Torrent-Oyun | Kırılan Son Oyunlar, Yeni Gelişmeler ve Crack Haberleri [GÜNCEL]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

velatt

Seviye 1
Denuvo 11, Ryzen işlemcilerde kırılmış durumda geri kalan işlemcileri uygun hale getirmekle uğraşıyormuş Empress. 1 hafta içerisinde Resident Evil Village’ın testleri yapılıp stabil hali yayınlanacakmış. Sıradaki kırılacak oyun Watch Dogs Legion ve diğer oyunların son sürümleri olacakmış.

Empress’in özel sohbet grubundan birisi sızdırdı bunları.

Orijinal yazı: Link
sağ ol hocam son durumu sorcaktım

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Marvel's Guardians of the Galaxy will use DENUVO (Square Enix)
HUMANKIND will use Denuvo (Sega)

Humankind'ı duymuştum da Marvel's Guardian of the Galaxy'i yeni duyuyorum, bu aralar konferanslarda duyurulan bir oyun galiba.Yalnız bu oyundan çok pis Biomutant vibe'ı aldım ki yine Marvel'dan büyük bir hayal kırıklığı göreceğiz gibi hissediyorum.Şu oyunların hakkını Rocksteady'e verseler çok güzel oyunlar göreceğiz de yok illa yapamayacaklara veriyorlar.

Son düzenleme:

MuratTamer

Darth Vader
Marvel's Guardians of the Galaxy will use DENUVO (Square Enix)
HUMANKIND will use Denuvo (Sega)

Humankind'ı duymuştum da Marvel's Guardian of the Galaxy'i yeni duyuyorum, bu aralar konferanslarda duyurulan bir oyun galiba.Yalnız bu oyundan çok pis Biomutant vibe'ı aldım ki yine Marvel'dan büyük bir hayal kırıklığı göreceğiz gibi hissediyorum.Şu oyunların hakkını Rocksteady'e verseler çok güzel oyunlar göreceğiz de yok illa yapamyacaklara veriyorlar.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Ben de diyorum acaba bana mı öyle geliyor, bi' de atlaya atlaya gidince emin de olamıyordum.

Valla filmlerde Marvel nasıl DC'yi geçiyorsa, DC oyunları da Marvel'ı eziyor.Bu da biz oyuncuları çok üzüyor maalesef.Bir tek Spider-Man oyununu çok güzel yapmışlar ama o da malum Ps exclusive'i, erkeklerse güzel yapmasınlar bakayım ne oluyor. :) (inşallah pc'ye de getirirler :rolleyes:)

Edit:
DC oyunları da kendini bozmaz inşallah (Yeni Batman oyunu ve Suicide Squad oyunuyla).

Sonat Doğu

Torrent-Oyun.com
Ben de diyorum acaba bana mı öyle geliyor, bi' de atlaya atlaya gidince emin de olamıyordum.

Valla filmlerde Marvel nasıl DC'yi geçiyorsa, DC oyunları da Marvel'ı eziyor.Bu da biz oyuncuları çok üzüyor maalesef.Bir tek Spider-Man oyununu çok güzel yapmışlar ama o da malum Ps exclusive'i, erkeklerse güzel yapmasınlar bakayım ne oluyor. :) (inşallah pc'ye de getirirler :rolleyes:)

Edit:
DC oyunları da kendini bozmaz inşallah (Yeni Batman oyunu ve Suicide Squad oyunuyla).
g.o.t.g den ben umutluyum ya avengers ta yaptıkları hatadan dönmüş gibi görünüyolar en azından. belki çok büyük kalite olmaz ama en azından story tabanlı single player oyun. dc tarafında ise gotham knights tam bir game as a service kafasında görünüyor co op ve online. tek kişi oynanabilecek deseler de benim beklentim çok düşük o oyun için.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
g.o.t.g den ben umutluyum ya avengers ta yaptıkları hatadan dönmüş gibi görünüyolar en azından. belki çok büyük kalite olmaz ama en azından story tabanlı single player oyun. dc tarafında ise gotham knights tam bir game as a service kafasında görünüyor co op ve online. tek kişi oynanabilecek deseler de benim beklentim çok düşük o oyun için.
Enis'in videosunu izledikten sonra benim de umudum bir tık arttı ama ben hala vuruş hissiyatının ve atmosferinin Biomutant'a benzediğini düşünüyorum.Düşman tiplemeleri olsun, renk paleti olsun baya ciddiyetsiz duruyor.Ama Enis'in ve senin de dediğin gibi Avengers'taki hatadan dönülmüş bir oyun olma ihtimali yüksek.Oyunda seçim yapma ve esprili diyalog olayı da olacakmış (tek karaktere yönenilmesi de doğru karar).Oynanışı da düzgün yaptılar mı ortalama üstü bir oyun olması çok zor bir ihtimal değil.Beklentim düşük de olsa iyi bir oyun olmasını bekliyorum açıkçası.

Batman oyunu da sanırım WB'nin zor durumda olmasından dolayı servis oyunu olarak çıkacak (satılmak üzereydiler).Batman evreninden dolayı eğlenceli bir oyun olacağından her ne kadar emin olsam da ''bir servis oyununda hikaye ne kadar iyi olur diye'' herkes gibi benim de ciddi şüphelerim var.Eğer hikayeyi de kotarabilirlerse büyük iş başarırlar valla.

Enis'in videosunu izledikten sonra benim de umudum bir tık arttı ama ben hala vuruş hissiyatının ve atmosferinin Biomutant'a benzediğini düşünüyorum.Düşman tiplemeleri olsun, renk paleti olsun baya ciddiyetsiz duruyor.Ama Enis'in ve senin de dediğin gibi Avengers'taki hatadan dönülmüş bir oyun olma ihtimali yüksek.Oyunda seçim yapma ve esprili diyalog olayı da olacakmış (tek karaktere yönenilmesi de doğru karar).Oynanışı da düzgün yaptılar mı ortalama üstü bir oyun olması çok zor bir ihtimal değil.Beklentim düşük de olsa iyi bir oyun olmasını bekliyorum açıkçası.

Batman oyunu da sanırım WB'nin zor durumda olmasından dolayı servis oyunu olarak çıkacak (satılmak üzereydiler).Batman evreninden dolayı eğlenceli bir oyun olacağından her ne kadar emin olsam da ''bir servis oyununda hikaye ne kadar iyi olur diye'' herkes gibi benim de ciddi şüphelerim var.Eğer hikayeyi de kotarabilirlerse büyük iş başarırlar valla.
Avengers' a ek paket getireceklermiş de son anda ayrı bir oyuna çevrilmiş gibi duruyor. Avengers rezaletinden sonra oyuncuların gözünü boyamak için bu oyunu çıkarmaya karar vermişler gibi geldi bana. Yakın ve uzak combat kötü duruyor, karakterin hareketleri estetik, güzel duruyor, seçimler konusunda çok bir beklentiniz olmasın, oyunun yapımcısı çok basit olacağını belirtti. EA yıllar boyunca star wars markasını rezil bir şekilde kullandı umarım aynı hataya Square Enix düşmez ama gidişat iyi değil. Metal Gear Rising, Nier Automata, bayonetta gibi güzel oyunlar yapan "Platinum Games" e bile rezalet görünen co-op "Babylon' s Fall" u yaptırıyorlar. İşin ilginci bu oyun aksiyon - macera oyunu olacaktı sonra co-op' a çevirdiler, yazık ettiler oyuna, millet dislike bombardımanına tuttu bu oyunun trailer videosunu.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Avengers' a ek paket getireceklermiş de son anda ayrı bir oyuna çevrilmiş gibi duruyor. Avengers rezaletinden sonra oyuncuların gözünü boyamak için bu oyunu çıkarmaya karar vermişler gibi geldi bana. Yakın ve uzak combat kötü duruyor, karakterin hareketleri estetik, güzel duruyor, seçimler konusunda çok bir beklentiniz olmasın, oyunun yapımcısı çok basit olacağını belirtti. EA yıllar boyunca star wars markasını rezil bir şekilde kullandı umarım aynı hataya Square Enix düşmez ama gidişat iyi değil. Metal Gear Rising, Nier Automata, bayonetta gibi güzel oyunlar yapan "Platinum Games" e bile rezalet görünen co-op "Babylon' s Fall" u yaptırıyorlar. İşin ilginci bu oyun aksiyon - macera oyunu olacaktı sonra co-op' a çevirdiler, yazık ettiler oyuna, millet dislike bombardımanına tuttu bu oyunun trailer videosunu.
oyundan tek beklentim yanımızdaki karakterlere komut vererek oynayacak olmamız ve biraz da olsa seçim yapabiliyor olmamız olacak.Ama kombat kısmı daha iyi yapmaları şart, yoksa eskiden kalma cheesy bir oyundan başka bir şey olmaz bu oyundan.Sonuçta firma Biomutant yapımcıları gibi dar gelirli bir firma değil.Bunu yapabiliyor olmaları lazım.

Bu arada Square Enix konferansını izlemedim, Babylon's Fall'dan çok bir beklentim yoktu ama co-op olması daha kötü olmuş.Genelde bir oyun co-op oldu mu hikaye olgusunu minimum seviyeye çekiyor maalesef.

Son düzenleme:

MuratTamer

Darth Vader
oyundan tek beklentim yanımızdaki karakterlere komut vererek oynayacak olmamız ve biraz da olsa seçim yapabiliyor olmamız olacak.Ama combat kısmı daha iyi yapmaları şart, yoksa eskiden kalma cheesy bir oyundan başka bir şey olmaz bu oyundan.Sonuçta firma Biomutant yapımcıları gibi dar gelirli bir firma değil.Bunu yapabiliyor olmaları lazım.

Bu arada Square Enix konferansını izlemedim, Babylon's Fall'dan çok bir beklentim yoktu ama co-op olması daha kötü olmuş.Genelde bir oyun co-op oldu mu hikaye olgusunu minimum seviyeye çekiyor maalesef.
Oyun böyle 6-7 sene öncesinin oyunu gibi durmuyor mu beyler? Sanki ps3 oyunu gibi çevre kaplamaları falan. Ara video kısımları güzel duruyor ama gameplay kısımları eski bir oyun gameplayi izliyormuşum hissi yarattı. İnşallah iyi çıkar ters köşe olmaya razıyım :))

Sonat Doğu

Torrent-Oyun.com
babylon s fall u merakla bekliyordum ilk videosu çok hoşuma gitmişti fakat co op servis oyununa çevirmek rezalet bir karar olmuş bekleme listemden direk siliyorum

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt