Torrent-Oyun | Kırılan Son Oyunlar, Yeni Gelişmeler ve Crack Haberleri [GÜNCEL]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

quty

Seviye 1
Bu yılda 4 gözle beklediğim 3 oyun vardı; FIFA 2021, F1 2020 ve Cyberpunk 2077.

Tahmin edin onca kırılan oyunlar arasında hangi çıkışını yapmış iki oyun halá bilerek kırılmadı.. Özellikle bilerek diyorum çünkü F1'in de, FIFA'nın da son 2 oyunu kırılmadı ve bu tesadüf değil. Kesin bana inat yapıyorlar bunu, başka açıklaması olamaz.

Paraları hesaplarına yatmıştır. Bir süre daha yatarlar.
Umarım ironi dir.

Bu yılda 4 gözle beklediğim 3 oyun vardı; FIFA 2021, F1 2020 ve Cyberpunk 2077.

Tahmin edin onca kırılan oyunlar arasında hangi çıkışını yapmış iki oyun halá bilerek kırılmadı.. Özellikle bilerek diyorum çünkü F1'in de, FIFA'nın da son 2 oyunu kırılmadı ve bu tesadüf değil. Kesin bana inat yapıyorlar bunu, başka açıklaması olamaz.
Bende tek cod bekliyordum geleceği yok artık cyberpunk ı bekeleyeceğiz

Avhan

Squidward'ün hayalleri burada yatıyor.
Keşke o kadar çabuk kırılmasa. Birkaç hafta geçse insanlar satın alsalar. Çünkü adamlar oyunlarını çok iyi yapıyorlar ve EA tarzı bir firma değiller.
Dostum adamların mantalitesi "İyi oyun sattırır." Cyperpunk, The Witcher 3 örneği gibi olacak. Çok satacak, drm'e de para vermeyecek. Sorarım hangimizin Steam kütüphanesinde TW3 yok.

GOG zaten CDprojeck e ait bir kuruluş. Ee gördüğünüz gibi oyun https://www.gog.com/game/cyberpunk_2077 GOG da satışta olduğuna göre ve gogdaki oyunların kopya koruma sistemi olmadığına göre bırak oyunun çıkmasını, preload veya basın sürümü düşer düşmez, oyunun dahi çıkmasına bire gerek kalmadan oynamaya başlar millet demedi demeyin :)

TheDaRKNesSs

Korkaklıkta Ar İlerlemekte Şeref Var ...
GOG zaten CDprojeck e ait bir kuruluş. Ee gördüğünüz gibi oyun https://www.gog.com/game/cyberpunk_2077 GOG da satışta olduğuna göre ve gogdaki oyunların kopya koruma sistemi olmadığına göre bırak oyunun çıkmasını, preload veya basın sürümü düşer düşmez, oyunun dahi çıkmasına bire gerek kalmadan oynamaya başlar millet demedi demeyin :)
bence en sağlamı son gün cıkan sürüm cunku en stabil o oluyor basın sürümünde buglar eksıklıkler oluyor bide bılıyorsun artık nerdeyse her oyunda var ilk gun yaması modası :)

Ya bi yandan kasımda oynayacağım için mutluyum bir yandan mutsuzum türkleri düşünen bir firmanın oyununu almamak çok koyuyor öğrenciliğim bitince ilk işim bu oyunu almak olucak

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt