Torrent-Oyun | Kırılan Son Oyunlar, Yeni Gelişmeler ve Crack Haberleri [GÜNCEL]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

BayLord51

Torrent-Oyun.com
Ben korsan repack inidirip doğrulatıyordum Origin, uplay , steam hepsinde yaptım çok nadir sorun çıktığı oluyordu ( witcher 3 ü bir türlü okutamamıştım steam e ) az bir şey ya indirir ya indirmez.
ben 17 de öyle yaptımıştım dosyayı torrnetten indiridm sonra okuttum 18 , 19 oyun kırıldı 20 de ise 1 aylık origin basic almıştım oyunu orgiinden indiirdim 1 ay bitince plati den hesap alıp kaldığım yerden devam ettim en son 17 de yapmıştım doğrulatmayı dosyalar düşünce konuyu daha çok kişli konuşur bence

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Hanımlar beyler Chronos fos çıktı galiba. Koruma bulunmayan Halo 3: ODST halen düşmedi.
ODST'nin farkını bilmiyorum ama Halo 3, Chronos ismi ortaya çıkmadan baya evvel kırılmıştı.Şuan pc'mde yüklü ama henüz oynama şansı bulamadım.Kimin kırdığını hatırlamıyorum.Muhtemelen kaybolmadan önceki Codex'tir.Bu arada bahsettiğin ODST güncelleme galiba.

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
ODST'nin farkını bilmiyorum ama Halo 3, Chronos ismi ortaya çıkmadan baya evvel kırılmıştı.Şuan pc'mde yüklü ama henüz oynama şansı bulamadım.Kimin kırdığını hatırlamıyorum.Muhtemelen kaybolmadan önceki Codex'tir.Bu arada bahsettiğin ODST güncelleme galiba.
Hocam, ODST DLC değil yanlış hatırlamıyorsam 2. ve 3. oyun arasındaki köprü oyundu.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Aynen. Halo 3'teki olayların öncesini anlatıyor. Steam sürümü değil ama Windows Store versiyonu gelmiş. Kırmak için benim sormamı bekliyorlar sanırım. :D İndirip oynayacaklara iyi oyunlar dilerim. Ben Steam'de ful paketi 61₺ görünce hemen kapmıştım.

Edit:
Halo 3: ODST Chronos. 98 GB.
İçerisinde diğer Halo oyunları da var.

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Planet.Zoo.-Empress (denuvolu) bir sihirdar tekrar bağlandı!
Bak şimdi biraz umutlandım.En son AC Odyssey DLC'sini kırmıştı Empress.Herhalde yine paraya ihtiyacı oldu ki yeniden girdi bu işe.Reddit'i pek takip etmiyorum, yine anket falan açmış mı hangi oyunu kırayım diye? :)

Death

Elizabeth Olsen
bende 2 tane kupon oldu şu anda fakat lanet epic aynı anda ikisini kullandırmıyor cyberpunk ön siparişi için deniyim dedim ön siparişte 1 tanesi bile geçmedi aynı anda kullanmanın hiç bir yolu yok herhalde
Kabul etmezse mesaj at bedava versinler hiç uğraşma knk :)

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt