Torrent-Oyun | Kırılan Son Oyunlar, Yeni Gelişmeler ve Crack Haberleri [GÜNCEL]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

emrecan123

Torrent-Oyun.com

optimizasyon baya kötü hem fps olarak hemde aşırı şekilde stuttering mevcut zaten söylemişler sorunlar olacak diye patchler ile halledilir umarız.

T-O NiCoLaPeLtZ

Torrent-Oyun.com
ben şimdi denedim gtx 1050 3gb var i7 9750h işlemci var mediumda 60 fps oynadım ancak sürekli fps düşmeleri yaşadım anlık takılmalar oldu grafiklerde original olanda ancak pek ps4 grafikleride değildi iade edicem gibi

Kaynaklara düşmüş, boyutu ise: 67.86 GB
Horizon Zero Dawn: Full Version (PlayStation Mobile, Inc.) (RUS / ENG / MULTi20) [L] - CODEX

RUBENム

war. war never changes.
Yanlış bilmiyorsam geliştiricisi o çok gerçekçi olan Project Cars'ı yapan firma.İnsan bunu duyunca en azından güzel bir grafik kalitesiyle karşılaşmak istiyor.Videolardan gördüğüm kadarıyla yanından bile geçmiyor.O açılıştaki araba tasarımı gerçekte var mı ona bile şüpheliyim.Aslında benim pek bir beklentim yoktu.Benim az-buçuk beklentimi yaratan Enis olmuştu.Yok Vin Diesel şöyle arkasında, yok böyle güveniyor falan (Riddick oyununu oynamıştım, güzeldi).Tabi görüntüleri görünce umudum çok ama çok düştü.En azından NFS Payback gibi iyi grafik ve klişe bir hikaye olur diyordum.Görevler dediğin gibi 2000'lerde zor bulunur cinsten.Her şey neredeyse script (kovala patlat).2009'da çıkan Wheelman bile bundan daha iyi görünüyordu.Neyse yine de meraktan indirip deneyeceğim, belki elle tutulur bir yanına denk gelirim.

Edit:

Horizon: Zero Dawn, Denuvo'suz olabilirmiş (Reddit).

Son ana kadar beklemek lazım.
Project Cars'ın geliştiricisi. Ayrı olarak NFS'nin Shift ve Shift 2 Unleashed oyunlarında da imzaları var. Sanırım Project Cars 3'e fazlasıyla odaklandıkları için bu oyuna pek önem vermediler.

Death

Elizabeth Olsen
Yama çıkartmaları lazım rtx 2080 ti de bile aşırı saçma fps droplar yiyorum

LΛWLER

Doğru olanı yap, kolay olanı değil.
Ekip Lideri
Vasat grafikler...

Birleştirilen 2. mesajınız (flood yapmayalım lütfen):

Yama çıkartmaları lazım rtx 2080 ti de bile aşırı saçma fps droplar yiyorum
2060 s 8gb da nasıl olur sence hocam ultra acar mı kasar mı

Moderatör tarafında düzenlendi:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt