Torrent-Oyun | Kırılan Son Oyunlar, Yeni Gelişmeler ve Crack Haberleri [GÜNCEL]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Murusti

Torrent-Oyun.com
AC ye fazla DLC çıkacağını sanmıyorum çıksa bile uzun aralıklarla çıkar ve crack planı böyle yapılmaz. Empress cracklenme zorluğu yada emek geçen süre vs açısında düşünüp geç kırmak istemiştir.
3 dlc si çıkacak yanlış bilmiyosam.acaba o dlclerin çıkmasını beklerlermi kırmak için

Web sitesi
www.facebook.com

iyibirisi

Darbeli Matkap
Zateb

Zaten coop oyunu agam bosver bunu sen resident evil 8 den haber ver nerde kaldı sabır sabır nereye kadar
He yaaa sorma. Hep bu admin yüzünden bekliyoz. Kırıyor kırıyor oyunları oturup kendi oynuyor paylaşmıyor bizimlen. Resdınt evil ı da kendisi bitirmiş ama paylaşmıyor diyolla. :p:p:p

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Zateb

Zaten coop oyunu agam bosver bunu sen resident evil 8 den haber ver nerde kaldı sabır sabır nereye kadar
Co-op oyunu da olsa içinde bir amaç, bir görev olayı mevcut.Tabi ki arkadaşlarınla oynayarak yapacağın görev daha eğlenceli olur ama bunu tek başına yapmak da hiç yoktan iyidir kafasıyla oynanabilir.Zaten bu yüzden solo gameplay ekliyorlar oyunlarına.

RE 8 içinde bağış atmanız gerekiyor, yoksa zor gelir.
Bu arada Empress'e değil, bana. ;D İnternet borcunu zor ödüyorum, eğer kırıldığında siteye giremezsem paylaşamam değil mi? :D

Bu arada bence Empress yine bağış alma amacıyla geciktiriyor.''Bakın bu çok istediğiniz oyunu kırıyorum ama göründüğü kadar kolay değil, zaman ve uğraş istiyor.Ben bu kadar uğraşıyorum ama yeterince bağış alamıyorum'' falan demek istiyor bence.Yakında yine bağış olaylarına girerse hiç şaşırmayın.

velatt

Seviye 1
Co-op oyunu da olsa içinde bir amaç, bir görev olayı mevcut.Tabi ki arkadaşlarınla oynayarak yapacağın görev daha eğlenceli olur ama bunu tek başına yapmak da hiç yoktan iyidir kafasıyla oynanabilir.Zaten bu yüzden solo gameplay ekliyorlar oyunlarına.

RE 8 içinde bağış atmanız gerekiyor, yoksa zor gelir.
Bu arada Empress'e değil, bana. ;D İnternet borcunu zor ödüyorum, eğer kırıldığında siteye giremezsem paylaşamam değil mi? :D

Bu arada bence Empress yine bağış alma amacıyla geciktiriyor.''Bakın bu çok istediğiniz oyunu kırıyorum ama göründüğü kadar kolay değil, zaman ve uğraş istiyor.Ben bu kadar uğraşıyorum ama yeterince bağış alamıyorum'' falan demek istiyor bence.Yakında yine bağış olaylarına girerse hiç şaşırmayın.
Aga empress dışında başka kırabilen yok mu ya bu tripler ne

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Aga empress dışında başka kırabilen yok mu ya bu tripler ne
Olmadığı için sürekli Empress, Empress diyip duruyoruz zaten.CPY'i de belki seneye bayramda elimizi öpmeye gelirse görürüz anca, onun haricinde de kimse yok maalesef.
Eee, Empress de tek olunca bu kadar naz yapması normal.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Merhaba. ETS 1.41 sürümü çıkmış sanırım link var mı?
Bilgilendirme için teşekkürler, aşağıdaki torrent'ten indirebilirsin.

Bu arada bu sürümün şuanda açık beta olarak yayınlandığını hatırlatmak isterim.Herhangi bir sorun yaşamanız muhtemel.Torrent olarak paylaşılmamasının sebebi de budur diye tahmin ediyorum.İsterseniz açık beta'dan çıkmasını da bekleyebilirsiniz.

Edit: Açık Beta'dan çıktıktan sonra konusuna eklenecektir.

[11,4 GB] (v1.41.0.24s - Açık Beta) Euro.Truck.Simulator.2 - 0xdeadc0de.rar
Alternatifler

1624285003645.png

Son düzenleme:
Açık Beta 1.41 final sürümü mü oluyor acaba? Bir de 1.41'in tam sürümünün ne zaman çıkacağı belli değil sanırım.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Açık Beta 1.41 final sürümü mü oluyor acaba?
Sıkı takipçisi değilim ancak anladığım kadarıyla bu tür oyunlarda bir sürümün önce açık betası yayınlanıyor (test edilsin, eksik varsa düzeltiriz diyerek), daha sonra normal sürümü yayınlanıyor.Bu da 1.41'in açık betası.Yanlışım yoksa daha sonra açık beta'dan normal bir şekilde yayınlanacak.Oyunu oynayıp daha yakından takip eden arkadaşlar varsa onların fikrini de alabilirsin.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
NieR:Automata, Square finally removed Denuvo

Nasıl anlamadım? Bedavaya alıyoruz diye virüslü dosyayı kabul mu etmem lazım?
Kullanma dostum.Aynı riski tüm korsan kullanıcıları dahil ben de alıyorum, verilen virüs uyarısının sebebini ve ne kadar risk taşıdığını bilmiyorum ama güvenmiyorsanız kullanmamanızı tavsiye ederim.Sonuç itibariyle benim bundan ne kazancım var, ne kaybım var, ne de crack'in yapılışında etkim.Benim yaptığım tek şey crack gruplarının paylaştığını sizlerle paylaşıyor olmak.

Bu arada çok riskli bir durum olsaydı illa ki Reddit ve CS.Rin forumlarında bununla ilgili bir paylaşılırdı.

iyibirisi

Darbeli Matkap
Bizim rahmetli Mahmut ağabey vardı Sincandan. Onunda bir gün böle aynı virüsten giriyor bilgisayarına adam ne yaptıysa ne ettiyse çıkaramıyor. kötü huylu virüs. Böyle eve misafir geldiğinde bir anda bilgisayarı açıp açık seçik siteler mi göstermedi, monitörü 360 derece mi döndürmedi, film izlerken filmin sonunu göstermeden mkv dosyasını mı silmedi neler neler. Envayi çeşit hacıya hocaya götürdü de yine çıkartamadılar virüsü. En son Amarikadan papaz geldi de ayin yapıp o kurtardıydı pc sini adamın.

oyun sektörüde iyice kısırlaştı bu dönemde.eski oyunların kıymeti daha anlaşılır oldu sanki.

sadece yeni spor oyunların eskisi gibi kısa sürede piyasaya düşmemesi bu serileri takip edenler için bir handikap.Online oyun oynayanların sayısı oynamayanlardan çok daha düşük ülkemizde dolayısıyla single mod olarak tecrübe etmek isteyenler için sıkıntı oluyor bu durum.

birde eskisi gibi oyun kıran grupların dağılması ve mevcut gruplarında ağır ilerlemesi işleri karmaşık hale getiriyor.Çoğu konuda "şu oyun niye kırılmadı" diye serzenişler görüyorum, esasen bende bu kitleden birisiyim, mesela MK 11 rambo dlc ve kyrpt versiyonu hala bekliyorum.

Benim temel düşüncem, kırılamayacak bir algoritmanın olamayacağı yönünde.Sırf bu konuda kendisini ispat etmek isteyen kafasını sıyırmış,hedef haline getirmiş ciddi genç bir kesim var ama benim görüp anladığım şey artık oyun firmaları bu kişileri tespit edip ya kendi saflarına çekiyor yada bir şekilde arkaplanda rüşvet vererek susturuyor. Yani şu sistem çok çetrefilli,bu sistem çok karmaşık diyip kesip atmak işin kolayı,unutmamalıdırki bu şifre algoritmalarınıda bir insan yazdı ve insan eli değimiş her alanda bir açık,bir hata bulunur, bu bulunmuyorsa yine o noktada başka bir insan eli değimiş demektir.

oyun sektörüde iyice kısırlaştı bu dönemde.eski oyunların kıymeti daha anlaşılır oldu sanki.

sadece yeni spor oyunların eskisi gibi kısa sürede piyasaya düşmemesi bu serileri takip edenler için bir handikap.Online oyun oynayanların sayısı oynamayanlardan çok daha düşük ülkemizde dolayısıyla single mod olarak tecrübe etmek isteyenler için sıkıntı oluyor bu durum.

birde eskisi gibi oyun kıran grupların dağılması ve mevcut gruplarında ağır ilerlemesi işleri karmaşık hale getiriyor.Çoğu konuda "şu oyun niye kırılmadı" diye serzenişler görüyorum, esasen bende bu kitleden birisiyim, mesela MK 11 rambo dlc ve kyrpt versiyonu hala bekliyorum.

Benim temel düşüncem, kırılamayacak bir algoritmanın olamayacağı yönünde.Sırf bu konuda kendisini ispat etmek isteyen kafasını sıyırmış,hedef haline getirmiş ciddi genç bir kesim var ama benim görüp anladığım şey artık oyun firmaları bu kişileri tespit edip ya kendi saflarına çekiyor yada bir şekilde arkaplanda rüşvet vererek susturuyor. Yani şu sistem çok çetrefilli,bu sistem çok karmaşık diyip kesip atmak işin kolayı,unutmamalıdırki bu şifre algoritmalarınıda bir insan yazdı ve insan eli değimiş her alanda bir açık,bir hata bulunur, bu bulunmuyorsa yine o noktada başka bir insan eli değimiş demektir.
Crypt Online tabanlı çalışıyor hocam. Oyun orijinal olarak bende vardı, İnternet bağlantısını kesip girmiştim zamanında. Buraya da isterseniz kontrol edebilirim falan yazmıştım zamanında Online tabanlı olup olmadığını. Sanırım o mesajım diğer konuda falan kaldı. Mortal Kombat 11 ilk çıktığında etrafta Online tabanlı olduğu dolaşıyordu, Ben de o yüzden bir kontrol edip buraya yazmıştım. Offline olarak girildiğinde sadece hikaye modu, Kule dövüşleri ve benzeri offline modlar açılıyor. Crypt'a girmeye çalışınca da internet bağlantınızı kontrol edin uyarısı çıkıyor.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt