Kontrol Ayarları

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

BÖ > EASY <

easy peasy lemon squeezy
Beyler FIFA 20 satın aldım bayağıdır oynuyordum gamepad bağlamak istedim bağladım bu sefer klavyeninde ayarları bozuldu hem gamepad hem klavye ayarları bozuldu düzeltmeye çalıştım olmuyor belgelerimdeki fifayi sildim baştan girdim yaptım ama herhalde online hafızasına mı kazınmış ne tekrar eskiye dönüyor origin ayarlarından save tikini kapattım ayarladım ama santra veya onlineye girince yine bozuluyor ayarları tamamen sıfırlamanın silmenin yolu yokmudur?

Beyler FIFA 20 satın aldım bayağıdır oynuyordum gamepad bağlamak istedim bağladım bu sefer klavyeninde ayarları bozuldu hem gamepad hem klavye ayarları bozuldu düzeltmeye çalıştım olmuyor belgelerimdeki fifayi sildim baştan girdim yaptım ama herhalde online hafızasına mı kazınmış ne tekrar eskiye dönüyor origin ayarlarından save tikini kapattım ayarladım ama santra veya onlineye girince yine bozuluyor ayarları tamamen sıfırlamanın silmenin yolu yokmudur?
gamepad in x box 360 koluysa sorun yaşamazsın.Kendim kullanıyorum..Diğer gampadler için marka verirsen arkadaşlar yardımcı olabilir...Sorunun dışında kalmış oluyom kısmen

BÖ > EASY <

easy peasy lemon squeezy
gamepad in x box 360 koluysa sorun yaşamazsın.Kendim kullanıyorum..Diğer gampadler için marka verirsen arkadaşlar yardımcı olabilir...Sorunun dışında kalmış oluyom kısmen
kolum xbox 360 sorunu tam olarak anlatamadım sanırım bütün tuşlar okey ama savunmada kayma ile müdahale et tuşları ters kareye basınca kayıyor yuvarlağa basınca mudahale ediyor yanlış yani onları değiştirince savunma kısmından bu sefer şut yuvarlak orta kare oluyor aynı şekil klavye içinde geçerli oyunda kontrol ayarlarını sıfırlamayı bulamadım belgelerimdeki dosyayı silsemde sonuc değişmiyor sanırım origin hesabıma kaydolmuş.

kolum xbox 360 sorunu tam olarak anlatamadım sanırım bütün tuşlar okey ama savunmada kayma ile müdahale et tuşları ters kareye basınca kayıyor yuvarlağa basınca mudahale ediyor yanlış yani onları değiştirince savunma kısmından bu sefer şut yuvarlak orta kare oluyor aynı şekil klavye içinde geçerli oyunda kontrol ayarlarını sıfırlamayı bulamadım belgelerimdeki dosyayı silsemde sonuc değişmiyor sanırım origin hesabıma kaydolmuş.
Eski pesçi olarak kare şut orta yuvarlak.Olarak kendim kullandığım için.Ayarlar kontrol ayarları.Özel c de oynardım benim işime geliyordu.Bunların dışındada klavye ile bir işin yok sevgili dostum klavye ayarı ister bozulsun ister bozulmasın.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt