Torrent-Oyun | Kırılan Son Oyunlar, Yeni Gelişmeler ve Crack Haberleri [GÜNCEL]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

casper3428

Torrent-Oyun.com
Far Cry 6 veya Deathloop olmasını dilerim ama

yazılı sınavı gibi bilinen yerlerden beklenirdi ama hep beklenmedik yerlerden çıkardı

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Şimdi anlaşıldı neden Shadow of The Tomb Raider'ın kırılmasından vazgeçildiği (vazgeçen donater mıydı gerçekten?!).Bu şirketlerin Denuvo ile kaç yıllık anlaştıklarını yazan bir döküman var mı arkadaşlar? Empress'in Denuvo veya sözleşmeler konusunda bilgisi derin gibi duruyor.Ya bilgileri hack'liyor ya da o bir insider. :)
Bu arada Denuvo gibi DRM'ler yeni nesil Intel işlemcilerde sorun yaratacağı için de kaldırılmış olabilir.

Son düzenleme:

Murusti

Torrent-Oyun.com
Şimdi anlaşıldı neden Shadow of The Tomb Raider'ın kırılmasından vazgeçildiği (vazgeçen donater mıydı gerçekten?!).Bu şirketlerin Denuvo ile kaç yıllık anlaştıklarını yazan bir döküman var mı arkadaşlar? Empress'in Denuvo veya sözleşmeler konusunda bilgi derin gibi duruyor.Ya bilgileri hack'liyor ya da o bir insider. :)
Bu arada Denuvo gibi DRM'ler yeni nesil Intel işlemcilerde sorun yaratacağı için de kaldırılmış olabilir.
Tomb raider yeni oyunu deyil demi

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Tomb raider yeni oyunu deyil demi
Yok, ikisi de değil.
1634578159517.png

Bu arada bugünkü Shadow of the Tomb Raider güncellemelerinde Intel işlemci sorununu giderdiklerini yazmışlar.Bu da sorunun doğrudan Denuvo'yla alakalı bir durum olduğunu gösteriyor.Far Cry 6 gibi oyunlarda da bu tür bir sorun varsa ilerde bu sorunun çözülmemesi halinde Denuvo'yu kaldırma durumu oluşabilir.Umarım çözemezler. :)

1634578365594.png

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Ace Combat 7'den de Denuvo kaldırılmış sanırsam. Codex kırmış Deluxe Edition'ını.
Aynen, onda da büyük ihtimal aynı sorundan dolayı kaldırılmıştır.Eskilerin böyle patır patır dökülmesi umut veriyor biraz.Umarım boşuna umutlanmıyorumdur (siz yine de çok da şey yapmayın :) ).

Aynen, onda da büyük ihtimal aynı sorundan dolayı kaldırılmıştır.Eskilerin böyle patır patır dökülmesi umut veriyor biraz.Umarım boşuna umutlanmıyorumdur (siz yine de çok da şey yapmayın :) ).
Bir de Empress'in kıracağı oyundan Denuvo kaldırılıyormuş aşırı komik olur. Aynı anda hem Empress'in hem de Codex'in sürümü düşebilir öyle olursa. Ne kıracaksa artık. :D

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Bir de Empress'in kıracağı oyundan Denuvo kaldırılıyormuş aşırı komik olur. Aynı anda hem Empress'in hem de Codex'in sürümü düşebilir öyle olursa. Ne kıracaksa artık. :D
Valla iyi bir oyun düşsün de kimin kırdığı nasıl kırıldığı benim için artık çok da önemli değil.Empress konusunda uzun zamandır bir beklentim yoktu zaten.Baksanıza kaç hafta geçti ne kıracağı oyunun ismi belli, ne de ne zaman kıracağı.''Kıracağım'' diye haber veriyorsan en azından oyunu ismini vs. söyleyebilirsin.Ya hiçbir şey söylemeden CPY gibi pat diye paylaşacaksın ya da konuştun mu net olacaksın.Empress ve 'net olma'nın bir daha aynı cümle içinde kullanılacağını sanmıyorum (en azından olumlu anlamda).

Ubisoft un fc 6 dan denuvo kaldıracağını hiç sanmıyorum.
Başka firmalar kırılınca oyundan denuvo kaldırıyor zaten uzun süre korudu diyip ya da kırıldı gerek yok diyip.
Ama gel gelelim ubisoft dışında EA da ayni şekilde böyle.
Fifa 20 kırılmadı daha devri bitti gitti kaldırmadı bisi.
Adamlar aksine oyun kırılsın güncelleme ile denuvo sürümü yükseltiyor.
Fazla umudum yok o yüzden ubisoft un denuvo kaldırmasından yana giderler fix mix bisiler yaparlar anca umarım tersi olur tabi de şimdiye kadar ubisoft un oyle birsey yaptığını görmedim

koca kafa

Her şeyi salla ama çayı demle hacı
Yok, ikisi de değil.
Ekli dosyayı görüntüle 249630
Bu arada bugünkü Shadow of the Tomb Raider güncellemelerinde Intel işlemci sorununu giderdiklerini yazmışlar.Bu da sorunun doğrudan Denuvo'yla alakalı bir durum olduğunu gösteriyor.Far Cry 6 gibi oyunlarda da bu tür bir sorun varsa ilerde bu sorunun çözülmemesi halinde Denuvo'yu kaldırma durumu oluşabilir.Umarım çözemezler. :)

Ekli dosyayı görüntüle 249631
bu oyunların denuvosuz hali var mı torrent olarak varsa paylaşabilir misiniz ?

Başka firmalar kırılınca oyundan denuvo kaldırıyor zaten uzun süre korudu diyip ya da kırıldı gerek yok diyip.
Fazla umudum yok o yüzden ubisoft un denuvo kaldırmasından yana giderler fix mix bisiler yaparlar anca umarım tersi olur tabi de şimdiye kadar ubisoft un oyle birsey yaptığını görmedim
EA'de Mass Effect Andromeda ve Titanfall 2'den kaldırmıştı sanırsam geçtiğimiz senelerden birinde.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Sırada ki valhala olabilir mi acaba
Umut. :)

2d58b6ec98a6d89afcf68145e87264a2.jpg

Peki EA, oyun içi satışlarla sürekli kar eden FIFA'da sırf yeni nesil işlemcilerde sorun yaratıyor diye birkaç günde %10-15 zarar etse kaldırtmaz mı? Belki tavuk esirgeyeceği yerden kazın gelmeme ihtimali vardır...
Zor ama imkansız değil bence.

casper3428

Torrent-Oyun.com
umut fakirin ekmeği diye her akşam bu sitede dahil bir kaç siteye girip acaba o gece bu gece mi diye akıldan geçmiyor değil (sanki yeni türk dizisi izlemiş gibi konuştum çok duygusal aşırı) valla kraliçe mi? codex mi? cpy mi?(ki cpy elini çekmiş) ne yapacaklarsa yapsınlar bu kervan böle gidemez

bu arada konudan sapmadan ne EA nede Ubisoft bir iki oyunları kırıldı diye batmazlar ama beklemekten başka şansımız yok ya yeni oyunlardan kırılacak yada 2018 ve daha öncesi kırılmayan ne varsa onlar kırılacak (zaten kırılıyor yada denuvo eski oyunlardan sıkıldı)

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt