Torrent-Oyun | Kırılan Son Oyunlar, Yeni Gelişmeler ve Crack Haberleri [GÜNCEL]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Bandai Namco umarım yakında Soulcalibur VI'dan kaldırır Denuvo'yu. Son DLC Empress sürümünde yok çünkü.
Aynen, kesin konuşmayayım ama ondan da kaldırılır büyük ihtimalle.Japon firmaların bu konudaki tutumları hep sert oluyor.

Guardians of The Galaxy Denuvolu çıkmış. Square hem eski oyunlarından Intel'de çalışmıyor diye Denuvoyu tek tek kaldırırken yeni oyunlarına koymaya neden devam ediyor anlamıyorum. Bence bu Intel işlemcilerde çalışmıyormuş durumu sahte gibimsi bir şey. Gözden çıkarttıkları oyunlardan kaldırıyorlar Denuvoyu. Örneğin Avengers, Steam oyuncu sayısı yerlerde, Satmadı, Square'de yavaştan umutlanmayı kesti gibi.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Guardians of The Galaxy Denuvolu çıkmış. Square hem eski oyunlarından Intel'de çalışmıyor diye Denuvoyu tek tek kaldırırken yeni oyunlarına koymaya neden devam ediyor anlamıyorum. Bence bu Intel işlemcilerde çalışmıyormuş durumu sahte gibimsi bir şey. Gözden çıkarttıkları oyunlardan kaldırıyorlar Denuvoyu. Örneğin Avengers, Steam oyuncu sayısı yerlerde, Satmadı, Square'de yavaştan umutlanmayı kesti gibi.
Şahsen ben bu dediğine katılmıyorum, Denuvo'yu kaldırmak için bir sebepleri olması gerekmiyor.Sebepsiz yere de Denuvo korumasının kaldırıldığını çokça gördük.Hatta çoğu zaman Capcom'a ''helal olsun, en iyi crack grubu'' da denmişti zamanında. :)

Muhtemelen Guardian of Galaxy oyunu için E3 tanıtımından sonra anlaşmaya varmışlardır, bu tür büyük firmalar istisnasız her oyununa Denuvo korumasını koyacaktır.Denuvo'nun en vasat ve çabuk kırılan döneminde bile Denuvo'dan vazgeçmediler.Denuvo'nun çıkaracağı her sorun onlar için tazminat ücreti anlamına geliyor.Bu da 2 taraf için en iyi ihtimalle kendi aralarında yaptıkları sözleşmenin karşılıklı olarak fesih edilmesi sonucunu doğuracaktır.Yani oyundan Denuvo'nun kaldırılması koruma için ödenen ücretin geri alınabilmesini sağlayacaktır.Sonuç olarak sorun direkt Denuvo'nun işlemcilerde sorun yaratması olduğu için suçlu Denuvo tarafı oluyor.

Bu arada kesin olarak Denuvo kaldırılacak diye bir şey de yok, belki birkaç gün içinde bu sorunu düzeltebilirler de.Bir de Denuvo'nun kaldırılması DRM ile sorun yaşayan işlemcileri, kullanıcıların yüzde kaçı kullanıyor? Henüz oyun yeni çıktığı için şuan için satışlarını etkileyip etkilemediğini söylemek için erken.

Son düzenleme:

casper3428

Torrent-Oyun.com
far cry 6--Guardian of Galaxy--deathloop--black 4 blood bu ve bundan sonrası için çıkıcak tüm AAA (3 dane A) oyunlar için papatya falı açabiliriz (ya çıkarsa)
ama 2020-2010 arası kırılıp tekrar DLC si ile kırılacak olan daha çok oyun çıkar
bizim beklemekten başka şansımız yok (seçme şansımız da yok)

Vay be Fatal frame pcye mi gelmiş! Haberim dahi yoktu. Ps2 nin Silent hill ekolünden sonraki en kral oyunudur. Sağlam gerilim serisidir frame serisi. Çok sevindim valla.. Seriyi bilenler illaki vardır ama hiç oynamayan arkadaşlar var ise kaçırmasın derim bu yapımı..

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Age of Empires 4'te nasıl bir koruma sistemi var arkadaşlar? Halen kırılmadı çünkü sanırım.
Ben de anlamadım valla.Cracker'lar müsait mi değiller, yoksa oyun Steam'de sorunlu falan mı acaba çözemedim.Oyunun Microsoft sürümü kırıldı bu arada ama öyle her Windows sürümünde de çalışmıyor (çalışanlar: Win 10 1903/1909/2004/20H2/21H1, Win11 21H2).Yarın da Steam versiyonu kırılmazsa Microsoft versiyonunu paylaşırım artık.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Şimdilik Microsoft sürümünü ekledim fakat Steam sürümü de gelirse Microsoft sürümünü kaldırıp Steam sürümünü eklerim.Oynayacaklara şimdiden iyi oyunlar.Microsoft Store sürümünü oynamak için gerekli adımları okumayı unutmayın.

HAYIRLI UĞURLU OLSUN.

[Link kaldırıldı. Üyelerin torrent sitesi ve/veya torrent linki paylaşması yasak.]

V 1,52'YE NAZARAN
ARABAYLA GEZERKEN OLUŞAN FPS DROPLARI BÜYÜK ÖLÇÜDE DÜZELMİŞ
OYUNDAKİ KAPLAMALARIN BAZEN YERLİ YERSİZ SAPITMA OLAYI DÜZELMİŞ.
OYUNDAKİ FPS DURUMU DAHA DENGELİ Bİ HALE GELMİŞ.
1,50 DE OLMAYIP 1,52 DE MEYDANA GELEN YERLİ YERSİZ OYUNUN KATIR GİBİ KASILMA SORUNU GİDERİLMİŞ.
OYUNA MOD' ARACILIĞIYLA EKLENEN ARABA (VB) ŞEYLERDE MEYDANA GELEN KAPLAMA SIKINTILARI YOK.

5 GÜNDE 359 GB OYUN GÜNCELLEDİM ABİ BUNLAR BİRBİRİNDENMİ GÖRÜP KISKANARAK OYUN KIRIYO."

Moderatör tarafında düzenlendi:

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
HAYIRLI UĞURLU OLSUN.

V 1,52'YE NAZARAN
ARABAYLA GEZERKEN OLUŞAN FPS DROPLARI BÜYÜK ÖLÇÜDE DÜZELMİŞ
OYUNDAKİ KAPLAMALARIN BAZEN YERLİ YERSİZ SAPITMA OLAYI DÜZELMİŞ.
OYUNDAKİ FPS DURUMU DAHA DENGELİ Bİ HALE GELMİŞ.
1,50 DE OLMAYIP 1,52 DE MEYDANA GELEN YERLİ YERSİZ OYUNUN KATIR GİBİ KASILMA SORUNU GİDERİLMİŞ.
OYUNA MOD' ARACILIĞIYLA EKLENEN ARABA (VB) ŞEYLERDE MEYDANA GELEN KAPLAMA SIKINTILARI YOK.

5 GÜNDE 359 GB OYUN GÜNCELLEDİM ABİ BUNLAR BİRBİRİNDENMİ GÖRÜP KISKANARAK OYUN KIRIYO.
Hocam, oyun indirme sitesi paylaşmak yasak. Linki kaldırsanız iyi olur.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt