Torrent-Oyun | Kırılan Son Oyunlar, Yeni Gelişmeler ve Crack Haberleri [GÜNCEL]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Çökme sorunu için yapmanız gerekenler (alıntıdır):

''Windows tarihi ni 23/10/2019 hawaii olarak ayarladım ve otamatik saat dilimini "internet üzerinden alınan saat" ayarlarını vs kapadım ek olarak kullanıcı hesap oturumumu kapadım, sonlandırdım. Bu sayede oyuna girebildim ve bir sorun yok şuan için. Bu ayarları kapatınca kapayınca internete girmek mümkün olmuyor ve fix çıkana kadar oyunu oynamak veya interneti kullanmak arasında seçim yapmalısınız.''

Transient Ghost

Ekip Lideri
İmportal: Fenyx Rising On düşer mi?
Denuvo'lu olmazsa çabuk düşer ama Ubisoft oyunu olduğu için Denuvo'lu olma olasılığı yüksek.Yeni çıkacak Denuvo'lu oyunlardan bir örnek görürsek (örneğin WD Legion kırılırsa) o da kırılır büyük ihtimalle.Denuvo haricinde, Uplay DRM'yi artık çözebildiler diye tahmin ediyorum.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Web sitesi
www.facebook.com
CPY den ses yok bakalım nasıl patlama yaoıcak :D
Kırılmayan oyun kalmadıki bir fifayla cod kaldı cod desen kırılmaz dıyorlar arkadaslar online yuzunden fifada zaten ılgımı cekmıyor okadar yenı cıkıcak oyunları kırıcakmı o onemlı watch dogs legion assassin's creed valhalla insallah cod black ops cold war online olmazda o kırılırda onu oynarız bari

Trgy Aymr

Torrent-Oyun.com
Kırılmayan oyun kalmadıki bir fifayla cod kaldı cod desen kırılmaz dıyorlar arkadaslar online yuzunden fifada zaten ılgımı cekmıyor okadar yenı cıkıcak oyunları kırıcakmı o onemlı watch dogs legion assassin's creed valhalla insallah cod black ops cold war online olmazda o kırılırda onu oynarız bari

CPY rdr2 nın altında kalmaz bakalım zaman la

Web sitesi
www.facebook.com
severi için f1 var madden var anno var hala kırılmamış oyun var yani

Transient Ghost

Ekip Lideri
O kadar övüldü ki ben bile merak ediyorum Squadrons'u. LiS 2 kalan bölümlerini kırar mı acaba CPY kardeşimiz.
CPY'in aklına geldiğinden bile şüpheliyim LIS'in.Belki büyük diyebileceğimiz oyunlardan sonra bakabilir ona.O oyun daha çok Codex'e hitap ediyor.Tabi Denuvo varsa o da pek yanaşmaz bence.

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Kürekli sürümde offline olduğundan diğer oyuncuların yaptığı araç gereçleri/ yapıları kullanamıyor olmamız gerekli ama ben görüyorum ve kullanabiliyorum ne hikmetse. Sizde de öyle mi? Şikayetçi değilim tabi ama merak ettim yanlış mı biliyorum diye;

ds.jpg

Mesela burada Igor diye birinin merdivenini kullanıp beğeni gönderdim.

@uzimakireverse hocam sizde de böyle mi?

BayLord51

Torrent-Oyun.com
Kürekli sürümde offline olduğundan diğer oyuncuların yaptığı araç gereçleri/ yapıları kullanamıyor olmamız gerekli ama ben görüyorum ve kullanabiliyorum ne hikmetse. Sizde de öyle mi? Şikayetçi değilim tabi ama merak ettim yanlış mı biliyorum diye;

Ekli dosyayı görüntüle 241036

Mesela burada Igor diye birinin merdivenini kullanıp beğeni gönderdim.

@uzimakireverse hocam sizde de böyle mi?
şikayetten ötürü olmaması kötü diyorduk varsa çok güzel bir haber bende kurdum bitirdim şuan mafia 3 ün sonlarındayım sonra mafia 1 sonrada death stranding başlıcaz artık :)

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt