Torrent-Oyun | Kırılan Son Oyunlar, Yeni Gelişmeler ve Crack Haberleri [GÜNCEL]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
RDR2 hakkında bir kaç yorum yapılmış geçte olsa bendeki yerini söyleyeyim RDR2'nin. Arkadaşlar bilgisayarda yer yok 480GB ssd var sadece şuan diski kıpkırmızı gösteriyor sırf RDR2'yi silmemek için ders videolarını indirmiyorum.

Web sitesi
www.facebook.com
Ders da
RDR2 hakkında bir kaç yorum yapılmış geçte olsa bendeki yerini söyleyeyim RDR2'nin. Arkadaşlar bilgisayarda yer yok 480GB ssd var sadece şuan diski kıpkırmızı gösteriyor sırf RDR2'yi silmemek için ders videolarını indirmiyorum.
Ders daha önemli hocam gelecek daha önemli RDR2 kaçmıyor tekrar indirirsin bir şekilde bu dediğimi yabana atma ben çekiyorum sen çekme dersini çalış

İyi de hocam, ana hikaye için sunulan yama zaten ücretsiz olarak sunulmamış mıydı?
Sunulmuştu 0xantinin yamayı kastediyorsun heralde o 1.5.4 te sıkıntı çıkartıyordu korsanda da çalıştıramayanlar vardı.
Animus un yama korsanla orjinal e uyumlu sıkıntı kalmıyor onunla dlc ler için anti nin yamasını kurup dosyaları kopyalayak edinmiş oldum.

Gerçi bende antinin yama da çalışıyordu orjinalde ama bugta kalıyordu valhalla seti o da düzelmiş oldu.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Sunulmuştu 0xantinin yamayı kastediyorsun heralde o 1.5.4 te sıkıntı çıkartıyordu korsanda da çalıştıramayanlar vardı.
Animus un yama korsanla orjinal e uyumlu sıkıntı kalmıyor onunla dlc ler için anti nin yamasını kurup dosyaları kopyalayak edinmiş oldum.

Gerçi bende antinin yama da çalışıyordu orjinalde ama bugta kalıyordu valhalla seti o da düzelmiş oldu.
0xanti'ninki Animus'un izniyle sunulan bir sürüm değildi, o kırarak yayınlanmıştı.Benim demek istediğim AC: Valhalla çıkınca Odyssey'in yamasını ücretsiz verecekler diye bir muhabbet vardı.Şimdi baktığımız zaman daha önce ücretsiz verildiğini hatırladığım ana oyunun yaması indirebilir gözüküyor.Yani DLC'ler dahil değil.Neden? Ben mi yanlış anlamışım yoksa?

0xanti'ninki Animus'un izniyle sunulan bir sürüm değildi, o kırarak yayınlanmıştı.Benim demek istediğim AC: Valhalla çıkınca Odyssey'in yamasını ücretsiz verecekler diye bir muhabbet vardı.Şimdi baktığımız zaman daha önce ücretsiz verildiğini hatırladığım ana oyunun yaması indirebilir gözüküyor.Yani DLC'ler dahil değil.Neden? Ben mi yanlış anlamışım yoksa?
Ana oyunun yamasını sadece ücretsiz vericez demişti onlar ve dediklerini yapmış oldular.
DLC ler için zamanında abonelik alıp 15 liralık ya da 40 tl tek sefer alım yapanlara veriliyor şuan.
Originste de aynısını yaptılar.

Valhalla için aynı muhabbetler olmayacaktır zaten DH tan gönüllü arkadaşlar çeviriyor oyunu tabi sıkıntı çıkmazsa.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Ana oyunun yamasını sadece ücretsiz vericez demişti onlar ve dediklerini yapmış oldular.
DLC ler için zamanında abonelik alıp 15 liralık ya da 40 tl tek sefer alım yapanlara veriliyor şuan.
Originste de aynısını yaptılar.

Valhalla için aynı muhabbetler olmayacaktır zaten DH tan gönüllü arkadaşlar çeviriyor oyunu tabi sıkıntı çıkmazsa.
Peki, cevap için teşekkürler dostum.Yanlış anlamadıysam sen oynadın veya hala oynuyorsun.Sana zahmet yardımcı olur musun? DLC'ler dahil olacak şekilde hangi yamaları kurmam gerekiyor, kafam çok karıştı valla.0xanti kırdığı sürüm var, Animus verdiği yama var, bir de DH'de kaç DLC çevrildiği belli olmayan bireysel DLC çevirisi var (jepalion).Hangilerini indirip kurmam gerektiği hakkında yardımcı olursan sevinirim dostum.

Claayns06

Torrent-Oyun.com

Transient Ghost

Ekip Lideri
Bu arada ayrıyeten başka kişiler tarafında da çevriliyor AC Valhalla. Translate çeviri de değil üstelik ve ücretsiz olarak sunulacak.
https://forum.donanimhaber.com/assa...n-reason-ekran-goruntuleri-eklendi--146383946
Yani desene AC oyunlarının yamaları Animus'un tekelinden kurtulacak. :)
Güzel bir haber ama yine uzun zaman bekletecek bir yama olacaktır diye tahmin ediyorum (en iyi ihtimalle 5-6 ay falan).

EDIT

DEATHLOOP will have Denuvo

Yani desene AC oyunlarının yamaları Animus'un tekelinden kurtulacak. :)
Güzel bir haber ama yine uzun zaman bekletecek bir yama olacaktır diye tahmin ediyorum (en iyi ihtimalle 5-6 ay falan).

EDIT

DEATHLOOP will have Denuvo
2.5 Sene animus'un yamasını beklemekten iyidir bence :D:D

Yama işine gelirsek çok karışık o şey özelden yazayım konu dışına çıkmamış olalım.

Peki, cevap için teşekkürler dostum.Yanlış anlamadıysam sen oynadın veya hala oynuyorsun.Sana zahmet yardımcı olur musun? DLC'ler dahil olacak şekilde hangi yamaları kurmam gerekiyor, kafam çok karıştı valla.0xanti kırdığı sürüm var, Animus verdiği yama var, bir de DH'de kaç DLC çevrildiği belli olmayan bireysel DLC çevirisi var (jepalion).Hangilerini indirip kurmam gerektiği hakkında yardımcı olursan sevinirim dostum.
Antinin yamasını kurabilirsin. Onda bir sorun yoktu.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Rdr1 oynayabiliyor muyuz hocam PC ye cikmadida indirsem oynayabilirmiyim
İçindeki Xenia Emülatör'ü sayesinde oynayabilirsin dostum.Yalnız sisteminin yetip yetmediğine dikkat etmen gerekiyor.Örneğin sisteminde Gtx 1060 varsa ortalama 30 fps'de falan oynarsın diye tahmin ediyorum (biraz azı da olabilir).Bir de emülatörü kullanmak o kadar basit değil.Çok zor da değil aslında ama Youtube'tan bakarak nasıl kullanıldığına bakmanı tavsiye ederim.Hatta belki Youtube'tan hangi sistemde kaç fps verdiğini de öğrenebilirsin.

Sonat Doğu

Torrent-Oyun.com
İçindeki Xenia Emülatör'ü sayesinde oynayabilirsin dostum.Yalnız sisteminin yetip yetmediğine dikkat etmen gerekiyor.Örneğin sisteminde Gtx 1060 varsa ortalama 30 fps'de falan oynarsın diye tahmin ediyorum (biraz azı da olabilir).Bir de emülatörü kullanmak o kadar basit değil.Çok zor da değil aslında ama Youtube'tan bakarak nasıl kullanıldığına bakmanı tavsiye ederim.Hatta belki Youtube'tan hangi sistemde kaç fps verdiğini de öğrenebilirsin.
rx 5700 le ortalama ne alırım acaba ve xbox one s controller destekliyor mudur

Transient Ghost

Ekip Lideri
rx 5700 le ortalama ne alırım acaba ve xbox one s controller destekliyor mudur
O kadar detayını bilmiyorum maalesef.Hangi sistemde kaç fps alınabileceğini Youtube'tan bulabilirsin ama.Yalnız videoların tarihine dikkat et, bazıları emülatörün güncellenmemiş halini gösteriyor olabilir.Oyunlar arada bir güncellenerek daha optimize hale getiriliyor.

Edit

Örnek (video tarhi: 15 Kasım)

İlk Rdr yi oynayamayan arkadaşlar inanın ki çok bir şey kaybetmiyorsunuz. Döneminde ps3 de oynadım ve cidden çok sığ ve sıkıcı bir oyundu kendisi. Akabinden çıkardıkları yan oyun "Red Dead Redemption Undead Nightmare" çok daha keyifliydi benim için..

ottomansking

Torrent-Oyun.com
İlk Rdr yi oynayamayan arkadaşlar inanın ki çok bir şey kaybetmiyorsunuz. Döneminde ps3 de oynadım ve cidden çok sığ ve sıkıcı bir oyundu kendisi. Akabinden çıkardıkları yan oyun "Red Dead Redemption Undead Nightmare" çok daha keyifliydi benim için..
ben buna katılmıyorum, zamanına göre hem oynanış hem grafik olarak ileri düzey bir oyun olduğunu düşünüyorum. Tabi ki eski bir oyun olması itibariyle şuan oynayacak olanlar için zayıf kaçan yönleri olabilir. Fakat grafik çok takmayan ve hikaye sevenler için oynanabilir. Undead Nightmare evet bence de çok keyifliydi. Özellikle oyunun normal versiyonunu oynadıktan sonra aynı dünyada kıyamet sonrası bir hikayeyi deneyimlemek daha keyifli.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt