Torrent-Oyun | Kırılan Son Oyunlar, Yeni Gelişmeler ve Crack Haberleri [GÜNCEL]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
RE8 Empress tarafından kırılması yüksek o kadar da fazla beklemeyiz inş.
re8 wd legion nfs 2015 bunlarda benim beklediklerim ha birde days gone var bir kirilsa keske su kapanmada iyi gider
NFS 2015'i boşuna bekleme, internet zorunluluğu kalkmadığı sürece kırılamaz.
Days Gone'ın da kırılması ve aynı zamanda çıkmasına 14 gün var.Tabi Denuvo'suz olarak çıkarsa.
Empress'in RE 8 ve WD: Legion'ı kırmak için can attığını sanmıyorum.Yine bir şeyler planlıyor ama dur bakalım, yakında çıkar kokusu.

tommyvereceti

clay_was_here
Days Gone'ın da kırılması ve aynı zamanda çıkmasına 14 gün var.Tabi Denuvo'suz olarak çıkarsa.
Empress'in RE 8 ve WD: Legion'ı kırmak için can attığını sanmıyorum.Yine bir şeyler planlıyor ama dur bakalım, yakında çıkar kokusu.
nfs 2015 beklemek sacmalik olur baskan dedigin gibi baglanti sart bak
umut fakirin ekmegi baskan :))

RE8 Empress tarafından kırılması yüksek o kadar da fazla beklemeyiz inş.
İnşallah youtuberler oynamaya başladı bile daha tr yamasını torrente düşmesini bekleyeceğiz... Keşke şu oyunlar 250-300 tl bandında değil de herkesin alabileceği 20-100 tl bandında olsa da alıp tertemiz oynasak keşke tr yama beklemesek de oyunlarda orjinal tr altyazı seçeneği olsa..

T-O NiCoLaPeLtZ

Torrent-Oyun.com
İnşallah youtuberler oynamaya başladı bile daha tr yamasını torrente düşmesini bekleyeceğiz... Keşke şu oyunlar 250-300 tl bandında değil de herkesin alabileceği 20-100 tl bandında olsa da alıp tertemiz oynasak keşke tr yama beklemesek de oyunlarda orjinal tr altyazı seçeneği olsa..
en ideal fiyat bence 60-70 tl bi oyuna artık 600 tl vermek lüks oldu parası olan oynasın diyolar resmen

abi keske dolar gibi ödeme yapsak biz de 60 dolar verir en iyi oyunları oynardık valla.
Başkasının oğlu kenarda ki para ile PS 5 ini alıyor biz hayal kuruyoruz ps5 üzerinden, hani bu iş PS 5 i almakla bitse gene iyi tam tadını çıkarmak için 4K TV olmadı 2k oyunlar olmuş 600 TL geçmiş olsun .

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
TR yamasını yapan grup ücretsiz sunacak diye biliyorum, bu yüzden korsana düşmesini beklemeye gerek kalmayacak.Demosunu şimdiden Türkçe'leştirdiler bile.
Farm.Manager.2021-CODEX
Metro.Exodus.Enhanced.Edition-CODEX
Farm Manager 21'i paylaşacağım da Metro Exodus'un paylaşılacak bir yanı var mı sizce?

Enhanced bildiğim kadarıyla grafik'lerin yükselmesiyle ilgili bir terim.Ki az önce Fitgirl'ün sitesinden baktığım kadarıyla listesine almış fakat sadece Ray Tracing GPU'lar için diye de not düşmüş.Kaçımızın Ray Tracing destekli kartı var ki? :) Biliyorum durumu çok iyi olup hala korsan kullanan var ama yine de vakit harcamaya değmez gibime geliyor.

Son düzenleme:
Arma 3 ü bir türlü adam gibi oynayamadım. İlk çıktığında korsan indirmiştim ve Korsan olsa bile online oynanabiliyordu. Epey bi zevkle oynamıştım. Daha sonra oyunu 3 ya da 4 sene önce o zamanda çıkan tüm dlc lerle yüksek bir fiyata satın aldım ama almaz olaydım. Çok pişman oldum. O kadar çok kasıyor ki oyun, neredeyse oynanmaz hale geliyor. 25-35 fps arası gidip geliyor. İster ayarları lowa al fark etmiyor. Şehir de insanı sinir edecek kadar kasıyor. Oyunu en az 5 kere yüklemiş ve silmişimdir. Her büyük güncellemede acaba kasmalar azaldı mı diye yüklüyor sonrasında da hayal kırıklığı ile siliyorum. Oyna ilk çıktığı yıllar korsan oynarken ne güzeldi oyun.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Arma 3 ü bir türlü adam gibi oynayamadım. İlk çıktığında korsan indirmiştim ve Korsan olsa bile online oynanabiliyordu. Epey bi zevkle oynamıştım. Daha sonra oyunu 3 ya da 4 sene önce o zamanda çıkan tüm dlc lerle yüksek bir fiyata satın aldım ama almaz olaydım. Çok pişman oldum. O kadar çok kasıyor ki oyun, neredeyse oynanmaz hale geliyor. 25-35 fps arası gidip geliyor. İster ayarları lowa al fark etmiyor. Şehir de insanı sinir edecek kadar kasıyor. Oyunu en az 5 kere yüklemiş ve silmişimdir. Her büyük güncellemede acaba kasmalar azaldı mı diye yüklüyor sonrasında da hayal kırıklığı ile siliyorum. Oyna ilk çıktığı yıllar korsan oynarken ne güzeldi oyun.
İçerik-optimazsyon dengesini iyi ayarlayamıyorlar demek ki.Ben de birkaç yıl önce Apex adında bir sürümünü denemiştim ama sevememiştim maalesef.Tabi o zamanlar bir hikaye (amaç) beklentisi içinde olduğum için oyunun amacını ve oynanışını çözemeyince oynamaktan vazgeçmiştim.Optimiazsyonu o zamanlar da çok iyi değildi ama 1050 ile de o kadar olurdu herhalde.

melihbass

Seviye 999
evet arkadaşlar RES8 nihayet geldi sizce yakın zaman da nete düşer mi yoksa corona bıtımınde de mı crack gelir acaba.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt