Torrent-Oyun | Kırılan Son Oyunlar, Yeni Gelişmeler ve Crack Haberleri [GÜNCEL]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
mortal shell in boyutu bayağı küçük geldi bana. oyun erken erişimde mi yoksa kısa mı sürüyor acaba.
Hiçbir yerde erken erişim olduğu ibaresi geçmiyor.Steam'de henüz satışa sunulmamış ama sayfası mevcut.Erken erişim olsaydı belirtirlerdi diye düşünüyorum.Oyunun boyutu, oyunun uzunluğunu veya kısalığı hakkında bilgi vermez.Örneğin pc'mde yüklü olan Sekiro'nun boyutu 13,1 GB.Youtube'ta ortalama 10 saatlik bir oynanış videosu mevcut.Tabi bu kişiden kişiye göre de değişen bir şey.Youtube'taki videolar genelde sizin oynayacağınız sürenin altında bir uzunluğuna sahip olur.Tam tersi örneği de geçenlerde oynayıp sildiğim Fast & Furious Crossroads oyunu.Oyun 84,4 GB'tı ama Youtube'taki videoları ortalama 4 saat falan.Örneğin Hitman 2 de kısa bir oyun ama neredyse 100 GB alan istiyor.Bu arada bahsettiğim videolar full oynanış videoları (full gameplay diye aratabilirsin).Oynanış sürelerini ayrıca aşağıdaki linkteki siteden de sorgulayabilirsin.

https://howlongtobeat.com/

Boyutlar neden düşük veya yüksek olduğuna gelirsek; o genelde oyunun geliştiricisinin yeteneğine ve grafik kalitesine göre değişen bir şey.Örneğin From Software bu konuda tecrübeli ve yetenekli bir firma.Bazı oyunlarda da grafik kalitesi yükseldikçe boyut artabiliyor.Örneğin Ultra texture pack'leri sonradan paylaşılan Final Fantasy 15 gibi.

Sanırsam optimizasyon sorunu varmış mfs'nin. İndirip bakan oldu mu?
1 saat önce çekmeye başladım oyunu. 35 gb falan indi fakat torrent hızı bir düşüyor bir yükseliyor. Tam hız çekse şimdiye inmesi lazımdı. Neyse bir insin de bakalım deneyip bilgilendiririm.

Bu arada Kırılan sürüm şu DLC leri barındırıyormuş

- DLC1: Microsoft Flight Simulator Deluxe Bundle
- DLC2: Microsoft Flight Simulator Premium Deluxe Bundle

Ayrıca oyuna 22 liraya Londra paketi geldi. (Sanırım mod gibi bir şey) O bile piyasaya düştü. Boyutu 1.5 gb. Ve son olarak; son yayınlanan NVdia grafik sürücüsü ile oyunculara tarafından; oyunda yaşanan performans ve optimizasyon sorunlarının büyük ölçüde giderildiği söyleniyor.

Son Nvdia güncellemesi ile test videosu.

Son düzenleme:

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
1 saat önce çekmeye başladım oyunu. 35 gb falan indi fakat torrent hızı bir düşüyor bir yükseliyor. Tam hız çekse şimdiye inmesi lazımdı. Neyse bir insin de bakalım deneyip bilgilendiririm.

Bu arada Kırılan sürüm şu DLC leri barındırıyormuş

- DLC1: Microsoft Flight Simulator Deluxe Bundle
- DLC2: Microsoft Flight Simulator Premium Deluxe Bundle

Ayrıca oyuna 22 liraya Londra paketi geldi. (Sanırım mod gibi bir şey) O bile piyasaya düştü. Boyutu 1.5 gb. Ve son olarak; son yayınlanan NVdia grafik sürücüsü ile oyunculara tarafından; oyunda yaşanan performans ve optimizasyon sorunlarının büyük ölçüde giderildiği söyleniyor.

Son Nvdia güncellemesi ile test videosu.

Knka oyun çok zor :D

Offline oyun deneyimi nasıl hocam, çok rahatsız ediyor mu maplerin kalitesiz oluşu?
Hocam inanır mısın dün akşam indi fakat evde değildim. Daha biraz evvel kurabildim oyunu. Tam girecektim ki mesajını gördüm iyi mi ? :) Şİmdi deneyip sonucu yazarım kardeşim.

Hocam inanır mısın dün akşam indi fakat evde değildim. Daha biraz evvel kurabildim oyunu. Tam girecektim ki mesajını gördüm iyi mi ? :) Şİmdi deneyip sonucu yazarım kardeşim.
Edit: Denedim hocam vallahi şu kadarı söyleyeyim ki oyun tam bir sistem canavarı. Yani iyi bir sisteminiz yoksa oyuna bulaşmayın derim. Elimdeki sistem ile yani açıkçası pek keyif vermedi. Sistemim: i5 4460 işlemci/ Gtx970 4 gb ekran kartı /16gb ddr3 ram. Buna göre kendisini değerlendirin derim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

eu61

'TRABZONSPOR'
Edit: Denedim hocam vallahi şu kadarı söyleyeyim ki oyun tam bir sistem canavarı. Yani iyi bir sisteminiz yoksa oyuna bulaşmayın derim. Elimdeki sistem ile yani açıkçası pek keyif vermedi. Sistemim: i5 4460 işlemci/ Gtx970 4 gb ekran kartı /16gb ddr3 ram. Buna göre kendisini değerlendirin derim.
Hocam oyundaki havalimanları hakkında bilgi verebilir misin?

Hocam oyundaki havalimanları hakkında bilgi verebilir misin?
Hocam hangi birinden bahsedeyim. Adamlar tüm dünyayı aktarmışlar oyuna:)

Ha ama dersen ki el yapımı hava limanı şu bu vs sanırm premium sürümde birebir el yapımı 40 civarı airport var diye biliyorum..

Ekteki resme bakarsın

Ekli dosyalar

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
Adamlar bütün dünyayı oyuna koymuşlar abi.. O değil de uçağı indirene kadar canım çıkıyor. Niyeyse uçak çok ani tepkiler veriyor. Sadece bende mi böyle?

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Hangi ara indirdiniz de oynamaya başladınız vay arkadaş :) :)

Akşam indirmeye başlarım haftasonuna anca iner artık :) birazda biz uçak düşürelim :)

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Son düzenleme:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt