Torrent-Oyun | Kırılan Son Oyunlar, Yeni Gelişmeler ve Crack Haberleri [GÜNCEL]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

BayLord51

Torrent-Oyun.com
konsol yok zaten benim de olanlar da haklı zaten ama olmuş bitmiş yapmş bir hata yüklenmeyelim arkadaşa bu kadar :d

Youtuber'lar, Streamerlar onlar bunlar sayesinde sağır sultan bile duydu zaten bu olayı. Bilerek şey yazdım ki anlaşılmasın diye. Olayı dalgaya vuracaktım ki aşağıya sanki bilmiyormuş gibi yazmış arkadaş. Transientghost bile Corona mı falan yazmıştı dalgaya vurduğumu anlayarak. Neyse, Konuyu çok uzattım. Hepinizden oyunu oynayan olsun olmasın özür dilerim. Bir daha olmaz artık.

Ben başlattım ben bitireyim bari. :D
Harthorn Darksiders
Sex with Stalin Goldberg
Dying Light: The Following Enhanced Edition V1.33.0 P2P
Warriors of The Nile V28.10.2020
Graveyard Keeper V28.10.2020
Cyber Manhunt V28.10.2020
Shanghai Office Simulator Early Access
Port Royale 4 V1.2.1 P2P
Black Future 88 V26.10.2020
My Beatiful Paper Smile Early Access

iyibirisi

Darbeli Matkap
Youtuber'lar, Streamerlar onlar bunlar sayesinde sağır sultan bile duydu zaten bu olayı. Bilerek şey yazdım ki anlaşılmasın diye. Olayı dalgaya vuracaktım ki aşağıya sanki bilmiyormuş gibi yazmış arkadaş. Transientghost bile Corona mı falan yazmıştı dalgaya vurduğumu anlayarak. Neyse, Konuyu çok uzattım. Hepinizden oyunu oynayan olsun olmasın özür dilerim. Bir daha olmaz artık.
Senin bu kibarligin naifligin yeter gardasim yaa. Ne ozru canin sagolsun. Sagir sultan biliyor artik o oyunun olayini.

Ben şaka babında yazdım spoiler gibi bir takıntım yok diyebilirim hastalık derecesine çıkaranlar gibi normal Seviyede

Arkadaşlar çok anlamadığım için soruyorum yanlış anlaşılmasın bu linke göre fifa kırılmış olabilir mi ?
Torrent sitesi linki paylaşmak yasak, lütfen tekrarlamayınız.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Oyun dün çıktı türkçe altyazı da var. Arkadaş oyunun ismini yanlış yazmış.
Link
Ben de diyorum arkadaş acaba ''geçici Codex'' diyerek şaka mı yapıyor.Daha sonra biraz araştırınca bir tek senin attığın oyunu görebildim.Gördüğüm kadarıyla Codex de kırmamış bu oyunu.Anlam veremedim açıkçası. :)

Nasıl 1337x var. IGG-Games falan atarsa güvenilir.
Onlar crack'siz dosyalar ama.

PΘINE

Soru Sormaktan Çekinmeyin.
Watch Dogs Legion (FULL UNLOCKED) => 91 GB.Oyunun Cracksiz versiyonu sitelere düştü.Bakalım ne kadar sürecek kırılması..

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt