Torrent-Oyun | Kırılan Son Oyunlar, Yeni Gelişmeler ve Crack Haberleri [GÜNCEL]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Hayır, ya tutarsa diye 2 oyun tahmin ediliyor.Bir tane tahmin etme şartı yok yani.
Anladım teşekkürler. Eğer Tomb Raider'ın bağışçısıysa tekrar Tomb Raider'ın kırılmasını istemeyip başka bir oyunun kırılmasını isteyen, Yine Tomb Raider kadar uzun bir oyun isteyeceğini düşünüyorum. NieR Replicant ya da Watch Dogs Legion olabilir. Replicant olsa hiç fena da olmaz. :D

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Anladım teşekkürler. Eğer Tomb Raider'ın bağışçısıysa tekrar Tomb Raider'ın kırılmasını istemeyip başka bir oyunun kırılmasını isteyen, Yine Tomb Raider kadar uzun bir oyun isteyeceğini düşünüyorum. NieR Replicant ya da Watch Dogs Legion olabilir. Replicant olsa hiç fena da olmaz. :D
Aynen Replicant gibi oynanışı ve hikayesi ilgi çekici bir oyunun gelmesi de güzel olurdu.Belki Automata kadar iyi bir oyun değildir ama oynanış mantığı benzer gibi duruyor.Bakacağız artık, ne düşerse bahtımıza.İçimden bir ses kötü bir sürpriz olacak diyor ama inşallah yanılırım. :)

Pek konuşulmadı ama fena da bir puan almamış aslında.

1634130590172.png
1634130551071.png

DreamTheater16

Rabbim seni sevene sevdir beni amin...
Açıkçası fıfanın kırılmasını çok istiyorum yemin ederim şöyle evimizde zevkle fıfa kariyer açamaz olduk kaç senedir alacak para zaten yok :confused: ama bu sene de hayal olacak gibi.. bu arada far cry 1 ay'a kalmaz kırılır diyorum bakalım ne olacak.

Sonic düşü
Aynen Replicant gibi oynanışı ve hikayesi ilgi çekici bir oyunun gelmesi de güzel olurdu.Belki Automata kadar iyi bir oyun değildir ama oynanış mantığı benzer gibi duruyor.Bakacağız artık, ne düşerse bahtımıza.İçimden bir ses kötü bir sürpriz olacak diyor ama inşallah yanılırım. :)

Pek konuşulmadı ama fena da bir puan almamış aslında.

Ekli dosyayı görüntüle 249483
Sonic düşüyormuş bir de. :D

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim

EmrDeniz

Torrent-Oyun.com
Crysis Trilogy Remastered çıktı. 1. oyunun remastered'ı çıkmıştı ama bunda 2. ve 3. oyun da remastered yapılmış. Denuvo var mı kırılır mı yakında bilgisi olan var mı?

BayLord51

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar yanlış yer mi bilmiyorum ama fazladan konu açmayayım dedim. Crysis Trilogy remesterad çıkmış ilk oyunun remastered önceden çıkmıştı zaten şimdi bu trilogy de ilk oyunu bidaha mı elden geçirdiler yoksa geçen sene çıkan remastered mi koydular yani geçen seneki remastered oynasam olur mu trilogy kırılmadığı için farkı var mıdır ? ( biraz karışık anlatmış olabilirim :) )

Son düzenleme:
Arkadaşlar yanlış yer mi bilmiyorum ama fazladan konu açmayayım dedim. Crysis Trilogy remesterad çıkmış ilk oyunun remastered önceden çıkmıştı zaten şimdi bu trilogy de ilk oyunu bidaha mı elden geçirdiler yoksa geçen sene çıkan remastered mi koydular yani geçen seneki remastered oynasam olur mu trilogy kırılmadığı için farkı var mıdır ? ( biraz karışık anlatmış olabilirim :) )
Trilogy olması 3 oyununda remastered hallerinin tek paket halinde olmasından kaynaklanıyor. Özetle Crysis 1 remastered oynayabilirsin hocam.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt