Torrent-Oyun | Kırılan Son Oyunlar, Yeni Gelişmeler ve Crack Haberleri [GÜNCEL]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

nik

Torrent-Oyun.com

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
neden beğenilmemiş acaba, iyi oyun gibi duruyor, bir de tek oyunculu mu steam da tek oyuncu özelliği yazılmamış?
Crack solo için değilmiş, muhtemelen solo oynanışı da yoktur (yukarıda online fix'i var).Steam'de beğeneilmemiş görünüyor, sebebini ben de anlamadım.Gerçi Capcom'un bir önceki online RE'sine bakarsak o da beğenilmemişti (RE: Umbrella Corps).

EDIT

Ah bi' de şu yeni gelen arkadaşlara da bunu anlatabilsek! :)

https://www.reddit.com/r/CrackWatch/comments/jm2mp4

Nietzscheci

Torrent-Oyun.com
Crack solo için değilmiş, muhtemelen solo oynanışı da yoktur (yukarıda online fix'i var).Steam'de beğeneilmemiş görünüyor, sebebini ben de anlamadım.Gerçi Capcom'un bir önceki online RE'sine bakarsak o da beğenilmemişti (RE: Umbrella Corps).

EDIT

Yeni konu açmak istemedim, Assassins syndicate full, en son sürüm link atar mısın?

BayLord51

Torrent-Oyun.com

EDIT

reis yaptığın iş zor bu kadar sabırlı iyi kalıyorsun allah kolaylık versin sana, tek başına ayakta tutuyon siteyi :)

Transient Ghost

Ekip Lideri
Yeni konu açmak istemedim, Assassins syndicate full, en son sürüm link atar mısın?
Repack isteyip istemediğini bilmediğim için Repack'siz sürümü de ekledim.Yalnız repack olanın daha güncel olduğunu düşünüyorum ama farklarına bakmadım.

reis yaptığın iş zor bu kadar sabırlı iyi kalıyorsun allah kolaylık versin sana, tek başına ayakta tutuyon siteyi :)
Teşekkür ederim dostum.Sağolsun forumdaki bazı arkadaşlar da baya destek veriyorlar, onların da emeğini unutmayalım.

Ekli dosyalar

Nietzscheci

Torrent-Oyun.com
Repack isteyip istemediğini bilmediğim için Repack'siz sürümü de ekledim.Yalnız repack olanın daha güncel olduğunu düşünüyorum ama farklarına bakmadım.

Teşekkür ederim dostum.Sağolsun forumdaki bazı arkadaşlar da baya destek veriyorlar, onların da emeğini unutmayalım.
Çok teşekkür ederim.

Transient Ghost

Ekip Lideri

Transient Ghost

Ekip Lideri
Watch dogs legion kırılabilirmi yani tam anlamadım.
Öyle tahmin edenler de oldu ama kesin buna işarettir diyemem.Yüksek ihtimal bu yolla kırılması daha mümkün.Tabi söylendiği gibi gerçekten sızdırılmışsa (bir kısmı sızmış diyen de var).

melihbass

ASASI OLMAYAN KAHIN
hacker gruplar artık online oyunlara da el atacak gibi önce VOLARANT sonra resident evil vs derken bir bakmışım online için bile crack yeterli bir doneme gelicek gibi :)))

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt