Torrent-Oyun | Kırılan Son Oyunlar, Yeni Gelişmeler ve Crack Haberleri [GÜNCEL]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

iyibirisi

Darbeli Matkap
song of irons mu neydi adı o çıkıyordu bu aralar. bu yandan görünüş aksiyon. kırılmadı demi o

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Son düzenleme:
MK 11 Rambo DCL den haber yok hala sanırım.ilk çıkan versiyonda krypt sorunu vardı,eklentiler açılamıyordu.şu oyunu adam gibi tecrübe edemedik.

Sayın Crack durumunu takip eden dostlarım. Empress'ten yok mu bir haber? Yine köşesine falan mı çekildi? Bir de Life Is Strange: True Colors'ta Denuvo var gözüküyor ama çıktığı gün Codex kırdı. Yine firma Denuvo koymayı falan mı unuttu acaba?

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Sayın Crack durumunu takip eden dostlarım. Empress'ten yok mu bir haber? Yine köşesine falan mı çekildi? Bir de Life Is Strange: True Colors'ta Denuvo var gözüküyor ama çıktığı gün Codex kırdı. Yine firma Denuvo koymayı falan mı unuttu acaba?
Empress artık toplulukla iletişime geçmeyecek. Ne zaman oyun kırarsa o zaman yayınlayacak. CPY, CODEX gibi. Life Is Strange: True Colors'ın sadece inceleme sürümünde Denuvo vardı, oyun Steam korumasıyla çıktı.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Yanlış okumuşsunnuz sanırım sadece "Bir 3. parti EULA sözleşmesini gerektirir." yazıyor.
Denuvo ile ilgili bir şey yok.
Ekli dosyayı görüntüle 248884
Oyun kırıldıktan sonra ben de bakmıştım da Denuvo da var yazıyordu.Ama şimdi kaldırmışlar.Zaten sadece yayıncılara gönderilen inceleme sürümlerinde vardı bu koruma, artık gerek kalmadı.Neden tam sürümde de yok diye sorarsanız, muhtemelen koruma fiyatları aynı değildir.

THEA17

T-OUnofficalDiscord: https://discord.gg/DFSGuPrtc4
İlk kırıldığı gün gidip okumuştum ve dün gibi hatırlıyorum, Öyle yazıyordu. Sonradan değiştirilmiş sanırım.
Doğrudur hocam, transient ghost ve nacrimed'ın da dediği gibi sadece inceleme sürümünde varmış herhalde. Farklı bir koruma uygulaması yapmışlar ama düşününce aslında azda olsa mantıklı geldi, hiç oyun dosyalarını sızdıran bir incelemeci olmuş mudur acaba :D Aslında ubisoft falan oyunlarını cloud üzerinden oynatıyor sanırım, öyle yapsalar daha iyi bence, hiç bir oyuna denuvo belası bulaşmasın. :D

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt