Klasik araç restorasyon yapmayı dusüşünüyorum

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

rock_99

Torrent-Oyun.com
Aklımda fort mustang var yada dodge charger yada challenger yapmayı düşünüyorum aslında uzun zamandır kafamda olan bir şeydi arabayı hurdadan bulup en baştan yapmayı düşünüyorum yada dökülen bir araç bulsam daha rahat olabilir. Bu arabaları bulacagım bir yer biliyor musunuz ölü şekilde bizi bekleyen : D yada bildiğiniz ustalarda olabilir

GREY

[TechGuy]
arabayı bulmak sorun değil de parça sıkıntı yaşarsın. Bazı ürünler direkt 0 olarak Amerikadan temin edilse de dolar üzerinden geldiği için hiç ucuz olmuyor. Örnek verelim 1968 Fastback toplayacaksın eğer şansın yaver giderde parçaları bulabilirsen sana maliyeti 300binin üzerinde haberin olsun. Ayrıca parçaları toplayacak ustada lazım o kişi hiç bulamayabilirsinde.

rock_99

Torrent-Oyun.com
arabayı bulmak sorun değil de parça sıkıntı yaşarsın. Bazı ürünler direkt 0 olarak Amerikadan temin edilse de dolar üzerinden geldiği için hiç ucuz olmuyor. Örnek verelim 1968 Fastback toplayacaksın eğer şansın yaver giderde parçaları bulabilirsen sana maliyeti 300binin üzerinde haberin olsun. Ayrıca parçaları toplayacak ustada lazım o kişi hiç bulamayabilirsinde.
Aynen bro piyasada bakınca adamlar milyonlar yazmıslar araçlara bende yaptırsam 300-400 ü bulur diye düşündüm piyasanın yarı fiyatı ama o araçları yaptırıp binmek büyük zevk :) Dün internetten araştırırken 2010 yılında bi adamda aynı seyı yapıyor ve sadece 30bin gidiyor baya güldüm :D

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt