Laptop Sıcaklığı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Gambit

One man's fun is another's hell
Merhaba arkadaşlar İ5-8300 işlemci 8 gb ram ve GTX 1050 4 gb ekran kartı kullanıyorum. Sorum şu , bundan 3 sene önce almıştım malum kış aylarından dolayı klima çalışıyor önceden boştayken 35-40 arası sıcaklık var iken ( oyunlarda en fazla 70 oluyordu) şimdi 45-55 arası çıkıyor (oyunlarda 75-80) acaba termal soğutucuyu temizlemek için servisine göndersem faydalı olur mu ? Bir de bu değerler normal midir ? Şimdiden teşekkür ederim.

RUBENム

war. war never changes.
90 ve üzerine çıkmıyorsa bir sorun yok. 90 ve üzerini görmeye başladığında temizletmeye yollayabilirsin.

Gambit

Şimdiye kadar görmedim ne GPU ne CPU da :) ne kadar fiyat biçiyorlar serviste acaba ?

Gambit

Tamamdır teşekkür ederim cevabın için :)

GREY

[TechGuy]
Ankara merkezde ikamet ediyorsan al macunu gel öğreteyim sana boş yere para verme dostum :))

Gambit

Maalesef Manavgat da ikamet ediyorum yine de teklifin için teşekkür ederim :)

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt