Layers of Fear 2 PROPER [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
0.png

Layers of Fear 2 PROPER [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu:Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform:PC

:pcsurum:CODEX

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 13.14 GB

:pccikistarihi: 28.05.2019

:pcoyungoruntuleri:

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

:pcoyunhakkinda:

yLayers-of-Fear-2-Key-Art.jpg

Oyun Hakkında :

Kameraların hepsi sana odaklanmış; Sahnenin merkezi. Sadece karakter değil, karakter sensin. Oynama kısmı tekil olarak senindir. Sadece senin için yazılmış. Sessizlik ile karşılanacaksın. Yönetmenden emir yok. Harekete geçme talebi aklını dolduruyor, fakat senaryo sayfalarında hiç kelime yok.
Geçmişiniz sizi ne olduğunuzda şekillendirmenize yardımcı oldu, zanaatınızı geliştirmek için gereken becerileri size zorladı. Aynı geçmiş, dünyanın görebileceği dış yüzeyde değil, içinde o kadar derinde gömülü bir yerde şekillendiğini gösteren derin izlerini kazındı. Bu hatıraları aşağıya çekiyorsunuz ama deneyimlerin sizi kimlerin ya da neyin içinde oynaması gerektiği konusunda yönlendirmesine izin veriyorsunuz.

Spot ışığında sessizce durduğunuzda karanlık çevreler, kalp atışlarınızdan duyulabilen tek ses, dalgaların uzak mesafeden kırılması ve bu anı sonsuza dek koruyan yönünüze işaret eden kameraların sesidir.
Uzak ve derin bir ses, mesafeden yükseliyor. Davran.

Hangi kısmı oynayacaksın?

Özellikler :

- Hikaye odaklı keşif - Etrafınızdaki dünyayı keşfetmelisiniz. Geçmişinizi keşfedin ve bu film için gösterilmenizin nedenini gösterin.

- Psikolojik korku - Bu filmin bir parçası mı, yoksa hatıralarınız size oyun mu oynuyor? Gerçek olana karar vermelisiniz.

- Ocean Liner ayarı - Filmin sahnelerini çalan geminin derinliklerine yaptığınız keşifler daha da inanılmaz ve daha da korkutucu hale geldi.

- Klasik film müziği - Arkadiusz Reikowski'nin, George Strezov tarafından yönetilen ve Sofya Oturum Orkestrası tarafından gerçekleştirilen orijinal bir skor.

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri :

İşletim Sistemi: Windows 7

İşlemci: Intel Core i5-3470 (3.2 GHz) / AMD A8-7600 (3.1 GHz)

RAM: 5 GB RAM

Ekran Kartı: GeForce GTX 750 Ti / AMD Radeon R7 265

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 14 GB kullanılabilir alan

Ses Kartı: DirectX® 11.0 compatible

İlave Notlar: Requires a 64-bit processor and operating system

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10

İşlemci: Intel Core i5-6500 (3.2 GHz) / AMD Ryzen 5 1600

RAM: 8 GB RAM

Ekran Kartı: GeForce GTX 1070 / AMD Radeon RX 590

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 14 GB kullanılabilir alan

Ses Kartı: DirectX® 11.0 compatible

İlave Notlar: Requires a 64-bit processor and operating system

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

tunahan43

Torrent-Oyun.com
Türkçe yamasını oyun gelişticileri ekler umarım ilk oyun gibi yada türkçe yama yapanlar bir el atar umarım.Oynamak istediğim oyunlardan biri.

Oyunu indirdim ve kurdum ama continue with no save için a , select profile için b ye basmam gerekiyor basıyorum ama hiçbir şekilde bir şey olmuyor. Mouse ile de basıyorum hiçbir şekilde ilerlemiyor. Yardım edebilirseniz sevinirim.
EDİT:Crack i oto yapmayıp kendiniz manuel yapınca sorun çözülüyor.

Son düzenleme:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt