Torrent-Oyun | Kırılan Son Oyunlar, Yeni Gelişmeler ve Crack Haberleri [GÜNCEL]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Teşekkür ederim içindeki oyunlara az önce baktım ve biraz da araştırma yaptım da çoğu oynadığım oyunlar veya torrent ile bulabileceğim oyunlar pek içimi açan birşey yok açıkcası re8 içinde mecbur empress'i bekleyeceğiz kendisine atacağım 30 tl 3 dolar gibi komik bir rakam olmasaydı bağışda atardım ama onuda yapamıyoruz malesef.

melihbass

Seviye 999
Teşekkür ederim içindeki oyunlara az önce baktım ve biraz da araştırma yaptım da çoğu oynadığım oyunlar veya torrent ile bulabileceğim oyunlar pek içimi açan birşey yok açıkcası re8 içinde mecbur empress'i bekleyeceğiz kendisine atacağım 30 tl 3 dolar gibi komik bir rakam olmasaydı bağışda atardım ama onuda yapamıyoruz malesef.
eger beklemek istemezseniz gamesatiş dan offline hesap alabilirsin fıyatlar makul ben oyle yapacam gıbı empress hanımefendı'nın keyfıne kaldıysa iş :D

Gamepass nedense yıllık bazda pek cazip bulmuyorum. Yıllık değilde belki aylık olarak yılda bir iki kere hikaye tabanlı oyunlar için alınabilir diye düşünüyorum. Gamepass bana sanki oyun sektörünü 6 ay hatta 1 sene geriden takip etmek gibi geliyor. Ama yine de avantajlı mı? Evet. artıları var mı evet. Aylık 30 lira desen yılda 360 tl yapar. 360 tl ye 150 oyun bu bakımdan çok iyi. Çünkü bu paraya, yani 360 tl ye originden ya da steamdan veya da uplaydan bir tane yeni çıkmış, adam gibi oyun ya alırsın ya da alamazsın. Yani gamepass, yeni çıkmış hikayeli bir oyuna tonla para vermek yerine bir aylığına 30 tl vererek o oyunu alıp oynamak için oldukça avantajlı bir uygulama. Bir nevi kiralama gibi. Tabi o oyun ne zaman gamepass listesine girer Allah bilir. Ama yine de genele baktığımızda oldukça avantajlı bir durum

Ama benim gözümde gamepass'ın çok fazla da dezavantajı var. Mesela listesine baktım neredeyse tüm oyunları zamanında ya oynamışım ya da torrentini bulup arşivime ileride oynamak için indirmişim. Oynamadığım ya da duymadığım sadece bir kaç oyun var onlarlar da zaten ilgimi çekmediği için zamanında oynamamışım.
Çoğu oyunlar ya sıradan ya da online tabanlı değil.
Çıkan oyunlar o kadar geç geliyor ki. Oyunu oynayan kitle biz daha oyuna yeni ulaşmışken onlar oyundan sıkılmış ve bırakmış oluyor. Serverlerde yeteri kadar oyuncu bulmak bu yüzden zor oluyordur.
Mesela Fifa 21 oyunu Ekimin başında piyasadaydı. GamePass a 7 ay sonra geldi. E o zamana kadar fifayı oynayanlar kariyerde aldı başını gitti. Hatta oyundan sıkıldılar. Hatta artık oyunu ti ye almaya başladılar. Hileciler arttı. Şımarık oyuncular arttı.
Aynı şekilde BF oyunlarını düşünürsek piyasaya çıkışından 7-8 ay sonra gamepass a gelecek olan bir BF oyunu o süreden sonra acaba ne kadar sağlıklı oynanabilir.? Serverler ne kadar dolu olabilir? Yeni oyunun çıkmasına bir kaç ay kala o oyunu kaç kişi daha oynar? Hileciler artık cirit atarken. İnsanlar levellerini aşırı arttırmış silahlarını en üst şekilde upgrade yapmışken siz oyuna level 1 de başlıyorsunuz. Acaba nasıl bir zevk alınır o oyundan?

O yüzden Gamepass alacak arkadaşlar bu yazdıklarımı tartsınlar ve ona göre ihtiyaçları doğrultusunda gamepassı alsınlar derim. Yani yıllık yerine böyle ilgilerini çeken oyunlardan bir kaç tane olursa bir aylık alarak onları bitirmeye baksınlar. Yukarıda da arkadaşların dediği gibi yıllık almaktan ziyade aylık arada bir alınabilir.

Codex'in Black Ops Cold War'u kırdığı doğru mu acaba ? gerçi kırılsaydı her yere düşmüştü şimdiye kadar.

eger beklemek istemezseniz gamesatiş dan offline hesap alabilirsin fıyatlar makul ben oyle yapacam gıbı empress hanımefendı'nın keyfıne kaldıysa iş :D
Hocam vallahi iyi fikir bunu bilmiyordum ben şu an baktım da 25-30 tl gamesatış'da re8 village offline olarak deluxe editionu oynayabiliyormuşuz peki güvenilir mi bunlar?

RUBENム

war. war never changes.
Hileciler artık cirit atarken. İnsanlar levellerini aşırı arttırmış silahlarını en üst şekilde upgrade yapmışken siz oyuna level 1 de başlıyorsunuz. Acaba nasıl bir zevk alınır o oyundan?
Onu düşünecek olan adam 400 lirayı basar oyunu alır, Gamepass falan kullanmaz. FIFA'nın ve Battlefield'ın geç geldiğini söylüyorsun ayrıca. Geç gelmesinin Gamepass ile uzaktan yakından alakası yok. Geç gelmesinin sebebi EA'in politikası. Microsoft'un kendi oyunları çıktıkları gibi Gamepass'e dahil oluyor bu arada.

Oyunların ise sıradan olduğu görüşüne kesinlikle katılmıyorum. Kütüphanede bulunan, 30 liraya erişebildiğiniz FM 2021 bile 250 lira şu an (EDIT: FM21 300 lira olmuş). Gamepass kütüphanesi de her geçen gün genişlemekte. Eleştiriyorsunuz bari elle tutulur bir nedenden ötürü eleştirin.

Onu düşünecek olan adam 400 lirayı basar oyunu alır, Gamepass falan kullanmaz. FIFA'nın ve Battlefield'ın geç geldiğini söylüyorsun ayrıca. Geç gelmesinin Gamepass ile uzaktan yakından alakası yok. Geç gelmesinin sebebi EA'in politikası. Microsoft'un kendi oyunları çıktıkları gibi Gamepass'e dahil oluyor bu arada.

Oyunların ise sıradan olduğu görüşüne kesinlikle katılmıyorum. Kütüphanede bulunan, 30 liraya erişebildiğiniz FM 2021 bile 250 lira şu an (EDIT: FM21 300 lira olmuş). Gamepass kütüphanesi de her geçen gün genişlemekte. Eleştiriyorsunuz bari elle tutulur bir nedenden ötürü eleştirin.
Yani kardeş bak yukarıda olumlu ve olumsuz yanlaırını kendimce sıraladım. Sıraladığım olumlu yanlar hoşuna gitti de olumsuz yanlar mı sama battı. Sen kendi fikrini söylersin bir başkası da kendi fikrini söyler. Bu söylediklerim kendi görüşüm. Kimse sana sen gamepass ı savunuyorsun. Her önüne gelene al diye yorum yazıyorsun diye seni eleştirmiyor dikkat edersen. Ben kendi fikrimi kimsenin yorumunu alıntı yaparak yapmadım. Zaten bak yukarıda senin yaptığın hesabı da yaptım. 30 lira ile oynanabilecek oyunlar var dedim. Uzun soluklu oyunlarda yani online tabanlılarda da bazı olumsuzluklar olabilir dedim. Tutmuş bir de "Eleştiriyorsunuz bari elle tutulur bir nedenden ötürü eleştirin" diyorsun. Kusura bakma o zaman biz hiç fikrimizi beyan etmeyelim. (!)

RUBENム

war. war never changes.
Kusura bakma o zaman biz hiç fikrimizi beyan etmeyelim. (!)
Sağlam argümanın yoksa bir zahmet eleştirme. Fikir belirtiyorsun bari sağlam bir dayanağın olsun. Olmadığı için onun adı eleştiri değil çamur atmak oluyor. Sonra birisi de çıkar "ne diyorsun sen?" der.

Konuyu uzatmayacağım daha fazla. Çünkü bu konu sohbet, tartışma konusu değil. Cevap vereceksen mesaj kutum açık.

Bu sitede ne yazık ki senin gibi sivri insanlar da var . Hani insanı siteden soğutan cinsten olanlardan. Konuyu uzatmak istemiyorsan bi zahmet benim yorumumdan alıntı yapma. Hala yok argüman yok kaynak diye sormaz mı? Yani gören de gamepass ı aylardır kullanır sanacak. Gören de her yanı argünamla dolup taşıyor sanacak. Ben burada fikrimi söyledim. Kimseyi de rencide etmedim. Kimseyi de etiket etmedim. Madem konunun uzamamasını istiyorsun o halde beni etiket edip yorum yapma. Kendi yorumunu kendince yap. Ben ortaya fikrimi söyledim. Bu suç mu? Bu yasak mı? Mesaj kutundan banane. Biraz saygılı olun o herkese yeter.

Son düzenleme:

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Dostlar gereksiz tartışıyorsunuz, Gamepass'in olumlu yanları da var, olumsuz yanları da.Bazı olumsuz yanları kimisinin umrunda olmazken kimisinin olabiliyor.Burnumu sokmak gibi olmasın ama tartışmanızın sebebi budur diye düşünüyorum.

Dostlar gereksiz tartışıyorsunuz, Gamepass'in olumlu yanları da var, olumsuz yanları da.Bazı olumsuz yanları kimisinin umrunda olmazken kimisinin olabiliyor.Burnumu sokmak gibi olmasın ama tartışmanızın sebebi budur diye düşünüyorum.
Ben kendimce fikir beyan ettim. olumlu ve olumsuz yanları bunlar diye. Hepsi bu. Kimseyi de etiketlemedim. Kendimce kimseyi eleştirmeden yorum yazdım. ilerisi için böyle durumlar da olabilir diye. Bu yorumum normal olsa gerek. (Tabi bu yorumumu da en son yazdıklarımı sildiğiniz gibi silebilirsiniz. )

Son düzenleme:

RUBENム

war. war never changes.
Burnumu sokmak gibi olmasın ama tartışmanızın sebebi budur diye düşünüyorum.
Arkadaşın olumsuz yönlerini eleştirirken verdiği örneği alakasız buldum ve eleştirdim. Fakat kendisi eleştiriye açık birisi gibi durmuyor. Hani eleştiriyorsun bari daha sağlam dayanaklarla eleştir değil mi? Demek istediğim bu.

Neyse, gece gece kırmayalım birbirimizi. Sahurları yapalım.

Web sitesi
www.facebook.com
Ya o degilde resident evil 8 i kendim bitirecem dedim dayanamayıp gittim yayincidan izledim ordan bitirdim ya yaktın beni empress ya kırmadın şu oyunu ne zaman eskiye donucez bir oyun çıktıktan sonra hemen kırılmaya harika bir oyun olmuş maddi durumu iyi olan kardeşim varsa affetmesin direk alsın oynasın oyunu tavsiye ederim

melihbass

Seviye 999
bu forumda kı cogu arkadasımız eskıden oyunlar kırılmadıgı zaman plati.ru dan hesap ya da gamesatiş üzerinden oyun alınır dıye fikir alıp oyunu denerlerdi. pandeminden mı ne bılmıyorum ama kimsenın umudu kalmadı mı ya empress dısında oynamak ıstedıgınız oyunların farklı yontemlerı de var arkadaslar video izleyerek oyun zevkinden alı koymayın kendinizi. şahsım olarak da Gamesatiş olayını buradan ögrenip cogu oyunu çıkmadan oynama şansım olmuştu.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
bu forumda kı cogu arkadasımız eskıden oyunlar kırılmadıgı zaman plati.ru dan hesap ya da gamesatiş üzerinden oyun alınır dıye fikir alıp oyunu denerlerdi. pandeminden mı ne bılmıyorum ama kimsenın umudu kalmadı mı ya empress dısında oynamak ıstedıgınız oyunların farklı yontemlerı de var arkadaslar video izleyerek oyun zevkinden alı koymayın kendinizi. şahsım olarak da Gamesatiş olayını buradan ögrenip cogu oyunu çıkmadan oynama şansım olmuştu.
Dostum o arkadaşlar plati.ru ve Gamesatış olayını çözünce artık bize ihtiyaçları kalmadığı için artık yazmıyorlar.Kalanlar da daha çıkmamış oyunun kırılıp kırılmayacağını soruyor.Bu arada haklsın, Quantic Dream oyunları let's play olarak izlenir de oynanışı güzel oyunlar izlenerek pek zevk vermez açıkçası (şahsi fikrim).Zevk alabilen varsa da helal olsun, ne diyim. :)

Bende bugün buradan öğrendim tr yaması çıkınca 25TL'ye alıp deneyimleyeceğim oyunu , youtube'den izlemek internet kafede birinin yanında izlemek gibi küçükken... Eğer bilgisayar toplamamış bile olsaydım gene bir şekilde ps5 kiralar oynardım bu oyunu.

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt