Kulaklık Ses Sorunu

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
kardeşim şimdi bende gaming kasa var. ön tarafında kulaklık girişi var önceden sorunsuz çalışıyordu

şimdi sorun şu:

kulaklığı yarım takınca sol taraftan,
tam sokuncada sağ taraftan ses gelmiyor. 1 taraf çalışmıyor.

2 taraftan ses gelmiyor eskisi gibi. yani bir taraf sürekli bozuk kalıyor. ama özünde kulaklık iki tarafıda ses vermiş oluyor kulaklığım sağlam yani.pcnin yuvasımı bozuldu acaba. ben hiç anlamamda. kullanamıyorum şuan. pubgde ses kasamıyorum :)))

yardım.

BynQuiz

Sadece biri...
Merhaba , :) Ön jak girişinizde temas etmeme yada tozlanma sorunu var gibi gözüküyor.
Önceden kullandığınız bu sorunu yapmayan bir kulaklıkla denedğinizde bu durumu yaşıyorsanız kesinlikle ön panelde bir problem var.
Bunun yanısıra yeni bir kulaklıkta bu durumu yaşadıysanız bazı kulaklıkların jak girişleri 4 bazısının 3 boğumdan oluştuğunu bilmelisiniz.
3 Boğum olana 4 Boğumlu bir jak girişi takarsanız Sadece Orta Kulak (MONO SES ) Ve Sag Kulak Ses verir
4 Boğumluyada Aynı şekilde 3 Boğum bir jak takarsanız Tam Tersi Olur Yani Sol Kulak Ses Verir.
Sizin jakı Yarım Yada Tam Taktığınızda Sol ve Sag Kulak'tan o anki boğumun denk gelmesine göre ses almanız buyuzden kaynaklanıyor.

indir.jpg

Çözümü :
Kendi Jak Girişinize Uyumlu Bir Kulaklık Kullanmalısınız Telefon Kulaklıkları Pc'de tam uyumlu kullanılmaz.
Yada Usb girişli bir kulaklık tercih edebilirsiniz.

Arıza Durumu Varsa Çözümü :
Ön Panel Açılıp Jak Girişleri Toz ve pislikten Arındırılmalı. /Arızalı ise elektirikçide yada bilgisayarcıda değişimi yapılmalı.

kulakligim 3 cizgili, ama onceden ayni kulaklik ses veriyordu o delikten

simdi kasanin arkasindakine takiyorum onda sorun yok buna ne dersiniz?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt