Torrent-Oyun | Kırılan Son Oyunlar, Yeni Gelişmeler ve Crack Haberleri [GÜNCEL]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Dün bir yorumda belirtmiştim; Watchdogs Legion ya 15 -20 gün içerisinde kırılır eğer kırılmazsa da tahimimce maksimum 1-2 ay içerisinde gelir demiştim ama preload dosyaların paylaşılmasından dolayı mı nedir nedense kısa süre içerisinde kırılacak gibi hissediyorum WD legionun. Hadi bakalım hayırlısı :)

quty

Seviye 1
kırılamayan oyun vardır diye bir şey yoktur, bilerek kırmayan gruplar vardır.
önceki watch dogs oyunlarının kırılış sürelerine baktığımızda;

Watch_Dogs: çıktığı gün
Watch_Dogs: çıktıktan sonraki 50. gün

ben iddaayı 2,5-3 ay sonrası ile açıyorum. at fav'a bekle

Şaka değilse haberin linkini atar mısın?

Bir oyun firmasını ölümle tehdit etmek nedir arkadaş ya, hangi çağda yaşıyoruz Allah aşkına!

> Ölüm Tehditlerinin Yeni Hedefi Cyberpunk 2077’nin Geliştiricileri
Hocam oyunun ismi değil de kıran grup yanlış girilmiş olabilir kaynağımda. Çünkü Steam'e baktığımda da oyunun ismi Transient olarak gözüküyor. Sadece kıran grup bir yerde Codex, Diğer yerde GOG olarak gözüküyor.

kırılamayan oyun vardır diye bir şey yoktur, bilerek kırmayan gruplar vardır.
önceki watch dogs oyunlarının kırılış sürelerine baktığımızda;

Watch_Dogs: çıktığı gün
Watch_Dogs: çıktıktan sonraki 50. gün

ben iddaayı 2,5-3 ay sonrası ile açıyorum. at fav'a bekle
Ya güzel kardeşim saçmalama artık lütfen.

Vallahi ben Watch Dogs: Legion'dan çok Immortals: Fenyx Rising'i bekliyorum. Aralıkta çıkacakmış. Bakalım aralıkta çıktıktan ne kadar süre sonra kırılacak.

91 GB lık işkence sanırım.oyun incelemeleri bunu söylüyor
Meta ortalaması 74 sanırım. Bu da ortalama bir oyun olduğunu gösteriyor ki zaten böyle olacağı belliydi. Karakter alma meselesine kasıp diğer olayları unutmuşlar deniyor çoğu yerde. İyi tarafından da bakacak olursak Ubisoft sonunda araç sürüşünü kötü yaptığını anlayıp otomatik sürüş seçeneği eklemiş oyuna. Rotayı çizip oto sürüşü açıyorsunuz, Çizdiğiniz rotaya kendi gidiyor. Ya da göreve. Artık nereye gitmek isterseniz.

PΘINE

Soru Sormaktan Çekinmeyin.
Meta ortalaması 74 sanırım. Bu da ortalama bir oyun olduğunu gösteriyor ki zaten böyle olacağı belliydi. Karakter alma meselesine kasıp diğer olayları unutmuşlar deniyor çoğu yerde. İyi tarafından da bakacak olursak Ubisoft sonunda araç sürüşünü kötü yaptığını anlayıp otomatik sürüş seçeneği eklemiş oyuna. Rotayı çizip oto sürüşü açıyorsunuz, Çizdiğiniz rotaya kendi gidiyor. Ya da göreve. Artık nereye gitmek isterseniz.
Hocam bu her karakteri kontrol edebilme özelliği, izlediğim videolardan anladığım kadarıyla hikayenin derinliğine girmemizi engelliyormuş.Hani her karakterin öyle çok farklı bir özelliği de olmayınca istediğin karaktere geçebilme olayının pek bir anlamı kalmıyormuş.Görevlerde tekdüze olunca oyuna biraz ağır eleştiriler geldi bir kaç incelemeci tarafından.Yinede Londra'yı gezmenin çok iyi olduğunu, oyunu birazda olsa deneyimlememizi tavsiye ediyorlar.Ben denerim büyük ihtimalle.Finaline kadar gelir miyim, orasını bilemiyorum tabi.

quty

Seviye 1
EMPRESS ilk kırdığı oyun olan Planet Zoo'nun içeriğinde, bazı grupların elinde kırılmış oyunların bilerek piyasaya sürülmediğini söylemişti. Çok kısa süre sonra da CPY elindeki tüm oyunları piyasaya sürmüştü.

Denuvo ile çıkan neredeyse tüm A++ oyunlar kırılmışken, 2 seridir kırılmayan FIFA ve F1 serisini kıramayacaklarını düşünmek saçmalığın daniskasıdır.

Tabi söylerim. Korsanlar bilerek oyun kırmıyorlar dediğin nokta.

EMPRESS ilk kırdığı oyun olan Planet Zoo'nun içeriğinde, bazı grupların elinde kırılmış oyunların bilerek piyasaya sürülmediğini söylemişti. Çok kısa süre sonra da CPY elindeki tüm oyunları piyasaya sürmüştü.

Denuvo ile çıkan neredeyse tüm A++ oyunlar kırılmışken, 2 seridir kırılmayan FIFA ve F1 serisini kıramayacaklarını düşünmek saçmalığın daniskasıdır.
O işler öyle yürümüyor. Bir Denuvolu oyun kırıldı diye diğerleride kırılacak böyle bir kural yok. Sonuçta her birinin Denuvo key i farklı.. Nasıl ki insanlar bedava oyun oynasınlar diye oyunları kırmıyorlarsa, kasten oyun kırmama diye bir durum da söz konusu olamaz.

Web sitesi
www.facebook.com
Kardeşlerim kavga etmeyin rahat olun en kısa zamanda rdr2 gibi mafia gibi watch Legion assasins Creed valhalla kirilacaktik CPY kardeşimiz döndü ya aramiza artık kırılmaz düşüncelerine girmeyin böyle güzel oyunlar artık eskisi gibi tak diye kırılmıyor çıktıktan bir kaç gün sonra kirilacaktik eminim sabir edelim seneler aylar sürmez yani rahat olun kalpler kırılmasın

Hocam bu her karakteri kontrol edebilme özelliği, izlediğim videolardan anladığım kadarıyla hikayenin derinliğine girmemizi engelliyormuş.Hani her karakterin öyle çok farklı bir özelliği de olmayınca istediğin karaktere geçebilme olayının pek bir anlamı kalmıyormuş.Görevlerde tekdüze olunca oyuna biraz ağır eleştiriler geldi bir kaç incelemeci tarafından.Yinede Londra'yı gezmenin çok iyi olduğunu, oyunu birazda olsa deneyimlememizi tavsiye ediyorlar.Ben denerim büyük ihtimalle.Finaline kadar gelir miyim, orasını bilemiyorum tabi.
Vallahi sıkıldık Amerika Amerika. Biraz da İngiltere sokaklarını arşınlayalım. Hele bir kırılsında.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri

İsteyerek kırmıyorlar kısmına katılıyorum ama bahsettiğin oyunları kırmak zorunda değiller ki.Hiçbir grup sen istiyorsun diye oyun kırmaz, hangisi onun egosunu tatmin edecekse onu kırar.Ha Codex gibi bazı gruplar dalgasına az veya hiç beklenmeyenleri kırabiliyor ama genel olarak bir grup sen istedin diye oyun kırmaz.Büyük oyun kırmada en iyi grup CPY'dir ama o bile sen FIFA falan istedin diye kırmıyor.Haa çok ağlayan falan olursa popüler olur falan o zaman kırabilir.Sonuçta bu da bir tatminlik meselesi.Ayrıca bir oyunun koruması kırabilen bir sürüm olsa bile bu onun uğraştırıcı olmadığı anlamına gelmez.Hepsinin şifrelemesi farklıdır.

Sekiro.Shadows.Die.Twice.GOTY.Edition-CODEX
https://store.steampowered.com/agecheck/app/814380/

Pacer-DARKSiDERS
https://store.steampowered.com/app/389670/Pacer/

Xuan-Yuan.Sword.VII-CODEX
https://store.steampowered.com/app/1249800

Avhan

Squidward'ün hayalleri burada yatıyor.

Aslında Fifa aynı oyunun laciverti, neden kırsın ki? Asıl Fifa'yı kadro güncelleyiciler kırıyor.

Cpy yine sesizliğe gömülmedi ise
Fifa 21
Watch Dogs Legion
Assassin's Creed Wallaha in kırılmasını bekliyorum CPY in sessizliği korkutuyor ama.

aOnn1453

Torrent-Oyun.com
Gelişmeleri takip edebileceğim crackwatch dışında siteler varsa link atabilir misiniz acaba?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt