Torrent-Oyun | Kırılan Son Oyunlar, Yeni Gelişmeler ve Crack Haberleri [GÜNCEL]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

tunahan43

Torrent-Oyun.com
Nieri steamdan daha ucuza bulabilir mıyım genelde yabancı siteler hep dolarla fiyat bicmiş ve hepsi steamdan daha pahalı .Steam cüzdan kodunu satmak isteyenlerden ucuza alınabilir ama güvenemiyorum pek onlara .az para değil iki üç gün sonra oyun silinirse sıkıntı olur.
Birde days gonede denuvo var mı

Nieri steamdan daha ucuza bulabilir mıyım genelde yabancı siteler hep dolarla fiyat bicmiş ve hepsi steamdan daha pahalı .Steam cüzdan kodunu satmak isteyenlerden ucuza alınabilir ama güvenemiyorum pek onlara .az para değil iki üç gün sonra oyun silinirse sıkıntı olur.
Steam cüzdan kodu nerede daha ucuz? Öyle bir yer varsa bencede güvenme. Onun dışında normal fiyattan satanlara güvenebilirsin.

RUBENム

war. war never changes.
Nier Automata'dan bahsediyorsan Gamepass kullanabilirsin. Replicant için Steam'den daha uygun yer bulabileceğini sanmıyorum. İndirim vs. bekleyebilirsin ama 1 yıldan önce indirim alacağını sanmam. Cüzdan kodunu ucuza satan kişilere de bulaşma bence. Fırsatçı, dolandırıcı dolu memleket. Başına ne geleceğini bilemezsin.

Days Gone'da denuvo olmayacağı söyleniyordu. Çıkınca görürüz.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Insurgency.Sandstorm-SKIDROW

İçeriği: (last high resolution texture pack also included and YOU CAN ONLY PLAY WITH BOTS )

Botlarla oynayabilirsiniz. Yüksek çözünürlüklü doku paketide içinde.
Ben de hikaye eklendi diye sevinmiştim.O hikaye modu ekleme mevzusu yalan oldu herhalde.
Bu arada daha önce Fitgirl'ün yaptığı bir repack sayesinde oynayabilmiştim, hatta online oynanabiliyordu.Sitesindeki arama kutusundan bulabilirsiniz.

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Ben de hikaye eklendi diye sevinmiştim.O hikaye modu ekleme mevzusu yalan oldu herhalde.
Bu arada daha önce Fitgirl'ün yaptığı bir repack sayesinde oynayabilmiştim, hatta online oynanabiliyordu.Sitesindeki arama kutusundan bulabilirsiniz.
Hocam hikaye modu 3 sene önce iptal edildi maalesef. Ben de onu bekliyordum ama multiplayerı hazırlama gereği ve hikaye modunun maliyeti çok yüksek olacağı için iptal ettiler.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Insurgency.Sandstorm-SKIDROW

İçeriği: (last high resolution texture pack also included and YOU CAN ONLY PLAY WITH BOTS )

Botlarla oynayabilirsiniz. Yüksek çözünürlüklü doku paketide içinde.
Müdür oyun çok başarılı oyun da satın alıp iade etmiştim zamanında. Benim gibi yetenek fakiri oyuncular için çok zordu. Bf nin hardcore modu gibi geçiyordu her el. Botlarla oynamak daha iyi olur belki :))

Insurgency: Sandstorm, v1.9.2 + HD Textures + MP Fitgirl yakında ekleyecekmiş bi bakayım. Önceki versiyonu V1.7.1.113066 diye geçiyor.

Müdür oyun çok başarılı oyun da satın alıp iade etmiştim zamanında. Benim gibi yetenek fakiri oyuncular için çok zordu. Bf nin hardcore modu gibi geçiyordu her el. Botlarla oynamak daha iyi olur belki :))
Murat bende steamde Squad var onun oynanışı daha zor.Ama atmosfer harika. Squad indirimde denk gelirse bi dene istersen. Insurgency botlarla takılırım ben. Hoş Fitgirl online olarak ekleyecek yakında bakalım.Kapanmada zaman geçmiyor üstünüde oyunda yok.Denerim artık.

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Evet iptal edilmişti ama aşağıdaki iptal edildi haberinden alıntı yazıdan dolayı hala ümitliyim açıkçası.Yani hala gelme ihtimali var bence.
Benim ümidim kalmadı açıkçası. 3 seneyi geçti tek bir haber bile paylaşmadılar. Bir de ilk iptal edildiği zaman hikayeyi hazırlayan ana kişilerden birkaçı da ayrılmıştı diye hatırlıyorum.

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Insurgency: Sandstorm, v1.9.2 + HD Textures + MP Fitgirl yakında ekleyecekmiş bi bakayım. Önceki versiyonu V1.7.1.113066 diye geçiyor.

Murat bende steamde Squad var onun oynanışı daha zor.Ama atmosfer harika. Squad indirimde denk gelirse bi dene istersen. Insurgency botlarla takılırım ben. Hoş Fitgirl online olarak ekleyecek yakında bakalım.Kapanmada zaman geçmiyor üstünüde oyunda yok.Denerim artık.
Kapansam ne olacak oyuna vakit mi kalıyor işten. Akşam 21 22 ye kadar çalıştığım günler oluyor...

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Benim ümidim kalmadı açıkçası. 3 seneyi geçti tek bir haber bile paylaşmadılar. Bir de ilk iptal edildiği zaman hikayeyi hazırlayan ana kişilerden birkaçı da ayrılmıştı diye hatırlıyorum.
Merak etme genelde totoları sıkışınca yapmaya başlıyorlar. ;D
O adamlar da bulunmaz hint kumaşı değil ne de olsa, biri gider diğeri gelir.

Var mı Re8 için ayın 7'sini bekleyen denuvo ile korunacakmış ne zaman kırılır bilmem ama kırıldığında zaten indirmeler çok dolu olduğu için ben o sıra re7 ve bütün dlclerini indirip onu bitirdikten sonra re8'e geçeceğim.

Var mı Re8 için ayın 7'sini bekleyen denuvo ile korunacakmış ne zaman kırılır bilmem ama kırıldığında zaten indirmeler çok dolu olduğu için ben o sıra re7 ve bütün dlclerini indirip onu bitirdikten sonra re8'e geçeceğim.
RE8 Empress tarafından kırılması yüksek o kadar da fazla beklemeyiz inş.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt