Torrent-Oyun | LEFT ALIVE [EMPRESS] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
yeni kapak.png

LEFT ALIVE [EMPRESS]
(+Repack'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: Steam
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: -21,1 GB

:pccikistarihi: -5.03.2019

:psnot: 64 bit işletim sistemi gerektirir!

:psnot: İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

https://store.steampowered.com/app/714370/LEFT_ALIVE/

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

Deneyimli geliştiriciler, Toshifumi Nabeshima (yönetmen, Armored Core serisi), KOJIMA PRODUCTIONS'tan Yoji Shinkawa (karakter tasarımcısı, METAL GEAR SOLID serisi) ve Takayuki Yanase (makine tasarımcısı, Ghost in the Shell: Arise, Mobile Suit Gundam 00, Xenoblade Chronicles X ) LEFT ALIVE'ın karanlık ve cesur dünyasını yaratmak için güçlerinizi birleştirin.

LEFT ALIVE, 2127'de savaşın parçaladığı Novo Slava'da geçen yıkıcı istila sırasında üç farklı kahramanın bakış açısıyla bir hayatta kalma hikayesini anlatıyor

. Nabzı atan karşılaşmalarda insan ve makine arasındaki devasa güç boşluğunu deneyimleyin: güçlü silahlı birliklerle yüzleş , zırhlı araçlar ve kule mekanizmaları.

Oyun tarzınızı seçin: çılgın silahlı savaşlara katılın veya düşmanlarınızı gizli ve zekayla gönderin. Savaşın vahşeti tarafından harap olmuş harap olmuş bir şehri keşfederken hayatta kalmak için tuzaklar kurun, sarf malzemeleri toplayın ve üretin.

Üç farklı karakterin gözünden savaşın ardındaki tüm hikayeyi ortaya çıkarın: Oyunda ilerledikçe, her biri çaresiz sonuçları olan cesur kararlar gerektiren birden fazla hikaye yolunu deneyimleyin.

Daha fazla bilgi için https://www.Left-Alive.com adresini ziyaret edin.

Bizi takip ederek en son haberleri takip edin:
https://www.Twitter.com/LeftAliveGame
https://www.Facebook.com/LeftAliveGame
#LeftAlive

YETİŞKİN İÇERİK AÇIKLAMASI
Geliştiriciler içeriği şu şekilde tarif ediyorlar:
Bu oyunda her yaşa uygun olmayan veya iş yerinde görüntülenmesi sakıncalı olabilecek içerikler yer alabilir: Sıkça Şiddet veya Kan, Genel Yetişkin İçerik
:sistem_gereksinimleri:

:oyunfragmani:

FULL OYNANIŞ VİDEOSU (9,5 saat)

:psnot:
İlk 2 torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.
2. torrent adı üstünde hız bakımından alternatif olması amacıyla eklenmiştir.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Paylaşım için teşekkür ederiz dostum. Ellerine sağlık çok güzel bir düzenleme olmuş. :)):)
Rica ederim dostum, şimdiden iyi oyunlar dilerim.Gerçi yeni eklendiği için indirme hızı yavaş olacaktır ama eninde sonunda inecektir. :)

Bu arada eklediğim son resime bakacak olursak adamlar baya baya MGS 5'i taklit etmişler.Hud'u mudu neredeyse her şeyi aynı.Bir de oyun hakkında kısmında Yoji Shinkawa adlı kişi Kojima Productions'ta MGS'nin karakter tasarımcısıymış.Bu kadar benzerliğe değil de oyunun kötü olarak anılmasına şaşırdım açıkçası.

Oyun aslında kötü gibi durmuyor.
Metal Gear Solid e benziyor gibi koşuşu falan da binevi aynı sayılır.
Ama yabancılar full beğenmemiş.

Yetersiz optimizasyon , denuvo dolayısıyla performans kayıpları ve oyunun çökmekten oynayamadığını falan yazan var.
1080 Tİ ile oynayan kişi bile optimizasyon yetersiz demiş 2019 senesinde ama artık oyun ne durumdadır bilinmez.

Sonat Doğu

Torrent-Oyun.com
bu oyun dandik ötesi değil miydi ya tüm yorumları berbat oyunun EMPRESS hanfendi kıra kıra bu oyunu mu kırmış ?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
yakuzayı da pek beklediğimi söyleyemeyeceğim sıra tabanlı aksiyon hiç benlik değil fakat en azından daha kaliteli bir oyun o
Aynı şekilde benim de beklediğim bir oyun değil ama en azından yola geldi diyebiliriz.Belki anketin sonucu diye kendini zorunlu hissetti.Bu arada belki görmüşsündür Left Alive'dan önce ''3 günde yapılacak bağışlarla RE 8'i kırabilirim'' demişti ama demek ki o da yalan oldu.Şimdi Yakuza'yla umut verme uğraşına giriyor olabilir (bağış almak için).

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Eline emeğine sağlık başkan. Bizi hiç bir şeyden mahrum bırakmıyon sağol varol.
Teşekkür ederim hocam, elimden geldiğince paylaşım yapıp forumu terk etmeyenlere yardımcı olmaya çalışıyorum.Unutulmamalı ki paylaşılmayan bilgi, bilgi değildir.Oyun oynamanıza vs. katkıda bulunuyorsam ne mutlu bana.İyi oyunlar.

NothinG_ELSe

En büyük servet itibardır !!!
Teşekkür ederim hocam, elimden geldiğince paylaşım yapıp forumu terk etmeyenlere yardımcı olmaya çalışıyorum.Unutulmamalı ki paylaşılmayan bilgi, bilgi değildir.Oyun oynamanıza vs. katkıda bulunuyorsam ne mutlu bana.İyi oyunlar.
Elinden gelenin fazlasını verdiğini görmemek için kör olmak lazım :D
Tekrardan teşekkürler.

AcıBizimDostumuz

Torrent-Oyun.com
@Transient Ghost
Hocam bir hata alıyorum oyunda öncelikle oyun için çok teşekkür ederim sizden indirdiğim oyunlar hep çalışıyor ama şansa bunda şöyle bir sorun çıktı:

Boşluk tuşuna basıp ok diyorum ardından:

birdaha boşluğa basıp ok diyorum fakat ok desem bile aynı uyarıyı tekrar tekrar durmadan veriyor cancel desem esc bassam bu sefer ilk resimdeki hataya dönüyor yani kısır döngü oldu.

Windows defender kapalıyken indirdim hatta antivirüs programım bile yok güvenlik duvarlarım kapalı setup kurarken copy crack tikini işaretlemiştim girdim oyuna bu hatayı verdi dedim belki kendi elimle crack yaparsam düzelir kendi elimle yaptım yine işe yaramadı. Kayıt dosyasında bir sorun var diyor ama nasıl bir sorun? Ben hiç oyunu oynamadım ki nedense bana yepyeni bir kayıt vermiyor.

ÖNEMLİ NOT: TORRENT İLE OYUNU %100 KONTROL ETTİRDİM ARDINDAN TEKRAR KURULUM YAPTIM SETUPTA CRACK KOPYALA SEÇENEĞİNİ İŞARETLEMEDİM ÖNCEKİNDE İŞARETLEMİŞTİM OYUNU AÇINCA STEAM AÇILDI KAPADIM HEMEN ELİMLE CRACK YAPTIM AYNI HATAYI ALDIM sanırım bu sorunu herkes yaşıyor internetten araştırdım ama kimse bir şey dememiş anlamadım ki

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
@Transient Ghost
Hocam bir hata alıyorum oyunda öncelikle oyun için çok teşekkür ederim sizden indirdiğim oyunlar hep çalışıyor ama şansa bunda şöyle bir sorun çıktı:

Boşluk tuşuna basıp ok diyorum ardından:

birdaha boşluğa basıp ok diyorum fakat ok desem bile aynı uyarıyı tekrar tekrar durmadan veriyor cancel desem esc bassam bu sefer ilk resimdeki hataya dönüyor yani kısır döngü oldu.

Windows defender kapalıyken indirdim hatta antivirüs programım bile yok güvenlik duvarlarım kapalı setup kurarken copy crack tikini işaretlemiştim girdim oyuna bu hatayı verdi dedim belki kendi elimle crack yaparsam düzelir kendi elimle yaptım yine işe yaramadı. Kayıt dosyasında bir sorun var diyor ama nasıl bir sorun? Ben hiç oyunu oynamadım ki nedense bana yepyeni bir kayıt vermiyor.
Sorunla ilgili net bir fikrim yok ancak araştırdığım kadarıyla bu sorunla karşılan pek olmamış açıkçası.Soruna genel bir 'oyun kaydetmeme sorunu' olarak bakıp aşağıdaki linkte bulunan çözümleri deneyebilirsin.Bazı videolarda belli bir oyun üzerinden çözüm anlatılmış fakat bazı çözümler genel olarak birçok oyun için uygulanabilir.Ek olarak videolarda gösteriliyor mu bilmiyorum ama Windows Defender'dan gelen ve giden kural olarak oyunun exe'sini ekleyip innternet bağlantısı kesebilirsin.
1621780999230.png
Çözüm önerileri (ilk 4-5 video):

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Ekli dosyalar

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
@AcıBizimDostumuz Oyun çok kötü dostum, bugün tekrar bi' 15-20 dk. oynamaya çalıştım ama ne içerik olarak ne de optimize ve grafiksel olarak iyi bir oyun değil.Hatta berbat bir oyun (oyunda ruh yok).Ayıp olmasın diye konuyu kaldırmıyorum ama kimseye de tavsiye etmiyorum.Yine de ''kendim tecrübe etmek istiyorum'' diyen de varsa bir şey diyemem.

LEFTALIVE Screenshot 2021.05.24 - 20.13.16.75.png

AcıBizimDostumuz

Torrent-Oyun.com
@AcıBizimDostumuz Oyun çok kötü dostum, bugün tekrar bi' 15-20 dk. oynamaya çalıştım ama ne içerik olarak ne de optimize ve grafiksel olarak iyi bir oyun değil.Hatta berbat bir oyun (oyunda ruh yok).Ayıp olmasın diye konuyu kaldırmıyorum ama kimseye de tavsiye etmiyorum.Yine de ''kendim tecrübe etmek istiyorum'' diyen de varsa bir şey diyemem.

İyi ki oyun bende öyle bir hata vermiş öyleyse. Sizin dediklerinizi ve videodakileri yaptım ama yine açamamıştım oyunu. Teşekkür ederim görüşleriniz için hocam. World Of Tanks reklamını yapacak kadar düşmeleri... Yahu ben bu oyunu oynarken öyle bir şey görsem oyuna karşı beslediğim tüm gerçekçilik çöp olur... Çok kötü.

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt