Torrent-Oyun | Kırılan Son Oyunlar, Yeni Gelişmeler ve Crack Haberleri [GÜNCEL]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

LΛWLER

Doğru olanı yap, kolay olanı değil.
Ekip Lideri
ben şimdi denedim gtx 1050 3gb var i7 9750h işlemci var mediumda 60 fps oynadım ancak sürekli fps düşmeleri yaşadım anlık takılmalar oldu grafiklerde original olanda ancak pek ps4 grafikleride değildi iade edicem gibi
İndirmeye değer mi ona göre başlatacağım, hikayesi vb gider mi

MuratTamer

Dutch always has a plan..
MICROSOFT FLIGHT SIMULATOR (2020)'nin kırılma ihtimali varmıdır haritaları internetten indirildiği söyleniyor
Çok zor görünüyor..

Ama gamepass e ekleyecekler cıktığı gibi. Ucuza oynanabilecek.

Ama bizim pc ler adam akıllı açar mı bilemiyorum. Sistem gereksinimleri yüksek + hızlı internet bağlantısı isteniyor.

Bu forumun popülerliği neden azaldı eskiden bir oyun kırıldığında sayfalarca konusulurdu üzücü...

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri

Transient Ghost

Ekip Lideri
Dying.Light.Hellraid-CODEX (Standalone: Ana oyundan bağımsız DLC)
https://store.steampowered.com/app/1300710/Dying_Light__Hellraid/ (Türkçe)

Remnant.From.the.Ashes.Subject.2923-CODEX (Standalone: Ana oyundan bağımsız DLC)
Not: Daha çıkmadan kırılmış (çıkış tarihi: 20 Ağustos).
https://www.epicgames.com/store/en-US/product/remnant-from-the-ashes/home
https://store.steampowered.com/app/1344680/Remnant_From_the_Ashes__Subject_2923/

Edit: Ana oyun Epic'te ücretsiz olarak indirebilir gözüküyordu indirdim.

Mortal Shell kırılır mı? Bugün çıkıyor epicte. (yarın çıkıyormuş değişmiş)

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Mortal Shell kırılır mı? Bugün çıkıyor epicte. (yarın çıkıyormuş değişmiş)
Denuvolu olmayacak gibi görünüyor.Zaten yayıncısı da öyle bilindik büyük yayıncılardan değil, Denuvolu olacağını pek zannetmiyorum.Düşük bir ihtimal de olsa son anda Denuvolu olduğu ortaya çıkabilir.Değilse zaten kırılır.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt