Torrent-Oyun | Kırılan Son Oyunlar, Yeni Gelişmeler ve Crack Haberleri [GÜNCEL]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri

RUBENム

war. war never changes.
En ufak ayrıntısı bile internet bağlantısı gerektiriyor oyunun. Örneğin, galakside yaşanan olaylar,harita bilgileri, canlı pazar gibi durumlar için internete bağlı olmanız gerekiyor.

Kırılmayacaktır ama şahsen de kırılmasını istemem.

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Apex Legends niye kırılsın? Oyun zaten ücretsiz değil mi?

Bu arada oyun Steam'de ön yüklemeye açılmış. İsteyen indirebilir. 5 Kasım'da Steam için çıkışını yapacak oyun.

melihbass

ASASI OLMAYAN KAHIN
Kardeşim çok sabrettim yazmamak için ama son birkaç mesajında patladım artık. Herhangi bir sıkıntın falan var mı?
sıkıntım ne olacak senınle bu lafını tartısmak yerıne kendı fıkrımı belirttim ben anthem dandık olabilir ama hala paralı bir oyun ilerleyen zaman da bu yorumunu hatırlatıcam sana kanka :)

Transient Ghost

Ekip Lideri

Transient Ghost

Ekip Lideri
İlgilenenler için karşılaştırma videosu. Fakat orijinal versiyonu daha iyi duruyor. Nasıl iş bu anlamadım.

Bi de utanmadan videonun başına ''Game Changers EA'' ibaresi koymuşlar.Hadi çevreyi biraz daha göze hoş yapmışsın da araba detayı niye orijinaldeki kadar iyi değil? Bu arada oyun 2010 yılına ait (dile kolay, 10 yıl önceki oyun).

Avhan

Squidward'ün hayalleri burada yatıyor.
Most wanted ilk oyununu remastered yapsa yada carbonu daha iyi
Olabilir dostum. Ama o oyunların piyasa değeri daha fazladır, çünkü çoğu kişi tarafından sevilen oyunlar. Korona dönemi bittikten sonra o oyunları sağlam yapıp kar elde etme olasılığı daha fazla. Şimdi cebime para girsin düşüncesi ile bu oyunu çıkarıyorlar. 6 tane daha gelecek yeni oyunu var EA'in.

Benim düşüncem aslında şimdi yani corona döneminde İnsanlar evlerinden çıkamadıkları gezip dolaşamadıkları, sinema cafe gibi etkinlikleri yapamadıkları dönemde yani eve hapsolmuş sıkıntıdan patlamak üzere oldukları bu dönemde Oyun firmaları iyi satış yapmak için sağlam oyunlarını çıkaracak. Hem artık kış geldi. Kış mevsiminde yazdan daha fazla daha büyük oyunlar gelir.

Bi de utanmadan videonun başına ''Game Changers EA'' ibaresi koymuşlar.Hadi çevreyi biraz daha göze hoş yapmışsın da araba detayı niye orijinaldeki kadar iyi değil? Bu arada oyun 2010 yılına ait (dile kolay, 10 yıl önceki oyun).
Çevreyi de göze hoş yapmamışlar hocam aksine çevre detayları daha zayıf. Çevredeki çim alanlar azalmış remasterda. 4k açıp izlersen aradaki durumu net görebilirsin. Hiç gerek yok yani bu remaster a.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Çevreyi de göze hoş yapmamışlar hocam aksine çevre detayları daha zayıf. Çevredeki çim alanlar azalmış remasterda. 4k açıp izlersen aradaki durumu net görebilirsin. Hiç gerek yok yani bu remaster a.
720p'de izlemiştim ama değiştirmişler diyebileceğim tek detay kısım orası gibi geldi bana.Tamam her yer iyi hale getirilmemiş ama uzak mesafedeki yerler daha tok duruyor gibi geldi bana.

Edit: Yalnız bir daha 4K olarak izlediğimde videonun %90'nındaki çevre dokuları ya eskisiyle aynı, ya da çamur gibi görünmeye başladı.Bu nasıl bir kafa, anlamak mümkün değil.Bu arada Origin diye belirtilen sürüm, pc sürümü oluyor değil mi? Öyleyse o zaten Remastered haliymiş ki. :)
Yazık oldu, Repawn'a, BioWare'e, Popcap Games'e, Criterion'a!

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt