Torrent-Oyun | Kırılan Son Oyunlar, Yeni Gelişmeler ve Crack Haberleri [GÜNCEL]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Oyunun game pass download hali 91.36 gb mış. Hoodlum oyunu baya iyi paketlemiş görünüyor. Paket boyutu 74 gb. Dosyayı indirip çıkarınca 102 GB oluyormuş..Muhtemelen Tüm dlc ve ıvır zıvır ile 102 gb oluyor sanırım oyun.

Crackwatch'de birisi yazmış.Doğru mu bilmiyorum.
Yok şundan dolayı dedim orijinal oyunda net hızınıza ve hdd kapasitesindeki boş alana göre oyun net üzerinden veri çekebiliyor, kişisel isteğimiz doğrultusunda haritaları güncelleyebiliyor ve bu sayede harita kalitesini vs artırabiliyoruz. Muhtemelen korsan sürümde o halde olabilir ondan sormak istemiştim. Cevap için teşekkürler..

Korsan Flight Simulator'e addons kurma şansımız var mı? Birde haritayı oyun içinden dowload etmesi gerekiyor sanırım, korsanda bu nasıl oluyor?

kanfur

Torrent-Oyun.com
Oyunun game pass download hali 91.36 gb mış. Hoodlum oyunu baya iyi paketlemiş görünüyor. Paket boyutu 74 gb. Dosyayı indirip çıkarınca 102 GB oluyormuş..Muhtemelen Tüm dlc ve ıvır zıvır ile 102 gb oluyor sanırım oyun.
Oyun online gereksinim duymuyor muydu? Bu kırılan sürüm Ultimate felan mı acaba ona göre gamepass üyeliğimi devam yada iptal edeceğim de

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
he anladım abi teşekkürler 70 küsür gb biraz korkutuyor da belki fitgirl baya indirir sadece ona güveniyorum
Sanırım haritaları internetten çekip daha kaliteli şehirleri elde etmiş oluyorsun. Yani offline da oynayabilirsin ama videolardaki kadar kaliteli olmaz şehirler..

Son düzenleme:
Oyun online gereksinim duymuyor muydu? Bu kırılan sürüm Ultimate felan mı acaba ona göre gamepass üyeliğimi devam yada iptal edeceğim de
Online gereksinim duysaydı kırılmasız imkansızdı hocam. Vallahi henüz indirmedim ama İndirir, akşama haber ederim.

Birleştirilen 2. mesajınız (flood):

Arkadaşlar bu gerçek dünyadamı geçiyor ? Türkiye de uçabiliyor muyuz merak ettim :D
Evet dünyadaki tüm ülkelere tüm havalimanları falan mevcut. Şehirler net üzerinden aktarılıyor oyuna. Yani birçok yapı birebir yada şehir planlaması ve zamanla dahada iyi olacaktır..

Buyurun arkadaşlar online vs offline farkı. İndirecek arkadaşlar ona göre indirsinler..

Son düzenleme:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt