Torrent-Oyun | Kırılan Son Oyunlar, Yeni Gelişmeler ve Crack Haberleri [GÜNCEL]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

melihbass

Bilgi paylaştıkça Çoğalır
RE 2 ve RE 3 var.Çok beğendiğim Dead Space Serisi var.Ben de The Evil Within tarzı korku oyunlarını daha çok seviyorum ama işte korkuyu TPS açısıyla pek yaşamadıkları için pek girişmiyorlar.Eskilerden Silent Hill var.Şimdi ona benzer olan Medium oyunu geliştiriliyor.Bir de uzun zamandır geliştirilen yapısıyla Dead Space'e benzeyen Negative Atmosphere de gelecek oyunlardan.Çıkış tarihi belli değil ama.
alıcaksın eline shotgun bam bam :)

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri

Transient Ghost

Ekip Lideri
vay be codexin yapamadığını forum üyeleri yapıyor ha
Bakma sen hep Codex'le birkaç grup isminin biliniyor olmasına.Ordaki birçok kişi Codex'in Denuvo haricinde yaptıklarını yapabilecek yetenekte insanlar.Zaten birçok grup da o forumdan çıkmadır.Belki Denuvo'yu kırabilecek kadar yetenekli insanlar da var ama ya uğraşmak istemiyorlar ya da yakalanmaktan korkuyorlar.Ha bir de Voksi'nin yakalanmasından sonra artık kimse cesaret edemiyor kolay kolay.Şimdi yeni yeni PARADOX diye bir grup çıktı o da geçici gibi görünüyor (ya da oyun seçiyor).Onu da zamanla öğreniriz artık.

TheDaRKNesSs

Korkaklıkta Ar İlerlemekte Şeref Var ...
Bakma sen hep Codex'le birkaç grup isminin biliniyor olmasına.Ordaki birçok kişi Codex'in Denuvo haricinde yaptıklarını yapabilecek yetenekte insanlar.Zaten birçok grup da o forumdan çıkmadır.Belki Denuvo'yu kırabilecek kadar yetenekli insanlar da var ama ya uğraşmak istemiyorlar ya da yakalanmaktan korkuyorlar.Ha bir de Voksi'nin yakalanmasından sonra artık kimse cesaret edemiyor kolay kolay.Şimdi yeni yeni PARADOX diye bir grup çıktı o da geçici gibi görünüyor (ya da oyun seçiyor).Onu da zamanla öğreniriz artık.
dikkat ettim piyasaya yeni çıkan crackerler hep total war oyunlarından başlıyor şikayetçimiyim asla işime geliyor :)

Transient Ghost

Ekip Lideri
Bu zaten kırılmamış mıydı neyini kırmışlar daha?
Sanırım bu Mayıs ayında çıkan bir güncellemeyi içeriyor.Post linkinde detaylar yazıyor.Kısaca söyleyecek olursam; performans paketleri, pre-order itemleri ve DDE'ye sahipmiş.DDE'nin ne olduğunu bilmiyorum bu arada.

5 Mayıs büyük ve ücretsiz adı altında bir update yayınlanmış, büyük ihtimal fazlalığı odur.

https://store.steampowered.com/newshub/app/1172380/view/2190382356651946442

Son düzenleme:

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
Sanırım bu Mayıs ayında çıkan bir güncellemeyi içeriyor.Post linkinde detaylar yazıyor.Kısa söyleyecek olursam; performans paketleri, pre-order itemleri ve DDE'ye sahipmiş.DDE'nin ne olduğunu bilmiyorum bu arada.

5 Mayıs büyük ve ücretsiz adı altında bir update yayınlanmış, büyük ihtimal fazlalığı odur.

https://store.steampowered.com/newshub/app/1172380/view/2190382356651946442
Baktım şimdi. Aslında çok bir olayı yok. Çünkü update dosyalarını oyuna entegre etmişler. Mesela New Game+ modu çalışmıyor, onun için oyunun son versiyonunun kırılması lazımmış.. Yani ortada kırılan bir Denuvo yok arkadaşlar.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Baktım şimdi. Aslında çok bir olayı yok. Çünkü update dosyalarını oyuna entegre etmişler. Mesela New Game+ modu çalışmıyor, onun için oyunun son versiyonunun kırılması lazımmış.. Yani ortada kırılan bir Denuvo yok arkadaşlar.
Aynen Reddit sayfasında bahsedilmiş.İlgimi çekmediği için fazla irdelemedim.Zaten sorunsuz oynanabilen bir oyun.

Ekli dosyalar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt