Torrent-Oyun | Kırılan Son Oyunlar, Yeni Gelişmeler ve Crack Haberleri [GÜNCEL]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

MuratTamer

Dutch always has a plan..
şikayetten ötürü olmaması kötü diyorduk varsa çok güzel bir haber bende kurdum bitirdim şuan mafia 3 ün sonlarındayım sonra mafia 1 sonrada death stranding başlıcaz artık :)
Başlayın başlayın, oyun efso. Hiç ummazdım beğeneceğimi. Oynayanlara ne keyif alıyorlar saçma sapan oradan oraya git diye laf ederken çok ön yargılı davrandığımı fark ettim. Toplamda 4 saat kadar oynadım hikaye açıldıkça daha da merak uyandırıcı olmaya başladı oyun.

Kürekli sürümde offline olduğundan diğer oyuncuların yaptığı araç gereçleri/ yapıları kullanamıyor olmamız gerekli ama ben görüyorum ve kullanabiliyorum ne hikmetse. Sizde de öyle mi? Şikayetçi değilim tabi ama merak ettim yanlış mı biliyorum diye;

Ekli dosyayı görüntüle 241036

Mesela burada Igor diye birinin merdivenini kullanıp beğeni gönderdim.

@uzimakireverse hocam sizde de böyle mi?
O tür araç gereçler oyunda belirli yerlerde mevcut hocam. Aslında başlarda hikayeyi biraz dikkatle takip ettiysen igor oyundaki bir karakterdi diye hatırlıyorum hocam. Orijinal oyundaki araç gereç muhabbet esasında böyle değil. Misal şöyle anlatayım sana . Orijinal oyunda misal bir yol yapptın başlattın yolu şöyle bir 50 metre yapıverdin farzedelim. bir sonraki oyuna girdiginde o yol diger oyuncular zayesinde 1 km olmuş oluyor veya diger araç gereçlerde aynı şekilde ver ortalık parkur alanına dönüyor o gelişimi görüyorsun dünyadaki fakat kırılan sürümde böyle bir durum söz konusu değil..

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Kürekli sürümde offline olduğundan diğer oyuncuların yaptığı araç gereçleri/ yapıları kullanamıyor olmamız gerekli ama ben görüyorum ve kullanabiliyorum ne hikmetse. Sizde de öyle mi? Şikayetçi değilim tabi ama merak ettim yanlış mı biliyorum diye;

Ekli dosyayı görüntüle 241036

Mesela burada Igor diye birinin merdivenini kullanıp beğeni gönderdim.

@uzimakireverse hocam sizde de böyle mi?
Ya kırıldığı ana kadar yapılmış yapılar ya da geliştiriciler tarafından konulmuş yapılar.Örneğin CPY kırdıktan sonra oyunun içine bir lokasyonda CPY yazılı bir motor bırakmıştı.

MuratTamer

Ya kırıldığı ana kadar yapılmış yapılar ya da geliştiriciler tarafından konulmuş yapılar.Örneğin CPY kırdıktan sonra oyunun içine bir lokasyonda CPY yazılı bir motor bırakmıştı.
Vay anasını. Peki oyunda default olan şeylerse bunlar neden yanlarına gittiğimde şu tuşa bas beğeni gönder diye seçenek çıkıyor. Bende paso like gönderip duruyorum teşekkür babında. Desenize kendi kendime gelin güvey oluyorum :D

@uzimakireverse

Vay anasını. Peki oyunda default olan şeylerse bunlar neden yanlarına gittiğimde şu tuşa bas beğeni gönder diye seçenek çıkıyor. Bende paso like gönderip duruyorum teşekkür babında. Desenize kendi kendime gelin güvey oluyorum :D

@uzimakireverse
O begeniler boşa gidiyor online olmadığı için :) Ama emin ol ofline olması daha güzel. Online ın artı tarafı ne diye sorarsan. Oynarken harita yürüdügümüz yollardan millette fazlasıyla aynı güzergahtan gittigi için yolların aşındığına şahit oluyorsun. Vay be birileri buralardan gitmiş vay anasını diyorsun. Bir tek o olay hoşuma gitmişti arkadasın ps4 de oynarken :)Yani bu yol aşınma olayı beni baya etkilemişti oyun cıktıgında..

MuratTamer

O begeniler boşa gidiyor online olmadığı için :) Ama emin ol ofline olması daha güzel. Online ın artı tarafı ne diye sorarsan. Oynarken harita yürüdügümüz yollardan millette fazlasıyla aynı güzergahtan gittigi için yolların aşındığına şahit oluyorsun. Vay be birileri buralardan gitmiş vay anasını diyorsun. Bir tek o olay hoşuma gitmişti arkadasın ps4 de oynarken :)Yani bu yol aşınma olayı beni baya etkilemişti oyun cıktıgında..
Harita navigasyon olayı biraz baydı beni ya da ben yol tarifi almayı tam kavrayamadım. Set route dediğimde dağı bayırı duvarları fln hesaplamadan düz çizgi çiziyor. O zamanda bir anlamı olmuyor navinin.

Harita navigasyon olayı biraz baydı beni ya da ben yol tarifi almayı tam kavrayamadım. Set route dediğimde dağı bayırı duvarları fln hesaplamadan düz çizgi çiziyor. O zamanda bir anlamı olmuyor navinin.
Nasıl yani görsel atma şansın var mı hocam ? Düz çizgi olayını anlayamadım.

Mausun topuyla tıklayacaksın ama hedefe değil. Gitmek istediğin rotaya. İlk başta haritada kendi karakterinin olduğu yeri işaretleyeceksin. Sonra o işaretin üstündeyken mausun topuna basılı tutup haritada istediğin rotayı çizebiliyorsun.

Geliştiricinin koyduklarıdır. Çünkü başka oyuncuların yaptıkları yapılar falan bu tarz bilgiler firmanın sunucularında saklıdır.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Mausun topuyla tıklayacaksın ama hedefe değil. Gitmek istediğin rotaya. İlk başta haritada kendi karakterinin olduğu yeri işaretleyeceksin. Sonra o işaretin üstündeyken mausun topuna basılı tutup haritada istediğin rotayı çizebiliyorsun.
Mouse'un topu mu? :)

Seninkinde top mu var, o eskide kaldı diye hatırlıyorum, genel olarak herkeste tekerlek vardır çünkü.Merak ettim bak şimdi.

Son düzenleme:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt