Torrent-Oyun | Kırılan Son Oyunlar, Yeni Gelişmeler ve Crack Haberleri [GÜNCEL]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

kanfur

Torrent-Oyun.com
Fifa 22 nin demosundan da ses seda çıkmadı. 15 inde yayınlanacak deniyordu. Adamlar iyice işi ticarete döktü. Geçen sene hadi pandemi var o yüzden asıl oyuna ağırlık verdiğimiz için demo olmayacak dediler. E şimdi ne oldu?
ben fifa 22 pc oynanış videosu da hiç göremedim.

merhabalar torrentler hakkında bir soru soracaktım da arkadaşlar bu yeni çıkan oyunların çoğuna oyunun kurulu olduğu steamrip torrenti atılıyor da acaba sitesi güvenilir midir ve sitesi bu mu acaba fake sitesine girmeyelim de sorun olmasın sonra?

ben fifa 22 pc oynanış videosu da hiç göremedim.
İşi ticarete döktüler. Yok ön spariş ver 4 gün önceden erken erişim kazan. Yok EA Play satın al 10 saat deneme kazan. yok ultimate de kart kasmalar falan filan. ama iş farklı oyun motoruna, yeni nesil grafiklere gelince tırt. Bu kadar da bencil olunmaz ki. Azıcıkta oyuncuları düşünsünler. Oyununa güvenmiyor musun da demoyu yayınlamıyorsun? Ben demoya bakıp oyunu alıp almamayı düşüneceğim ama ortada demo da yok.

Yani Tüm Avrupa demoyu bekliyor ama EA sus pus
Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleme:

MuratTamer

Darth Vader
İşi ticarete döktüler. Yok ön spariş ver 4 gün önceden erken erişim kazan. Yok EA Play satın al 10 saat deneme kazan. yok ultimate de kart kasmalar falan filan. ama iş farklı oyun motoruna, yeni nesil grafiklere gelince tırt. Bu kadar da bencil olunmaz ki. Azıcıkta oyuncuları düşünsünler. Oyununa güvenmiyor musun da demoyu yayınlamıyorsun? Ben demoya bakıp oyunu alıp almamayı düşüneceğim ama ortada demo da yok.

Yani Tüm Avrupa demoyu bekliyor ama EA sus pus
Ekli dosyayı görüntüle 248885
Hocam ps5 sahiplerini anlarımda pc için neyin demosunu bekliyorsun :) aç 21'in oynanışını izle al sana 22. Aynı olacak kadrolar dışında.

Doğrudur hocam, transient ghost ve nacrimed'ın da dediği gibi sadece inceleme sürümünde varmış herhalde. Farklı bir koruma uygulaması yapmışlar ama düşününce aslında azda olsa mantıklı geldi, hiç oyun dosyalarını sızdıran bir incelemeci olmuş mudur acaba :D Aslında ubisoft falan oyunlarını cloud üzerinden oynatıyor sanırım, öyle yapsalar daha iyi bence, hiç bir oyuna denuvo belası bulaşmasın. :D
Yanlış hatırlamıyorsam Denuvosuz inceleme sürümü sızmıştı Doom Eternal'ın.
Bu koruma fiyatları konusu da cidden böyleyse çok garip, Çünkü oyunu Square dağıtıyor ve Square'in Denuvosuz çıkan bir oyunu bile yok Denuvo piyasaya girdiğinden beri. Avengers'tan kaldırırken bundan da mı kaldırdılar acaba. :D Yanlış basılan bir tuş falan olmuştur. :D

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Ekli dosyalar

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Bildiğim kadarıyla yok. Uzun zamandır beklediğim bir oyun kendisi.
Cevap için teşekkürler.Oyun yarın çıkıyor, geç olmadan erkenden konusunu hazırlayayım dedim.Denuvo varsa her çöp olur diye bi' sormak istedim.İnternette de net bir sonuç bulamadım ama inşallah yoktur.

Bu arada kapak seçimi için fikrinizi almak istiyorum arkadaşlar, yardımcı olursanız sevinirim:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Hocam bu oyunu dün gördüm de siteye ekleyip eklemem konusunda kararsız kaldım.Aftermath ile oyuna eklenenler sizce oyunu oynamaya değer şeyler mi? Değilse boşuna konu hazırlamakla uğraşmayayım.

Eklenenler:
Ekli dosyayı görüntüle 249086
Reis sen bilirsin Enis Kirazoğlunun son video'suna bahsettiği Dishonored yapımcılarının yaptığı Deathloop oyunu kırıldı mı?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Reis sen bilirsin Enis Kirazoğlunun son video'suna bahsettiği Dishonored yapımcılarının yaptığı Deathloop oyunu kırıldı mı?
Yok hocam, henüz onunla ilgili bir gelişme olmadı.Denuvo korumalı olduğu için uzun bir süre olmayacaktır büyük ihtimalle.

1632161949647.png

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt