Torrent-Oyun | Kırılan Son Oyunlar, Yeni Gelişmeler ve Crack Haberleri [GÜNCEL]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Günümüz oyun dünyasının ne kadar da geliştiğini ispat eden İlginç bir karşılaştırma videosu ve tabi günümüz dünyasının da ne kadar yapay olduğunu gözler öne seren bir karşılaştırma olmuş ve nedense içimde bir burukluk oluştu videoyu izleyince :/

Son düzenleme:
Günümüz oyun dünyasının ne kadar da geliştiğini ispat eden İlginç bir karşılaştırma videosu ve tabi günümüz dünyasının da ne kadar yapay olduğunu gözler öne seren bir karşılaştırma olmuş ve nedense içimde bir burukluk oluştu videoyu izleyince :/
1.58'deki terziden ne istemişler ayrı bir hava katıyormuş yazık :D

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Xuan-Yuan Sword VII sanırım düşmüş malum ortamlara. Güzel oyuna benziyor.

@Transient Ghost hocam siteye eklenir mi bugün?
Sevildiğini bilmiyordum hocam, bilseydim 1 saat önce diğer oyunlarla birlikte eklerdim. :)
Neyse birazdan eklemiş olurum hocam. (edit: Yorumunu yeni gördüm)

kanfur

Torrent-Oyun.com
Unity En güzel oyunuydu assasin serisinin bence.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Aman hocam ne kusuru? Senin hürmetine ayakta bu site. Bir çok arkadaşta bunu biliyor. Sende olmasan halimiz duman. O yüzden sen bak işine. Biz senin emeklerini her daim bekleriz. Emeğine sağlık.
Çok teşekkür ederim dostum, sizin gibi anlayışlı insanlar oldukça bu site ayakta durmaya devam edecektir inşallah.

Aman hocam ne kusuru? Senin hürmetine ayakta bu site. Bir çok arkadaşta bunu biliyor. Sende olmasan halimiz duman. O yüzden sen bak işine. Biz senin emeklerini her daim bekleriz. Emeğine sağlık.
çok güzel yazmışsınız. Transient Ghost candır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt