Torrent-Oyun | Kırılan Son Oyunlar, Yeni Gelişmeler ve Crack Haberleri [GÜNCEL]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Web sitesi
www.facebook.com

tommyvereceti

clay_was_here
bu oyun çok değişik daha önceki oyunlara benzemiyor normal bir firma yapsa kargo similasyonu lan bu der geçeriz benim gibi bir çoğumuz ama kojima yapmış yine hikaye olsun grafik olsun oynanış çeşitlikleri şuana kadar güzel gidiyor oyun Ekli dosyayı görüntüle 241105
oyun hosuma gitmedi ama oyle bir oyun ki kendini oynatiyor kardesim bana gore oyun iyimi degil oynanirmi kesinlikle evet fena sariyor

Web sitesi
www.facebook.com

melihbass

ASASI OLMAYAN KAHIN
Valla işte ticari sebeplerdir muhtemelen veyahut da yeni gelen 3000 serisi kartlarlar ile yaşanabilecek sorunlara karşı cilala parlat yapıyorlardır :)
valla hiç olmazsa bugsoft olan ubisoft gibi her dk bir oyun çıkartmıyorlar; eskiden saints row da durmadan cıkardı cd project bence yılın ödulunu her turlu alır gıbıme gelıyor.

valla hiç olmazsa bugsoft olan ubisoft gibi her dk bir oyun çıkartmıyorlar; eskiden saints row da durmadan cıkardı cd project bence yılın ödulunu her turlu alır gıbıme gelıyor.
Valla alabilir ama bu oyunun herkese hitap etmeyeceğinden adım gibi eminim. Witcher severlerin dahi burun kıvırma ihtimali olabilir. Çünkü punk evreni cidden her kesime hitap etmemekte. Yani Oyun çıktıgında hatta korsana düştüğün de haliyle bir çok kişi deneyecek ve ! Hojjamm yıllarca cyber cyber dedikleri bu muymuş yav allasen! " diyenler olacak hem de baya bir. :)

Not: DeusEx serisinden her hangi birini oynadı ve o evrene ısınamadıysanız, üzgünüm bunu oyunu da beğenmeme ihtimaliniz her daim var demektir." Genele sesleniştir" :)

Son düzenleme:

TheDaRKNesSs

Korkaklıkta Ar İlerlemekte Şeref Var ...
Valla alabilir ama bu oyunun herkese hitap etmeyeceğinden adım gibi eminim. Witcher severlerin dahi burun kıvırma ihtimali olabilir. Çünkü punk evreni cidden her kesime hitap etmemekte. Yani Oyun çıktıgında hatta korsana düştüğün de haliyle bir çok kişi deneyecek ve ! Hojjamm yıllarca cyber cyber dedikleri bu muymuş yav allasen! " diyenler olacak hem de baya bir. :)

Not: DeusEx oynadı ve begenmediyseniz, üzgünüm bunu oyunuda beğenmeme ihtimaliniz her daim var demektir.
zaten cogu oyuncu tps olmadıgı için eleştiriyor hali hazırda.
adam diyor o kadar karakter ozellstirme koymussun ama karakteri goremıyoruz oyunda
ben şahsen witcher etkisi yapmayacagı kanaatindeyim.

melihbass

ASASI OLMAYAN KAHIN
adam diyor o kadar karakter ozellstirme koymussun ama karakteri goremıyoruz oyunda
aslında tps açısı araba kullanırken mevcut o da olmasa farcry gibi olsa daha fenaydı.

Yani işte witcher türü bir oyun tps olabilir çünkü geneli dağ ova bayır türü mekanlardan oluşmakta ama bu tür bir yapımda Tps biraz yavan kaldırdı düşüncesindeyim. Ve punk evreni geneli itibari ile zaten renk cümbüşü ve kılık kıyafet detaylarından ve mekansal tasarımların ütopikliğinden oluşuyor. Yani çevre detaylarını yakından görebilme adına, karakterler ve oyun dünyasına özetle o ambiyansa daha net girebilme adına Fps tercihi daha makul bir seçim olmuş bence. Bu tps olayını da kafaya fazla takmamak gerek. Firma üstünü başını ve karakter detaylarını görebileceğin bir çözüm eminim ki üretmiştir diye düşünüyorum.

T-O NiCoLaPeLtZ

Torrent-Oyun.com
bahaneye bak :D demiyorlarki kasımda bir sürü bomba patlıcak onların yanında sönük düşmemek için erteledik
asıl diğer oyunlar sönük kalır cyberpunk yanında millet kaç senedir hypli cdpr yapıyor boş firma deil yaptıkları 3 witcher oyunuda zirveleri oynadı bana kalırsa ertelenmesi iyi oldu günümüz firmaları oyunu erken çıkarıp sonradan patchliyolar böylesi daha uygun düzgün çıksında sıkıntı yok

quty

Seviye 1
cd project red'in yaptığı, olası en küçük optimisé probleminin büyük fps sıkıntıları yaşatabilme sorunsalına karşı yapılmış olan en akılcıl çözümdür efendim. kendilerini tebrik eder, başarılar dileriz.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
vayy razor1911 gta 4 efsanesi :D
Bir de demezler mi scene gruplar ölüyor diye :) Valla görünce gülüyorum. Razor1911 "85" yılından gelen bir warez grup. Commadore 64 yazılımlarını kıran bir ekipti o dönemler düşünün yani. :) Hayır CPY yi falan da 2-3 senedir piyasada olduğunu sanan arkadaşlar var :) Ve adamlar piyasada olmayınca yav bıraktı bunlar beceremiyorlar artık falan kafasındalar. :) Misal o da "99" yılından gelme gruplardan birisi CONSPIR4CY (CPY). O yüzden hep diyorum "Efsaneler ölmez sadece şekil değiştirir!" ;)

BayLord51

Torrent-Oyun.com
Bir de demezler mi scene gruplar ölüyor diye :) Valla görünce gülüyorum. Razor1911 "85" yılından gelen bir warez grup. Commadore 64 yazılımlarını kıran bir ekipti o dönemler düşünün yani. :) Hayır CPY yi falan da 2-3 senedir piyasada olduğunu sanan arkadaşlar var :) Ve adamlar piyasada olmayınca yav bıraktı bunlar beceremiyorlar artık falan kafasındalardı. :) Misal o da "99" yılından gelme gruplardan birisi CONSPIR4CY (CPY)
reloaded de vardı abi efsanelrden ondan da şuan ses yok gibi bir geçen sene çıkmıştı sahneye heralde yanlış hatırlamıyorsam :D

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt