Konum benden habersiz silindi

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DryreL

Artwork Designer
İnsanları bu siteye yönlendirdiğim, konunun altında referansımın bulunduğu konu benden habersiz/izin alınmadan silindi. Hangi modun sildiğini bilmiyorum, düzenli olarak kontrol ettiğim için üzerinden sanırım bir gün geçti. Yakın bir zamanda silindiği için sitenin arşivinden silinmemiş olması gerekir. Konunun geri getirilmesini arz ediyorum.

İmzamda linki bulunuyor. Hatta aşağıya koyayım.

https://www.torrent-oyun.com/thread...ime-oyun-karakteri-yazi-logo-efektler.531415/

BÖ > EASY <

easy peasy lemon squeezy
niye silindiği hakkında bilgin yok mu? konuyu hatırladım sanırım steam için logo, arkaplan tasarlayıp satıyordun belki bu tarz satış yasak olduğu için silinmiş olabilir.

DryreL

Artwork Designer
niye silindiği hakkında bilgin yok mu? konuyu hatırladım sanırım steam için logo, arkaplan tasarlayıp satıyordun belki bu tarz satış yasak olduğu için silinmiş olabilir.
Maalesef bilgim yok. Satış kısmına açmıştım konuyu, yasak olsaydı en başından silerlerdi diye düşünüyorum. Konuyu açalı aylar oldu ve site dışındaki insanları da buraya yönlendiriyordum. Konuyu düzenlemek için o kadar uğraştım, uyarısız tek tıkla sildiler şaka gibi.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Neden silindiği vs. araştırılıyor.Uygun görülmesi halinde tekrar yayında olacaktır.İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt