Lenovo Idepad 320 - MacBook Pro ile Takas

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

AirLife

iOS Uzmanı
Teknosa'dan 2017 Kasım ya da Aralık da alındı tam hatırlamıyorum onu. Garantisi 460 gün daha vardır. Kutusu, faturası her şeyi mevcuttur. Ama şuan yanımda değil. Öğrenci olduğum için farklı şehirdeyim ama memleketim de hepsi bulunuyor.

Özellikleri;

- Intel Core i5 7200u İşlemci
- DDR4 8 GB RAM 1600 MHz
- Nvidia GeForce 940MX 2 GB
- 1 TB Hard Disk

İlk düşüncem MacBook Pro ile takas. En düşük 2012 modeli ile, ki zaten onlar da bu fiyat civarında. Takas olmazsa eğer fiyat düşüncem ise 2600 TL.

Veysigz

"Hoşçakal sevgili hoşçakal sevgili"
Hayırlı satışlar.Macbook geçme sebebiniz nedir acaba ? Merak ettim.

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt