Kulaklık önerisi

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Herkese iyi günler dilerim benim bir kulaklığım var 60-70 civarı bir fiyata almıştım kulaklığı takınca sıkıntı yok lakin aralıksız 5-6 saat kullanınca kulağımı ağrıtıyordu sizden ricam bana kulaklık önerisi yapmanız böyle uzun süre kullandığımda ağrı yapmayan rahat fiyat bütçem fazla değil 100-200 arası kulaklık arıyorum önerileriniz için şimdiden teşekkürler :)

Herkese iyi günler dilerim benim bir kulaklığım var 60-70 civarı bir fiyata almıştım kulaklığı takınca sıkıntı yok lakin aralıksız 5-6 saat kullanınca kulağımı ağrıtıyordu sizden ricam bana kulaklık önerisi yapmanız böyle uzun süre kullandığımda ağrı yapmayan rahat fiyat bütçem fazla değil 100-200 arası kulaklık arıyorum önerileriniz için şimdiden teşekkürler :)
hocam o fiyat bandında rahat kaliteli ürün zor yerinde olsam bütçe arttırır kaliteli ürün alırdım ama hiç ihtimal yoksa kulak içi kulaklık bakardım

hocam o fiyat bandında rahat kaliteli ürün zor yerinde olsam bütçe arttırır kaliteli ürün alırdım ama hiç ihtimal yoksa kulak içi kulaklık bakardım
arttırma durumum yok maalesef telefon aldığım için ya aşırı rahat olmasına gerek yok sadece ağrı yapmasın yeter ucuzlar arasında marka olarak önerebileceğiniz bir şey var mı ?

bu konuyl alakalı forumu kim açsa kendi kullandığım ürünü tavsiye ediyorum.

Kenan06

Torrent-Oyun.com
kulak içi kulaklık olarak kz zsn pro öneririm. bence bu fiyat bandında alınabilecek en iyi kulaklık. forumlarda yorumlarına bakabilirsin, olumsuz yorumu yok denecek kadar az. tek dezavantajı ses kartın kötü ise kulaklık boştayken dip ses yapabilir, kulaklığa ses geldiğinde kayboluyor. (ses kartın yetersizse bu tip hz aralığı yüksek kulaklıkların hepsinde dipses olur.)
ayrıca kulaklığı taktığında kulağında olduğunu unutuyorsun resmen 6 7 saat kullandığımda bile bir ağrı oluşturmuyor, hissettirmiyor.
ses bakımından, 200tl ye alacağın bir kulaküstü kulaklıktan çok daha fazla verim alırsın. mikrofon kalitesi bakımından normal düzeyde, fazla bir şey sunmuyor.

BynQuiz

Sadece biri...
gamepower luna 7.1 :)) uygun fiyatlı ve cok iyi sesi var ben kırmızı modelını kullanıyorm rgb ısıkları da cok guzel

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt