculuk.

Temel Özellikler:
Ödüllü Hikaye Anlatma
Daniel her zaman Sean'dan öğreniyor ve ona öğrettiklerinin çok kapsamlı sonuçları var.
Çarpıcı görseller ve elle boyanmış dokular.
• Orijinal Life is Strange'in bestecisi Jonathan Morali'den duygusal orijinal film müziği - artı Phoenix, The Streets, Sufjan Stevens, Bloc Party, First Aid Kit ve daha fazlasından lisanslı parçalar.

YETİŞKİN İÇERİK AÇIKLAMASI
Geliştiriciler içeriği şu şekilde tarif ediyorlar:

Bu oyunda her yaşa uygun olmayan veya iş yerinde görüntülenmesi sakıncalı olabilecek içerikler yer alabilir: Çıplaklık veya Cinsel İçerik, Genel Yetişkin İçerik
:sistem_gereksinimleri:
1619104536851.png

:oyunfragmani:

FULL OYNANIŞ VİDEOSU

:psnot:
İlk iki torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.
2. torrent hız bakımından alternatif olması amacıyla eklenmiştir.Yeni eklendikleri için hızları düşük olabilir.Sabırla indiriniz.

Screenshot_1.png

ALTERNATİF PARTLI LİNKLER
>> http://simp.ly/p/7r201v

crackfix.png

YAYINLANAN CRACKFİX İÇİN TIKLAYINIZ!

LiS2_Full_logo_stacked.png

nVzeHb.gif

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

emrecan123

Torrent-Oyun.com
empress devam ediyor Life Is Strange 2 nin episode 1 ve 2 kırılmıştı diye hatırlıyorum, devamı yıllar sonra geldi. ;)

koca kafa

Her şeyi salla ama çayı demle hacı
daha önce kırılmamış mıydı bu oyun ?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Çok yavas yanlız ya izleyiciler cok sıkıntı ne yapabiliriz hocam bu arada teşekkür ederiz oyun iç.in
Rica ederim, konuda da belirttiğim gibi yeni kırıldıkları için ve ilginin de büyük oyunlara oranla az olmasından dolayı (sadece burda değil, dünya genelinde) hızı şimdilik düşük olabilir.Zamanla artacağını düşünüyorum.Eğer alternatif olarak partlı bir şekilde tarayıcı veya IDM üzerinden indirmek isterseniz aşağıdaki linklere bakabilirsiniz.Şimdiden iyi oyunlar.

>> http://simp.ly/p/7r201v

asleep11

Torrent-Oyun.com
Bilgilendirme için teşekkür ederim hocam bu arada oyun sadece japonca olarak gözüküyor yamayı yaptım TR oldu ama japonca konusma TR altyazı biraz garip geliyor ENG nerden ekleyebilirim bilgin varmıdır acaba ?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Bilgilendirme için teşekkür ederim hocam bu arada oyun sadece japonca olarak gözüküyor yamayı yaptım TR oldu ama japonca konusma TR altyazı biraz garip geliyor ENG nerden ekleyebilirim bilgin varmıdır acaba ?
Oyunun dosyaları arasında ''ini'' vb. bir dosyada voice (ses) satırını bulup değiştirebilirsin.Tabi bu en son yapılacak şey.Oyun içi ayarlardan da bunu rahatça yapabiliyor olman lazım.Oyun içi ayarlarda yok mu böyle bir ayar?

Al yazı yaması halloldu ise oyunun ayarlar kısmından sesi Türkçe olarak ayarla, alt yazı olarak da ingilizce kalsın. O zaman ses ingilizce alt yazı Türkçe olarak düzelecektir. Daha bu gün denedim oradan biliyorum :)

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

RhymeRTR

Herkesin içinde doğru olana eğri bakan bir göz var
1.oyunu efsaneydi de 2.cisini sevmemiştim yinede tekrar oynanabilir

Hocam merhaba 2-3 ay önce bu oyunu indirmek için araştırma yapmıştım da burdan bi arkadaş post açıp türkçe yama istemiş sende arkadaşa şöyle bir cevap yazmıştın " Apex çevirinin translate yaması var mümkünse başka yama kullanın" bende o sıralar indirmek istememiştim ama şimdi toplu 5 epsiode çıkınca indiresim geldi birinci oyunun hayranıydım çünkü. Sorum şu hocam yama hala translate çevirisi mi oynanmıyacak kadar kötü bir yama mı?

Hocam merhaba 2-3 ay önce bu oyunu indirmek için araştırma yapmıştım da burdan bi arkadaş post açıp türkçe yama istemiş sende arkadaşa şöyle bir cevap yazmıştın " Apex çevirinin translate yaması var mümkünse başka yama kullanın" bende o sıralar indirmek istememiştim ama şimdi toplu 5 epsiode çıkınca indiresim geldi birinci oyunun hayranıydım çünkü. Sorum şu hocam yama hala translate çevirisi mi oynanmıyacak kadar kötü bir yama mı?
Apex yamasını kullanıyorum. Yarıladım denebilir oyunu. İngilizcemde fena değildir. Tabi biraz dile hakimseniz bazı yerlerin yamada sırıttığını fark ediyorsunuz fakat aman aman şeyler değil bunlar. Yani oyun zevkinizi baltalamıyor. Gayet anlaşılabilir yani ütopik bir durum çarpmadı henüz gözüme yamada hocam.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
%80-90'ı Translate olduğu için Google Translate'in çeviri kalitesine ve oyunun dilinin ağır olup olmadığına bağlı.Kimi zaman Google Translate şaşırılacak derecede iyi çeviri yaparken bazen de hiç olmayacak çeviriler sunabiliyor.Bunun cevabını ancak Türkçe yamayı kullananlar verebilir.Şahsen GPT-3 de olsa (makine çeviri), Google Translate de olsa hiç yoktan iyidir gözüyle bakıyorum.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt