Torrent-Oyun | Kırılan Son Oyunlar, Yeni Gelişmeler ve Crack Haberleri [GÜNCEL]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
bence en sağlamı son gün cıkan sürüm cunku en stabil o oluyor basın sürümünde buglar eksıklıkler oluyor bide bılıyorsun artık nerdeyse her oyunda var ilk gun yaması modası :)

Anlıyorum fakat mesele bug, şu bu değil ki hocam, Yani demek istediğim çıkışından önce deneyim edebilir insanlar. :)

Ya bi yandan kasımda oynayacağım için mutluyum bir yandan mutsuzum türkleri düşünen bir firmanın oyununu almamak çok koyuyor öğrenciliğim bitince ilk işim bu oyunu almak olucak

Vallahi ne desen haklısın kardeşim. Yani bende alacağım oyunu fakat sistem yeter mi bilemiyorum bir çıksın bakalım görelim testleri gameplayleri eger kaldırır ise alacagım bakalım.

quty

Seviye 1
Oynamak istediğim tek oyunsun, Sevgili Fifa... Crack'in ne zaman çıkacak? Kayıtsız şartsız seni bekliyoruz.

You're the only one which I want to play, Dear Fifa... When will your crack come out? We're waiting for you unconditionally.

Tu es le seul que je veux jouer, Chère Fifa... Quand votre crack sortir? Nous vous attendons inconditionnellement.

Ογιναμακ ιστέντιγιμ τεκ ογιουνσουν, Σεβγκιλι Φιφα. Κρεκιν νε ζαμαν τσκατζακ? Καγιτσζ σαρτσζ σενι μπεκλίγιορουζ.

제가 하고 싶은 건 당신뿐입니다,피파 씨.. 당신의 균열은 언제 나올 것인가? 무조건 당신을 기다리고 있어요

BayLord51

Torrent-Oyun.com
Oynamak istediğim tek oyunsun, Sevgili Fifa... Crack'in ne zaman çıkacak? Kayıtsız şartsız seni bekliyoruz.

You're the only one which I want to play, Dear Fifa... When will your crack come out? We're waiting for you unconditionally.

Tu es le seul que je veux jouer, Chère Fifa... Quand votre crack sortir? Nous vous attendons inconditionnellement.

Ογιναμακ ιστέντιγιμ τεκ ογιουνσουν, Σεβγκιλι Φιφα. Κρεκιν νε ζαμαν τσκατζακ? Καγιτσζ σαρτσζ σενι μπεκλίγιορουζ.

ben çıktığı gün plati den aldım 3 hafta olacak daha sorun olmadı aktivasyon ile oyunuyorum

GREY

[TechGuy]

Kanka salavat zinciri oluşturun hem niyet edersiniz hem hayra girersiniz :D

Cpy çoktan tası tarağını topladı gitti hocam bence. Seneye bu zamanlar gelir yine denuvonun içinden geçer şovunu yapar. Seviyor küçük sürprizler yapmayı kereta.
Cpy çoktan tası tarağını topladı gitti hocam bence. Seneye bu zamanlar gelir yine denuvonun içinden geçer şovunu yapar. Seviyor küçük sürprizler yapmayı kereta.
Bence cpy fifayı watch dogsu kırmadan gitmez. Umarım yakın zamanda en azından fifa 21 i kırarlar.

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
Bu yılda 4 gözle beklediğim 3 oyun vardı; FIFA 2021, F1 2020 ve Cyberpunk 2077.

Tahmin edin onca kırılan oyunlar arasında hangi çıkışını yapmış iki oyun halá bilerek kırılmadı.. Özellikle bilerek diyorum çünkü F1'in de, FIFA'nın da son 2 oyunu kırılmadı ve bu tesadüf değil. Kesin bana inat yapıyorlar bunu, başka açıklaması olamaz.
CPY: quty arkadaşa inat kırmıyoruz.

bu oyun çok değişik daha önceki oyunlara benzemiyor normal bir firma yapsa kargo similasyonu lan bu der geçeriz benim gibi bir çoğumuz ama kojima yapmış yine hikaye olsun grafik olsun oynanış çeşitlikleri şuana kadar güzel gidiyor oyun Ekli dosyayı görüntüle 241105
Oyunda biraz daha ilerleyip hikayesini yorumlar mısın bana özelden oynayan birinin yorumu lazım bana.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri

kanfur

Torrent-Oyun.com
bu oyun çok değişik daha önceki oyunlara benzemiyor normal bir firma yapsa kargo similasyonu lan bu der geçeriz benim gibi bir çoğumuz ama kojima yapmış yine hikaye olsun grafik olsun oynanış çeşitlikleri şuana kadar güzel gidiyor oyun Ekli dosyayı görüntüle 241105
ben sıkılmaya başladım.motorsiklet araç felan lazım yürü yürü bitmiyor dağ bayır :)

BayLord51

Torrent-Oyun.com
Oyunda biraz daha ilerleyip hikayesini yorumlar mısın bana özelden oynayan birinin yorumu lazım bana.
benim de şöyle korkum var şuan 2.bölümdeyim oyun çok uzunmuş daha mafia 1 var cyberpunk çıkacak rdr kırıldı ben oyunları yavaş oynayan biriyim günde 1-2 saat bunu oynayıp sonra ara verip fifa pes kariyer falan giriyorum bakalım şuan sarıyor gibi ruh halime bağlı yarın siledebilirim :)

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt