Torrent-Oyun | Kırılan Son Oyunlar, Yeni Gelişmeler ve Crack Haberleri [GÜNCEL]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Ralph geliyor mu aklına gelse makyaj yapmazdı : )
Ralph için makyaj bırakılır da bazı yüzler var ki makyajın icat edildiğine şükredersin.Hatta Ralph görse kendiliğinden intihar eder, o derece yani. ;D

Bu arada bu Empress-makyaj olayı geyikten ibarettir, bilmeyen varsa açıklamış olalım.

Ralph için makyaj bırakılır da bazı yüzler var ki makyajın icat edildiğine şükredersin.Hatta Ralph görse kendiliğinden intihar eder, o derece yani. ;D

Bu arada bu Empress-makyaj olayı geyikten ibarettir, bilmeyen varsa açıklamış olalım.
Biliyorum biliyorum taklıyorum öyle.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Life.is.Strange.2.Complete.Edition-EMPRESS

Bu Empress ne değişik bir karakter ya.Hadi çok az insanın beklediği bir oyunu paylaşıyorsun da ismini niye doğru düzgün yazmıyorsun? Complete Edition'mış.Nerde yazıyor Complete Edtion, Complete Season desene sen ona.İnsanların aklı karışıyor sonra.Geçen de Jurassic World'e Complete demişti o da Ultimate çıktı.Hatta Planet Coaster'a da Complete demişti ama onun da ismi Complete Collection'dı.Aklımızla dalga geçiyor resmen. :)

Bu Empress ne değişik bir karakter ya.Hadi çok az insanın beklediği bir oyunu paylaşıyorsun da ismini niye doğru düzgün yazmıyorsun? Complete Edition'mış.Nerde yazıyor Complete Edtion, Complete Season desene sen ona.İnsanların aklı karışıyor sonra.Geçen de Jurassic World'e Complete demişti o da Ultimate çıktı.Hatta Planet Coaster'a da Complete demişti ama onun da ismi Complete Collection'dı.Aklımızla dalga geçiyor resmen. :)
Valla ne diyem hocam haklısın :D Bu arada tr yamasına baktım kalkmış sanırım bulamadım. Bulan varsa paslarsa sevinirim.

Edit: Buldum sanırım şu. Bu arada oyun 41gb mış..

Son düzenleme:

RUBENム

war. war never changes.
Valla ne diyem hocam haklısın :D Bu arada tr yamasına baktım kalkmış sanırım bulamadım. Bulan varsa paslarsa sevinirim.

Edit: Buldum sanırım şu. Bu arada oyun 41gb mış..

Steam topluluğunda bu link verilmiş. Ben de oynarken Türkçe yamayla oynuyordum fakat buradan indirmemiştim. Yamayı asıl indirdiğim yer kapanmış gördüğüm kadarıyla.

https://yamatr.com/life-is-strange-2-turkce-yama/

Kurulumu da kopyaladığım şekilde bırakıyorum.

İndirdekten sonra kuruluma gelecek olursak:

-Oyunun kurulu olduğu dizinde “\LIS2\Content\Paks\” klasöründeki tüm .pak uzantılı “Localization” dosyalarını kaldırın veya başka bir yere taşıyarak yedek alın.

-Oyunun kurulu olduğu oyun ana dizinine indirmiş olduğunuz “Life is Strange 2” klasörünün içindeki tüm dosyaları atın ve değiştir diyin.

(C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Life is Strange 2\)

-Yama kurulumu tamamlandı. Oyun ayarlarından altyazıları açmayı unutmayın.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

LIS2'ye başlamadan önce Captain Spirit oynamanızı öneririm. 1 saatlik mini bir oyun sadece.
https://store.steampowered.com/app/845070/The_Awesome_Adventures_of_Captain_Spirit/?l=turkish

Steam topluluğunda bu link verilmiş. Ben de oynarken Türkçe yamayla oynuyordum fakat buradan indirmemiştim. Yamayı asıl indirdiğim yer kapanmış gördüğüm kadarıyla.

https://yamatr.com/life-is-strange-2-turkce-yama/

Kurulumu da kopyaladığım şekilde bırakıyorum.

İndirdekten sonra kuruluma gelecek olursak:

-Oyunun kurulu olduğu dizinde “\LIS2\Content\Paks\” klasöründeki tüm .pak uzantılı “Localization” dosyalarını kaldırın veya başka bir yere taşıyarak yedek alın.

-Oyunun kurulu olduğu oyun ana dizinine indirmiş olduğunuz “Life is Strange 2” klasörünün içindeki tüm dosyaları atın ve değiştir diyin.

(C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Life is Strange 2\)

-Yama kurulumu tamamlandı. Oyun ayarlarından altyazıları açmayı unutmayın.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

LIS2'ye başlamadan önce Captain Spirit oynamanızı öneririm. 1 saatlik mini bir oyun sadece.
https://store.steampowered.com/app/845070/The_Awesome_Adventures_of_Captain_Spirit/?l=turkish
Açıklama ve bilgiler için sağ olasın hocam çok teşekkürler.. :))

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Haydaa.. NieR Replicant kırılmayacak mı acaba?
Denuvo'lu olduğu için hemen kırılması maalesef zor görünüyor.Özellikle Empress haricinde kimse Denuvo'yla tam anlamıyla uğraşmadığı için her şey Empress'e bağlı şimdilik.

1619209577249.png

Euro Truck Simulator 2 Oyun versiyon 1.40.3.3 S oldu IBERİA DLC oyuna eklenmiş.
İspanya-Portekiz yollarını içeriyor Iberia.
ets2.png

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Euro Truck Simulator 2 Oyun versiyon 1.40.3.3 S oldu IBERİA DLC oyuna eklenmiş.
İspanya-Portekiz yollarını içeriyor Iberia.
Ekli dosyayı görüntüle 245208
İberia'lı bir sürümü aşağıdaki konuda paylaşmıştım ama bu söylediğin yakın zamanda çıkmış galiba.Onu da konusunda paylaşayım o zaman.Sürekli güncellendikleri için takip etmesi zor oluyor valla.

Nier in denuvo lu olması üzdü artık empress in keyfi gelirse veya yabancılar bağış atarsa belki kırar. Artık days gone oynarız biz de o kırılana kadar.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
FM 21 crack'i yalan oldu galiba.
Discord hesabından falan takip eden var mı?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt