Torrent-Oyun | Kırılan Son Oyunlar, Yeni Gelişmeler ve Crack Haberleri [GÜNCEL]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Bir tane kızın keyfine kaldı milyonlarca oyuncu yazık gerçekten. Sadece biz de değil brezilya, arjantin, rusya vs bir sürü fakir ve oyunların kur yüzünden çok pahalı olduğu ülke var.

Benim yakın zamanda kırılacağına dair hiç umudum yok, bu yüzden plati den hesap kovalacagım umarım hesaplar kısa zamanda 2-3 dolara düşer.

Oyununda dil yükü yok ve 2-3 grup yapacak zaten 1 haftaya çıkar yaması. Oyun 6 ayda kırılır mı bir ihtimal empress donate alırsa kırılır belki...

melihbass

Seviye 999
arkadaşlar gamesatış steam uzerinden offline satışları başlamış res 8 in deluxe editon 38 tl almak isteyen araştırsın saglam satıcı da var daha once aldıgım ozelden danısabilirler.

tommyvereceti

clay_was_here
Hakikaten ne güzel yıllardı bazen eski oyunları aratıyorum onların isimlerini görünce hüzünleniyorum :(
mesela dishorned installer music indirdim dinliyom o zamanda mukemmel oyunlar cikiyordu adamlar sessiz sedasiz kirip sunuyordu simdi ise bir kizin(kizin derken ne olur yanlis anlamayin cinsiyetcilik felan yapmiyorum empress kiz oldugu icin oyle dedim okuyacak olanlardan simdiden ozur dilerim uyarmaniz halinde mesajimi silmeye hazirim) egosunu tatmin etmesini bekliyoruz

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt